fbpx

Kukiz nie panuje nad swoim klubem

INFO: Wirtualna Polska donosi, że polityk nie jest w stanie zapanować nad własnym klubem.

 

WCz. Paweł Kukiz od tygodni negocjuje warunki startu swojego klubu w jesiennych wyborach.

– Dziś gada z tymi, jutro z tamtymi. Dogada się we wtorek, zerwie negocjacje w piątek. Nie dziwię się, że kolejni mają dość – mówi w rozmowie z wp.pl jeden z polityków Kukiz’15.

Teraz z kolei p. Kukiz podjął rozmowy z Konfederacją – informuje portal.

– Rozmowy idą raz lepiej, raz gorzej. Obie formacje mają we wspólnym starcie interes. Ale rozbieżności jest sporo. Niby o ideę chodzi, ale to nieprawda. Liderzy kłócą się o pieniądze i miejsca na listach, jedni chcą raz 1/3 miejsc, za chwilę ktoś chce połowę – przyznaje polityk Kukiz’15 w rozmowie z wp.pl.

Jak następnie dodaje, rozmowy utknęły w miejscu. Jeden z byłych działaczy klubu mówi wprost – “chodzi o forsę”. Jego zdaniem p. Kukiz miał dojść do wniosku, że jego klub jednak potrzebuje państwowych subwencji.

– Niby antysystemowcy, a to g…o prawda – stwierdził polityk w rozmowie z wp.pl.

 

Źródło: wp.pl

0 0 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
sinceritas
sinceritas
2 lat temu

Kukiz nigdy nad niczym nie panował, najszybciej wydymali go narodowcy, potem Liroy i Jakubiak, obecnie pozostali się niecierpliwią bo miejsce przy żłobie się oddala. Prawda jest taka, że cała tzw. “antysystemowość” polega na tym, żeby dołączyć do którejś z głównych partii bocznym wejściem, tj. bez tej upokarzającej ścieżki od pucybuta.