“Chrześcijański demokrata” Cimoszewicz kłuje w oczy posła Jaskółę

INFO: WCz. Tomasz Jaskóła, poseł UPR, zamieścił na Facebooku zdjęcie z profilu CEP-a Włodzimierza Cimoszewicza, na którym można przeczytać, że należy on do unijnych chrześcijańskich demokratów.

 

– Członek Chrześcijańskiej Unii Jedności (dawniej PZPR)! – ironizuje poseł. – Drodzy Polacy – napiszę bez ogródek. Plują nam w twarz, śmieją się. Oczywiście jest wyjątkowo smutne, że członkowie władz komunistycznych z PRL-u są w Parlamencie Europejskim. I wiecie co, to nie oni są głupi (jak to komuna przeobrażają się w coś, co jest w danym momencie korzystne) głupi są Ci z nas, którzy tego nie widzą i na nich głosują – pisze p. Jaskóła. – Macie chrześcijańskiego demokratę byłego sekretarza partii, która sprawowała dyktaturę w Polsce, a władze tej partii nakazywali zbrodnie. Jest mi wstyd za każdego obywatela, który głosował na tego komunistycznego aparatczyka – podsumował były poseł Kukiz’15.

 

Źródło: facebook.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
1 Autorzy komentarzy
JackHolborn Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
JackHolborn
Gość
JackHolborn

Pierwsza sprawa to nie wiem, jak może być mi wstyd za kogoś…
Druga sprawa to fakt, iż zapewne Cimoszewicza pokazuje się w ogólnie pojętych mass mediach (nawet PiSiackich) jako poważnego pana, natomiast Korwin to zawsze oszołom.