fbpx

Ekoterroryści będą mogli skuteczniej blokować inwestycje

FUTURO: Sąd zablokuje inwestycję, jeśli organizacja zajmująca się ochroną środowiska uprawdopodobni, że jest ona obarczona dużą wadą i zniszczy przyrodę – czytamy w “Rzeczpospolitej”.

 

Rząd pracuje nad nowymi przepisami w tym zakresie. Zmiany w przepisach mają wypełnić zalecenia KE. Ta zarzuca Polsce niewłaściwą implementację unijnej dyrektywy środowiskowej (EIA), a brak nowych regulacji może mieć dla naszego kraju poważne konsekwencje.

Źródło: rp.pl
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
Paweł K.klioes vel pislamistakar_mac Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł K.
Gość
Paweł K.

więc trzeba przywrócić karę śmierci/albo do pierdla na 25 lat/dożywocie to abstrakcja, nie boją się… i mogą wcześniej wyjść i nadal zatruwać środowisko swymi odchodami cha cha… PIS, nie boicie się chyba?! JKM sprawdź

klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

MagiSRAt w akcji (inwokacja epopei antyfaszystowskiej) 1. POsłanka JaŹdzira bardzo zachęcała, By „jak we Wrocławiu, walczyć w Polsce wszędzie Z faszyzmem”. E. Gabor na rozkaz czekała… Była podporucznik Milicji nie będzie Po takiej zachęcie dni dziesięć zwlekała; Już praca sztabowa aż wrze w jej urzędzie! Dzień dziewiąty wybił… Laicka nowenna, Gdy zawiera donos, jest święcie bezcenna! 2. MagiSRAt Stołeczny… (Nazwa z „magistratu” Wywodzi się. W lecie została zmieniona Pod awarii znanej już całemu światu.) MagiSRAt stołeczny wypatrzył znamiona… (Nie, nie chodzi o to, co Rabiej no… ma tu… Bo na tę chorobę szybko się nie kona.) MagiSRAt stołeczny, czyli Ratusz-Czajka,… Czytaj więcej »

kar_mac
Gość
kar_mac

Ile razy już apelowałem:
OPUŚCIĆ EUROKOŁCHOZ !!!