fbpx

Kaczyński marszałkiem seniorem?

FUTURO: Lider PiS, WCz. Jarosław Kaczyński może zostać marszałkiem seniorem – donosi “Fakt”.

 

Z informacji “Faktu” wynika, że to właśnie prezes PiS może zostać nowym marszałkiem seniorem w Sejmie. Ten honorowy tytuł nadaje prezydent jednemu z najstarszych posłów.

– Głównym kryterium wyboru będą zasługi w odzyskiwaniu przez Polskę niepodległości. Tak jak było 4 lata temu w przypadku wyboru na marszałka seniora Kornela Morawieckiego – zaznacza p. Marcin Kędryna z Kancelarii Prezydenta.

Źródło: fakt.pl
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

7
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
4 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
Rbetoedead_kaczynskisCyprianTomek Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rbetoe
Gość
Rbetoe

cost of ivermectin – stromectol 3 mg dosage stromectol pills

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

jakie zasługi? jego nawet nie internowali, trzynastego grudnia spał do południa

Cyprian
Gość
Cyprian

Internowali dla picu wszystkich szefów regionalnych solidurniów i po kilku dniach zwolniono, bo wszyscy byli agentami Kiszczaka. Chwała bohaterom ! Chwała internowanym.

Cyprian
Gość
Cyprian

Spotkałem w pociągu działacza Solidurniów, któremu w stanie wojennym pozwolono na wyjazd do Brukseli. Prowadził on katolicką drukarnię i dzięki wstawiennictwu biskupa dostał paszport. Oprócz spraw służbowych miał spotkanie z działaczami Solidurniów, którzy przekazali mu przesyłkę do Wałęsy. “Z narażeniem życia” dotarł do Bolka i oddał mu paczkę w….. ubikacji, ponieważ Bolo powiedział, że nie ma tam podsłuchu !!! Kiszczak miał agentów w strukturach zagranicznych “opozycji” i kontrolował nie tylko przepływ różnego rodzaju wydawnictw ale również transfer gotówki. Taka to była konspiracja. Naiwni ludzie przewozili różne materiały od jednych agentów do drugich i do dziś sądzą, że walczyli o wolną… Czytaj więcej »

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

np.Korwin siedział z pół roku albo więcej, zdaje się, wielu innych także. Wielu się ukrywało, nie wszyscy byli agentami Kiszczaka. A gnoma nawet na kapusia nie zwerbowali, bo on był nikim.

Tomek
Gość
Tomek

Miejmy nadzieję, że pójdzie drogą swojego poprzednika i też się zawinie przed końcem kadencji. Trzymam kciuki!

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

eech, marzenia.Oby.