Homoseksualni politycy oburzeni naklejkami “Gazety Polskiej”

INFO: Homoseksualni politycy Robert Biedroń i Paweł Rabiej zapowiedzieli, że podejmą kroki prawne ws. naklejek “Gazety Polskiej” – donosi wprost.pl.

 

Chodzi o naklejki z przekreśloną tęczową flagą i napisem “strefa wolna od LGBT”. Naklejki takie mają zostać dołączone do numeru “Gazety Polskiej”, który ukaże się w środę 24 lipca.

“Obrzydliwe. @wiosnabiedronia nie zostawi tego bez odpowiedzi. Nie ma naszej zgody na szerzenie nienawiści” – napisał na swoim Twitterze p. Biedroń.

“Jutro złożę w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury. Niemieccy faszyści tworzyli strefy wolne od Żydów. Apartheid – od czarnych. Jak widać tradycja znajduje godnych naśladowców, tym razem w Polsce, pod parasolem PiS i biskupów” – napisał z kolej p. Rabiej.

– Cenzura była typowa dla nazizmu, narzucanie ideologii też. Nikt dzisiaj nie jest bliżej nazizmu, szczególnie w wersji Ernsta Rohma, prekursora partii hitlerowskiej niż ci, którzy prześladują za odrzucenie ideologii LGBT – odpowiedział red. Tomasz Sakiewicz z “GP”.

 

Źródło: wprost.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
Wojciechkrakus1084 Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wojciech
Gość
Wojciech

Przecież Rohm był pedrylem.

krakus
Użytkownik
krakus

Po co tak daleko szukać przykładów? Przecież tradycja znajduje już od jakiegoś czasu godnych naśladowców chociażby w strefach “no-go” we współczesnych liberalnych demokracjach 🙂

1084
Użytkownik
1084

“Obrzydliwe. @wiosnabiedronia”

To całkiem trafne połączenie.