fbpx

Internauci przypominają szokującą wypowiedź Kaczyńskiego

INFO: Mocno rosną składki na ZUS, dlatego internauci przypominają skandaliczną wypowiedź prezesa PiS z 2017 r.

 

Podczas przemówienia z 4 lutego 2017 r. wygłoszonego w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej, p. Kaczyński stwierdził, że przedsiębiorcy, których nie stać na opłacanie składek ZUS, powinni zająć się czymś innym.

– Przedsiębiorcy muszą prowadzić działalność w taki sposób, żeby mogli sprostać obiektywnym wymogom. Muszą zdać sobie sprawę, że istnieje państwo, że istnieją inni, że to wszystko trzeba brać pd uwagę. Jak ktoś nie jest w stanie tak prowadzić działalności, to znaczy, że się do niej nie nadaje – powiedział wtedy p. Kaczyński.

 

Źródło: youtube.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
Wojciechkrakuskorwinistaleon Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wojciech
Gość
Wojciech

Tak jakby przedsiębiorstwa płaciły jakiekolwiek składki, czy podatki. Oj, Panie Kaczyński, co Pan pleciesz. Wszystko jest wliczone w cenę produktu i nie ma innej możliwości. Przecież, to logiczne, że podniesienie składek o 1000zl spowoduje natychmiastowy wzrost cen wszystkiego.

korwinista
Użytkownik
korwinista

Ile firm stworzył ten pokurcz?

krakus
Użytkownik
krakus

Może zdaje sobie sprawę, że się do tego nie nadaje?
PS. A K-Tower się liczy?

leon
Gość
leon

Politycy muszą prowadzić działalność polityczną taki sposób, żeby mogli sprostać obiektywnym wymogom. Muszą zdać sobie sprawę, że istnieje ekonomia, że istnieją inni, że to wszystko trzeba brać pd uwagę. Jak ktoś nie jest w stanie tak prowadzić działalności politycznej, to znaczy, że się do niej nie nadaje

leon
Gość
leon

PS. Teraz powinny zacząć się pojawiać w sklepach plakaty z wizerunkiem J. Kaczyńskiego na wystawach z napisem: Tego Pana nie obsługujemy.