fbpx

Fiasko rządowego programu “Mieszkanie na start”

INFO: Tylko 5 gmin dołączyło do rządowego programu “Mieszkanie na start” – podaje dziennik.pl.

 

Program funkcjonuje już rok, ale nie cieszy się popularnością. Mało jest chętnych na rządowe dopłaty – podkreśla portal. Na dopłaty do czynszów wydano na razie niecałe 25 mln zł, mimo że w ustawie zakładano, że będzie to nawet 400 mln zł na ten rok.

 

Źródło: dziennik.pl

2 thoughts on “Fiasko rządowego programu “Mieszkanie na start”

  1. bo to jest sztuczne, na siłę i niezgodne z warunkami (danego miejsca, liczby ludności, zapotrzebowania etc.). Tak to socjaliści, Lewica, byli związkowcy chcą na siłę upiększać rzeczywistość społeczno – gospodarczą i finansową swoich obywateli!
    Proste i logiczne: przyczyna – skutek! No i najważniejsze, to się odbywa za pieniądze wszystkich podatników tak jak z nich pochodzą państwowe zasiłki, renty, emerytury, służba zdrowia, edukacja, kolej, przemysł etc., czyli z podatków wcześniej zabranych im wszystkim siłą (skarbówka, ZUS etc.), zgodnie z prawem i pod groźbą sankcji KK!
    Uciekać?! zanim się to całe przedsięwzięcie zawali?!

  2. To typowe. Wszelka pomoc w postaci dopłat i dofinansowań jest realizowana w taki sposób, aby jak najmniej kosztowała. Wymiana pieców, fotowoltanika, beczki na wodę… Chciałbym wykorzystać te udogodnienia, ale nijak mi się to nie opłaca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.