fbpx

Dziambor: Widzę skok PiS-u na instytucje

OPINIA: W ostatnim czasie widzę skok Prawa i Sprawiedliwości na instytucje – powiedział WCz. Artur Dziambor w poranku “Siódma 9”.

 

– W ostatnim czasie widzę skok Prawa i Sprawiedliwości – które czuje wewnętrznie, że to ostatnia kadencja, kiedy rządzą – na instytucje, z których nie będzie szło ich usunąć (TK, KRS). Zajmowanie takich stanowisk przez polityków to coś, co uważam za jednoznacznie naganne (…). Reforma sądownictwa powinna być zrobiona w taki sposób, żeby nie polegała tylko i wyłącznie na zmianie kadrowej – podkreślił p. Dziambor.

Poseł Konfederacji skrytykował również program 500+.

– Wszelkie transfery socjalne powodują, że wartość pieniądza spada. Drożyzna w sklepach, którą mamy, wynika z tego, że mamy hulającą inflację, którą rząd ukrywa przed nami – powiedział p. Dziambor.

 

Źródło: siodma9.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
1 Autorzy komentarzy
PiS to nie jest centrum, tylko lewica Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PiS to nie jest centrum, tylko lewica
Gość
PiS to nie jest centrum, tylko lewica

Nie było tego 500+ i ludzie jakoś żyli, było nawet mniej ubóstwa, więc trzeba to po prostu zlikwidować i nikogo nie pytać o zdanie. 500+ to jest tylko i wyłącznie efekt psychologiczny, niektórym ludziom być może się wydaje, że coś zyskali i dzięki temu czują się lepiej – pomijam w tym swoim rozważaniu ludzi którzy w ogóle nie pracują, a głosują na partie lewicowe tylko dlatego żeby mogli wymuszać przemocą pieniądze od innych. Głosowanie na partie lewicowe i pobieranie zasiłków to jest po prostu wymuszanie pieniędzy przemocą.