fbpx

Kandydat Konfederacji walczy o polskie produkty w sklepach

INFO: P. Leszek Posłuszny, kandydat Konfederacji do Senatu RP, chce 50% polskich produktów na sklepowych półkach – podaje swiatrolnika.info.

 

Zdaniem p. Posłusznego, rolnicy nie mają gdzie sprzedawać swoich produktów.

– Nasi rolnicy nie mają gdzie sprzedawać, mają kreowany rynek zbytu przez wszelkiego rodzaju korporacje. Wyjściem jest wzięcie pod uwagę ciekawego systemu rumuńskiego. Zrobię wszystko, żeby doprowadzić do uchwalenia ustawy, która będzie zabezpieczała polskim rolnikom, polskim produktom, 50% udziału na półkach wielkopowierzchniowych sklepów. Jeśli to się uda, przestaniemy się prosić o wszelkiego rodzaju dotacje i być na kolanach przed Unią Europejską – zaznacza kandydat.

Nie na tym chyba polega wolny rynek, Panie Posłuszny?

 

Źródło: swiatrolnika.info

4 thoughts on “Kandydat Konfederacji walczy o polskie produkty w sklepach

 1. 50% powinny stanowić towary chińskie, 40 rosyjskie. Pozostałe 10% podzielimy pomiędzy Białoruś, Iran i Koreę Północną.

 2. Podsumowując dotychczasowe znane punkty programu Konfederacji:
  1. 50% polskich produktów w sklepach.
  2. Wprowadzenie modelki do Sejmu.
  3. Obrona “obiecanych” świadczeń socjalnych przez zakusami Platformy.
  4. Intronizacja Chrystusa.
  5. Koalicja z PiS.
  6. Brak wypłaty odszkodowań za mienie zagrabione przez PRL.

  Jak krzyczą babcie na straganach, “super partia!”.

  1. Toż te babcie – zdaniem korwinistów, to wzorcowe kapitalistki z sektora “misiów”. Wiadomo, od pucybuta… Tego samego nie można powiedzieć o pracujących w zachodnich korporacjach programistach z doktoratami, bo ci, to wredni etatyści, którzy mają zapewniony socjal, i którym nie chce się zakładać własnych firm. Takie z nich nieroby i nieudacznicy.

 3. “Nie na tym chyba polega wolny rynek, Panie Posłuszny?” Dlatego ten pan startuje w barwach Końfederacji a nie partii wolnorynkowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.