fbpx

Księża agenci wciąż wzajemnie się wspierają

INFO: Za pozwoleniem abpa Józefa Życińskiego, abp Stanisław Wielgus odprawił mszę św. w intencji beatyfikacji śp. ks. Jerzego Popiełuszki.

Duchowny powiedział w kazaniu, że ks. Popiełuszko nigdy nie stanąłby po stronie wszechobecnego relatywizmu nieodróżniającego dobra od zła, prawdy od fałszu realizowanego przez potężne media.

Ks. Isakowicz-Zaleski, od wielu lat tropiący agentów w sutannach, stwierdził, że abp Wielgus mógłby darować sobie takie wypowiedzi, zwłaszcza że od strony moralnej nie ma do tego prawa. Ks. Isakowicz-Zaleski zauważył, że abp Wielgus, czyli TW "Adam" i "Grey", dostał zgodę na odprawienie mszy od abp Życińskiego, czyli TW "Filozofa".

Jak dodał ks. Zaleski, również ks. Mieczysław Maliński, który współpracował z bezpieką przez dziesiątki lat jako TW "Delta", ostatnio z wielką pompą obchodził w Krakowie jubileusz kapłaństwa, dostał list gratulacyjny od kardynała Stanisława Dziwisza. Ks. Zaleski zaznaczył, że w takiej sytuacji nie ma się co dziwić, że pełnomocnikiem krakowskich instytucji kościelnych w odzyskiwaniu majątków jest były esbek .

Źródło: wiadomosci.onet.pl

Opracował: G.K.

0 0 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x