Dopiero za 50 lat dogonimy unijne płace?

INFO: Polska może osiągnąć średnią zarobków z UE dopiero w 2069 r. – donosi bankier.pl.

 

Z raportu Salary Catch Up Index, opublikowanego przez firmę Grant Thornton wynika, że jeśli Polska utrzyma dynamikę zarobków z lat 2016-2018, to będzie w stanie osiągnąć średnią wynagrodzeń w Unii Europejskiej… w 2069 r.

“Jeśli wszystkie kraje UE utrzymałyby swoje aktualne dynamiki wzrostu płac, to Polska najszybciej dogoniłaby Portugalię – stałoby się to już w kwietniu 2027 r. Dwa lata później polskie zarobki zrównałyby się z greckimi, a w 2032 r. – z hiszpańskimi. Inne bogate państwa europejskie Polska będzie gonić w kolejnych latach – Włochy w 2037 r., Belgię oraz Finlandię w 2043 r., następnie Francję w 2045 r.” – czytamy w raporcie.
Źródło: bankier.pl

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
leonPiotr GrembowiczKubasinceritas Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

ok, ale po co?!
a wtedy i tak nie będzie ani UE ani ich płac cha cha
acha, to i tak również przez rosnące u nas absurdalnie podatki… w tym ich już dawno przegoniliśmy (ZUS, NFZ, KRUS etc.) cha cha

Kuba
Gość
Kuba

Buahahaha XD

Mam lepszą radę. Uczcie się języków i zapraszam na zachód, tam kilka lat nauki ciężkiej i zdobywania kwalifikacji i można ładnie zarabiać już zawsze , albo przejąć umiejętności i otworzyć biznes własny. A jak nie? To można wejść tam w szarą strefę , i tak nikt tam nie wsadzi was do więzienia, bo tam tylko za komentarze w internecie wsadzają.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Przez 50 lat kaczyzmu-korwinizmu Europa oddali nam się jeszcze bardziej…

leon
Gość
leon

O tak bo platformizm jest lepszy. Więcej kradną.