Konfederacja wnioskuje o wotum nieufności dla ministra finansów

INFO: Konfederacja wnioskuje na sejmowej Komisji Finansów Publicznych o wotum nieufności dla nowego ministra finansów.

 

– Jedyna kwestia, z jakiej znamy pana ministra, jest to kwestia postulatu likwidacji z Polski obrotu gotówkowego, co dla nas wolnościowców jest postulatem niedopuszczalnym – powiedział podczas konferencji prasowej WCz. Jakub Kulesza z Konfederacji. – Dzisiaj składamy podpisy pod wnioskiem o wotum nieufności dla ministra finansów. Taki wniosek przedstawimy na Komisji Finansów Publicznych – dodał.
Z kolei WCz. Grzegorz Braun zauważył, że nierozważnym byłoby obdarzanie zaufaniem kogoś, kogo nie znamy, osoby dla opinii publicznej anonimowej.
– Jest rzeczą nie tak często spotykaną, by dorosły człowiek wkraczał w życie publiczne, nie prezentując narodowi, który ma w tym rządzie reprezentować, żadnej biografii. Pan minister Kościński jest człowiekiem, którego znamy z niezbyt obszernej notki w Wikipedii – stwierdził p. Braun. – Zdajmy sobie sprawę, że minister finansów jest człowiekiem, który zarządza portfelem każdej polskiej rodziny. W tych sprawach potrzebne jest jakieś minimum zaufania – dodał.
Jak na razie pp. Braun i Kulesza zostali przegłosowani w komisji finansów. Członkowie tej komisji nie byli zainteresowani, by porządek obrad rozszerzyć o wniosek Konfederacji.
Źródło: Biuro Prasowe Konfederacji
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
Paweł K.klioes vel pislamista Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł K.
Gość
Paweł K.

po co minister finansów tak naprawdę?! i po co same to ministerstwo?!, lepiej dobry księgowy/biegły rewident! pokaże nasze manko jakie mamy, a wcześniej przynajmniej policzy jak trzeba! bo teraz nie trzeba! JKM!

klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

Męt cen (inwokacja poematu o dramatycznym końcu socjalizmu) dedykuję panu Sławomirowi Mentzenowi 1. Sławomir Mentzen – nomen-omen! – Męt cen sprowadzić chce na Polskę. Bez regulacji, państwa domen… Wzorem mu wzorce są katolskie! Nie został posłem. Jakże miło. Lecz się kolegom poszczęściło – 2. Konfederacja w Sejmie… SKANDAL!!! Już Izraela ambasador Poczuł się, jakby jakiś wandal Podmienił myckę mu na czador. A postępowa z nim Europa Zlękła się: postęp dostał kopa! 3. Prezes Kaczyński dosiadł kotka I, jak Piłsudski na kasztance, Z szablą cwałować chciał. Co spotka Go, wszystko jedno!… Ach, na lancę Nadziałby chętnie łeb Korwina! Lecz prysła z… Czytaj więcej »