fbpx

Konfederacja: USA konfiskują Polakom emerytury

INFO: Amerykański fiskus bezprawnie sięga do kieszeni polskich emerytów w USA – alarmują liderzy Konfederacji.

 

Liderzy Konfederacji wystąpili na konferencji prasowej w Sejmie w towarzystwie działacza polonijnego p. Witolda Rosowskiego. P. Rosowski, który był kandydatem Konfederacji w ostatnich wyborach parlamentarnych, przekonywał, że amerykański fiskus od wielu lat “niesprawiedliwie krzywdzi polskich emerytów mieszkających w USA”, pozbawiając ich części świadczeń. Poinformował, że dzieje się tak na mocy amerykańskiej ustawy Windfall Elimination Provision (WEP) oraz umowy podpisanej między rządami USA i Polski.

P. Rosowski stwierdził, że w tej sprawie przez 4 ostatnie lata bezskutecznie “dobijał się do drzwi PiS”. Konfederacja zapowiedziała interwencję i powołanie zespołu parlamentarnego w tej sprawie.

 

Źródło: Konferencja prasowa

0 0 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
klioes vel pislamista
klioes vel pislamista
2 lat temu

Ballada o przejechaniu Najsztuba przez staruszkę dedykuję Panu M*rzyńskiemu – Filipińskiemu z dorzeczy.pl Antysemityzm w Polin szaleje: Staruszki nie osądził sąd! Więc nad wgnieceniem w aucie boleje Piotr Najsztub… Oto sądu błąd: Bez prawa jazdy, ubezpieczenia I bez przeglądu… więc stał Żyd. I nagle doszło z nim do zderzenia. Na pasy weszła… To nie git! Złamane żebra, czaszki pokrywa… Jest winna, bo za szybko szła! Gdy prędko idzie ktoś, to tak bywa… „Powoli szłam.” – Gdzie dowód, a? Na szczęście nie ma także dowodu, Że Najsztub prędko jechał tam. Dla wybranego zatem narodu Nie będzie kary. Ręczę Wam: Piotr Najsztub… Czytaj więcej »

Paweł K.
Paweł K.
2 lat temu

Tam też mordercza skarbówka zatem, tamtejszy zus, tamtejszy socjalizm, bezprawie, demosracja….