Pilne! Kobiety i Mężczyźni Nie Są Równi!? Lewica w Szoku! Czyli o Konwencji Stambulskiej i nie tylko.

Mit Równości

Dziś odcinek specjalny Karol Wilkosz Show, w którym poruszam tematykę występu Prezesa Janusza Korwin-Mikkego w Polscacie, Konwencji Stambulskiej i różnic pomiędzy płciami. Obejrzyjcie zanim usuną!

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
Hannasariuszsinceritas Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Hanna
Gość
Hanna

Ty idioto!-gdzie ty zyjesz????? Taki mlody a bez krzty rozumu!

sinceritas
Gość
sinceritas

No to Morawiecki wysłał tą całą konwencję do TK, czy teraz przyjmujecie do wiadomości, że ta awantura to są tylko rozgrywki między Ziobro a Morawieckim, o czym pisałem tutaj wcześniej, czy nadal będziecie podniecać się tą wrzutką dla idiotów?

sariusz
Gość
sariusz

Czymś qce się muszą pasjonować. Uchodźcy muzułmańscy jakoś nie napływają. Departament Stanu wydał raczej mało groźny dla Polski raport w ramach ustawy 447 – w każdym razie nie domaga się bynajmniej jakichś “miliardowych odszkodowań”. I jak tu żyć? Można powiedzieć, że Ziobro uratował qcom wakacje.

sariusz
Gość
sariusz

Nie obejrzałem tego filmiku, bo z zasady uważam, że jak ktoś ma coś mądrego do przekazania to niech to napisze a nie nagrywa swoją gadająca głowę. No chyba, że to jest przekaz do analfabetów. Ale skoro to znowu o tej jakiejś konwencji, która obowiązuje już 5 lat a o której nikt dotąd nie słyszał, to mam pytanie do wolnościowców: Co bardziej ogranicza wolność człowieka w Polsce? Ta Konwencja stambułska (jeśli tak, to w czym) czy np. to, że nie wolno nam otwierać sklepów w niedzielę oraz robić zakupów kiedy chcemy? A jeśli jednak to drugie, to dlaczego przeciw temu nie… Czytaj więcej »