Bosak skrytykował pomysł z naklejkami

Konwencja Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy

OPINIA: P. Krzysztof Bosak z Konfederacji ocenił na Twitterze, że naklejki “Strefa wolna od LGBT” to “szkodliwy pomysł”.

 

“One sugerują, że konserwatyści są przeciw tym ludziom, a to nieprawda. Jesteśmy przeciwko publicznemu promowaniu zachowań homoseksualnych, a nie przeciw samym homoseksualistom. Taki dwuznaczny przekaz to wystawianie im piłki” – napisał na Twitterze. “Jako chrześcijanie postrzegamy skłonności homoseksualne jako zaburzenie (niezależnie od sporu o ich przyczyny) i cierpienie w życiu ludzi, którzy je mają. Nasza postawa nie może polegać na tym, że będziemy traktować ich jak trędowatych. Powinniśmy ich przyciągać do naszej wiary” – dodał.

 

Źródło: twitter.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
LeszyCypriansinceritas Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Jak to jest, że taki piękny 37-latek, celebryta wręcz, znany i lubiany obrońca “tradycyjnej rodziny”, a nie dorobił się nigdy dziewczyny, narzeczonej, nie mówiąc już o żonie… I tak zupełnie przypadkiem, przez nikogo nie pytany o zdanie, ma nagle przemożną potrzebę tłumaczenia swoim kolegom, że wcale “nie są” przeciwko gejom, tylko “nie chcą”, żeby “ci geje” się “obnosili”… hmm… Po ludzku, trochę mi szkoda człowieka… ale z drugiej strony… trudno szanować kogoś, kto tyle jadu wylewa na ludzi… takich samych… jak on sam… tylko trochę odważniejszych, by się do tego przyznać…

Cyprian
Gość
Cyprian

Jak to jest, że taki intelygentny sinceritas potrafi tak genialnie wyłapać plusy dodatnie i plusy ujemne każdego wpisu na stronie Korwina.

Leszy
Gość
Leszy

Jest płatnym trollem.