Konfederacja wyrzucona z Sejmu

INFO: Konferencja ws. roszczeń międzynarodowych organizacji żydowskich i ustawy 447 została zablokowana przez marszałka Sejmu NCz. Marka Kuchcińskiego z PiS – donosi nczas.com.

 

Konferencja zorganizowana przez Konfederację ostatecznie przeniesiona została do biura partii KORWiN, ponieważ koło poselskie Konfederacji nie otrzymało sali od Kancelarii Sejmu.

Portal zauważa, że tylko Konfederacja podnosi ten problem. Konfederacja – jako jedyna – poparła również protesty w tej sprawie Polonii w USA.

 

Zobacz także: Polonia przeciwko prożydowskiej ustawie

 

Źródło: nczas.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
1 Autorzy komentarzy
Michal Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Michal
Gość
Michal

Panie Korwin robi Pan głupotę chcąc konferencji na ten temat. To jak przyznanie się, że Polskę ta ustawa dotyczy! Proponuje stworzyć ustawę aby rząd Polski wsparł odszkodowania dla natywnych mieszkańców USA. Albo zwłaszcza USA. Tyle plemion dostało różne gwarancje od rządów USA i Anglii (przecież to była kolonia). Odpowiedni urzędnik w ambasadzie Polski (historyk z dobrym angielskim) może udowodnić że plemionom gnieżdżącym się na pustyniach należy się odszkodowanie za 70% ziemi w USA. A co z Alaską? Czy Rosja liczyła się z prawowitymi mieszkańcami tych ziem? A co z odszkodowaniami za zużyte złoża naturalne? Powodzenia! (Potrzebny jeden poseł w sejmie… Czytaj więcej »