Fakty TVN ripostują TVP, czyli spór o wizytę Kaczyńskiego na cmentarzu, część II. (Video)

Czy doczekamy się części III?

Fakty TVN ponownie punktują  hipokryzję PiS i obnażają sprzeczności w narracji TVP, ale zobaczcie i oceńcie sami.

 

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

9
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
6 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
8 Autorzy komentarzy
sinceritasleonBartoszmirsariusz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bartosz
Gość
Bartosz

film jest już niedostępny niestety

sariusz
Użytkownik
sariusz

To są bardzo jałowe biadolenia, że taka telewizja to powiedziała to a inna tamto. Trzeba dyskutować nad rozwiązaniami systemowymi. Dla liberała powinny być to: 1/ Likwidacja mediów państwowych (tzw. “publicznych”). Istniejące obecnie telewizje i radia “publiczne” powinny być sprywatyzowane przez licytację. 2/ Zakaz finansowania mediów przez organy państwa w tym “spółki skarbu państwa” (które zresztą też powinny być sprywatyzowane). 3/ Likwidacja pozwoleń (licencji) na otwieranie stacji telewizyjnych. W dobie telewizji kablowych i satelitarnych nie są potrzebne. Każdy powinien mieć prawo otworzyć własną telewizję, tak jak każdy ma prawo otworzyć sklep z kaloszami. 4/ Respektowanie wolności słowa. Usunięcie z prawa karnego… Czytaj więcej »

leon
Gość
leon

Przedstaw to Gajowemu, PO i .nowoczesnej. Spytaj czy poprą.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

leonek, a czy TV publiczna to nie jest przypadkiem prawo nabyte? Wszak tylu ludzi w Polsce zainwestowało w telewizor tylko dlatego, że im państwo obiecało kolejny sezon Rolnika.

pokolenie JP II
Gość
pokolenie JP II

Korwin-Mikke jest aborcjonistą, choć nie ma odwagi powiedzieć tego wprost: https://m.youtube.com/watch?v=zmyRUjVlYvk Gdy ktoś pyta go o aborcję, JKM zaczyna wić się jak piskorz. Przypomina to trochę wykręty Stanisława Mchalkiewicza spytanego na antenie Radia Maryja o kwestię prywatyzacji służby zdrowia. Zamiast odpowiedzieć jednoznacznie TAK/NIE, Korwin szybko wyciąga, że to zależy od tego, czy ten płód ma szanse stać się człowiekiemczłowiekiem (kto to stwierdzi?). Po tym, nagle wyskakuje z kwestią decyzji ojców na temat aborcji. Następnie coś opowiada o demografii a wszystko to po to, żeby narobić dymu i jak najszybciej zejść z niewygodnego tematu. Stanowisko JKM jest w tej kwestii odmienne… Czytaj więcej »

Arkadiusz
Gość
Arkadiusz

Dobrze rozumiem, że dla Ciebie temat aborcji jest na tyle prosty, że można na niego odpowiadać TAK/NIE?

lech1963
Gość
lech1963

Ty widzę też funkcjonujesz w innej rzeczywistości, O czym wspomina Hołownia! Rozumiem ze cieszysz się ze Kaczyńskiego nie wyskrobali, bo jakoś nie mogę połączyć cmentarza, Kaczyńskiego i aborcji razem z twoim komentarzem !

mir
Użytkownik
mir

Wszystko można łączyć. NP. w TVP połączyli łamanie prawa przez Kaczyńskiego, z tym, że matka Pochanke, była koleżanką księgowej FOZZ.

leon
Gość
leon

Osobiście jestem za pozostawieniem spraw tak jak się mają. Są inne poważniejsze problemy. Choćby sprawa 447 i nadciągający kryzys.