
Bosak żeni się z prawniczką Ordo Iuris
INFO: WCz. Krzysztof Bosak przygotowuje się do ślubu. Jego wybranką jest prawnik z Ordo Iuris – podaje nczas.com.
Z informacji uzyskanych przez portal wynika, że poseł Bosak z Konfederacji ożeni się z prawniczką z Instytutu Ordo Iuris, która w organizacji pracuje od lat. Zajmuje się obroną wolności religijnej. Tym samym zniknie jeden z zarzutów wobec p. Bosaka, który kandyduje w prawyborach Konfederacji – brak potencjalnej pierwszej damy.
Źródło: nczas.com
Narodowy Test Inteligencji 2004,
Uśredniony IQ elektoratów:
UPR – 100,2
PO – 97,5
PiS – 95,2
apolityczni – 93,0
SLD – 92,4
LPR – 91,6
PSL – 90,0
Samoobrona – 88,3
Krzysztof Bosak – poliglota i erudyta, człowiek gruntownie wykształcony, posiadający niezwykły wdzięk i piękną, kwiecistą mowę. W nienagannie skrojonym uniformie, z serdecznym uśmiechem na ustach przemierza świat, zjednując sobie głowy obcych mocarstw. A jak tam JKM ?
Lewaki już maja ból dupy widzę 😀 To nas oczywiście cieszy 😀
“Jego wybranką jest prawnik” -> ???
Czyli jednak to prawda, że Bosak woli męskie końcówki…
Sedes, masz uprzedzenia?
Oczywiście pajace wyzywali Bosaka od starych kawalerów, gejów, itp. Oczywiście nie mając pojęcia o czym mówią, musieli poleć po raz kolejny. To jakie następne proroctwo życiowi nieudacznicy?
cha cha ta fotka do textu to rzeczywiście złośliwa/ie cha cha
ej zazdrośnicy…
a “prawo pierwszej nocy”?!
działa u nas?!
Prawo pierwszej nocy ma Krul.
Dura lex, sed lex…
Na zdjęciu wygląda, że panna młoda trochę starsza od pana młodego. Polski Macron? Czego się nie zrobi dla prezydentury!
Jak Tusk 😉
rozumiem, że ta pani , która Bosak trzyma za rękę, to jest ta tu wspomniana jego wybranka. No bo któż by inny?
oczywiście seksu przedmalżeńskiego tam nie było, bo to grzech.Mam rację? Bosak, jestes wciąż prawiczkiem?
A co kolegi szukasz, czujesz się z tym samotny? Zapraszam na kozetke “porozmawiajmy” 😂