fbpx

Bosak o bezsensownej debacie w TVP

OPINIA: Zastanawiam się, czemu ma służyć nasza rozmowa – powiedział na antenie TVP Info poseł Konfederacji WCz. Krzysztof Bosak. 

 

P. Bosak był gościem programu poświęconego 38. rocznicy stanu wojennego. W studiu obecny był także wiceprzewodniczący SLD WCz. Andrzej Szejna. P. Bosak nie krył zniesmaczenia koniecznością wysłuchiwania polityka SLD.

– Zastanawiam się, czemu ma służyć nasza rozmowa. Tzn., co ona ma właściwie wnieść do tego, co już wiemy na temat swoich punktów widzenia. Wydaje mi się, że generalnie, z punktu widzenia antykomunistów, dyskusja o stanie wojennym z przedstawicielem SLD – przy całym szacunku dla posła Szejny – jest pozbawiona jakiegoś wspólnego gruntu. Pan zawsze będzie musiał mówić takie rzeczy, które są niezgodne z prawdą – podkreślił poseł Konfederacji. – Np. że okrągły stół był porozumieniem wszystkich sił, choć wiemy, że był wyreżyserowanym spektaklem, że SB zaprosiło do niego tylko wygodnych dla siebie partnerów, a pozostałych wygoniono za granicę albo im łamało palce w aresztach, trzymało w więzieniach albo ich zabijało – dodał. – W związku z czym uważam, że zarówno dla pana Szejny niekomfortowe jest zaproszenie do dyskusji na ten temat, jak i dla nas słuchanie tego, co pan Szejna ma do powiedzenia. To jest po prostu wprowadzenie jakiegoś fałszu do tej debaty – zaznaczył p. Bosak.

 

Źródło: dorzeczy.pl

53 thoughts on “Bosak o bezsensownej debacie w TVP

  1. Narodowy Socjalista Bosak (przypominam że RN NIE CHCE zniesienia 500+) jest zniesmaczony obecnością socjalisty- internacjonała…. Ot, taka kłotnia w rodzinie jak np miedzy Hitlerem i Stalinem….

    1. Nie sraj do gniazda… Jest konfederatem, jako wolnościowiec pare kwestii widzę inaczej niż Bosak ale jest w naszej drużynie i nie wypada mówić źle o sojusznikach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.