Konfederacja wprowadzi ustawę anty-LGBT

FUTURO: Rozdzielimy LGBT od państwa. Wprowadzimy ustawę anty-LGBT – zapowiedzieli politycy Konfederacji.

 

– My, jako Konfederacja, doprowadzimy do sytuacji, w której przegłosujemy ustawę anty-LGBT. To jest jeden z fundamentów tego, dlaczego idziemy do Sejmu – powiedział p. Witold Tumanowicz, lider listy Konfederacji w okręgu chełmskim.

Kandydat dodał, że w takiej ustawie znalazłoby się “uwolnienie przestrzeni publicznej od różnego rodzaju prowokacyjnych symboli, prowokacyjnych zachowań”.

– Ta najbliższa kadencja Sejmu jest do tego, żeby wypracować dobrą taką ustawę – stwierdził działacz.

 

Zobacz także: Kandydat Konfederacji zbulwersował tarnowski salon

 

Źródło: dorzeczy.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
5 Autorzy komentarzy
Paweł K.klioes vel pislamistafaafMalgondB.A.R Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł K.
Gość
Paweł K.

To ok, tak trzymać – chłosta, kamieniołomy i kraty (o chlebie i wodzie) za zgorszenie, brak estetyki, demoralizację, sexizm, wyłuzdanie, deprawację młodych i starych, otoczenia, szkoły, ulicy etc.JKM do dzieła!

klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

Bardzo proszę rozesłać dalej: Wybór Lewica, czyli zwykła LEWIZNA; W dodatku teraz zatęczowiona. Jeśli obejmie władzę, Ojczyzna To znaczy polski w niej naród, skona. PSL, czyli ta dupodajka, Która każdemu da, kto zapłaci. (Za każdym razem inna jest bajka, Lecz ten sam morał: „Szmata się szmaci!”) PO Platformą się okazało Do okradania obywateli, Gdy „o chrześcijaństwie swym zapomniało”. (A „nowoczesnych” żeśmy widzieli…) PiS to SOCJALIZM, co potępiony Był tysiąc razy przez głos Kościoła. Ale, kto o tym wie, „jest szalony!” (Tak w każdym razie nieuk go woła.) PiS to podróbka patriotyzmu, Wydmuszka z prawa jest i chrześcijaństwa. A nędza córką… Czytaj więcej »

Malgond
Gość
Malgond

Nazwisko odpowiednie do inicjatywy.

faaf
Użytkownik
faaf

tuman

kłąb czegoś sypkiego i unoszącego się w powietrzu np. wpierdolu

B.A.R
Gość
B.A.R

Biedroń będzie premierem. BO PiS nie utworzy koalicji i rządu. Bardzo bym prosił o poruszenie ( wszedzie gdziekolwiek kto może ) tematu połączenia list wyborczych – połączenia się wszystkich WYBORCÓW bo jest to jedyne wyjście wygrania decydującej bitwy typu Grunwald lub Bitwa Warszawska. Wszyscy WYBORCY muszą się połączyć od PiS Kukiz , Konfederacja i #R . W innym przypadku Koalicja utworzy rząd z Wiosną i SLD . Premierem lub vice będzie Biedroń a tęczowa flaga będzie wisieć obok biało czerwonej i UE po środku. Już pierwsze dyskusje medialne – rozmowy między Biedroniem a Schetyną na ten temat były. Dopiero po… Czytaj więcej »

B.A.R
Gość
B.A.R

A zaraz przed Biedroniem w koalicji będą ministrowie Korwin i Jakubiak