fbpx

Bosak: Mam szansę w prawyborach

OPINIA: Wydaje mi się, że mam obiektywne podstawy do tego, by rywalizować o zwycięstwo. Nie tylko o dobre pokazanie się, ale o wygraną. Ciężko nad tym pracujemy – powiedział w rozmowie z Onetem WCz. Krzysztof Bosak, kandydat w prawyborach prezydenckich w Konfederacji.

 

– Organizujemy spotkania w całym kraju. Mamy zamiar odwiedzić nie tylko 16 zjazdów prawyborczych, ale wiele miast odwiedzamy wcześniej po to, żeby zachęcić ludzi do zarejestrowania się. Taki charakter miało też spotkanie w Kielcach – powiedział p. Bosak.

Zdaniem p. Bosaka, kandydat Konfederacji ma szansę na wejście do II tury wyborów prezydenckich.

– Może to być wielka niespodzianka, dlatego że kandydaci proponowani przez partie mające wyższe poparcie, takie jak Lewica czy PO, będą raczej kandydatami słabymi. To nie będą murowani pretendenci do drugiej tury. Może się więc okazać, że będziemy mieć czterech kandydatów głównych sił opozycyjnych, z których każdy zdobędzie po kilkanaście procent głosów wyborców. Do końca pierwszej tury wyborów nie będzie wówczas wiadomo, kto kogo przegoni. A to dla nas jest bardzo korzystna sytuacja – powiedział p. Bosak.

 

Źródło: onet.pl

59 thoughts on “Bosak: Mam szansę w prawyborach

 1. ps. Bosak ma coraz większy obłęd w oczach, na tych fotkach przynajmniej i dziwny smutek + zadrę z JKM!?

 2. Pobożne życzenia z tą 2 turą, ale zakładając, że ten niebywały sukces nastąpi, to nikt nie obawia się, że wyborcy innych partii poprą Judę jako elektorat negatywny “faszystów”?

  1. Jest to możliwe, ale wszystko wtedy zależy od tego, jak w TVN-ie dziennikarze będą się wypowiadali o kandydacie Konfederacji.
   Jeśli tego typu pomówienia jak zaproponowane w twoim komentarzu, to być może jakiś widz TVN-u zdecyduje się na głosowanie na Dudę.
   Duda będzie im się widział jako znienawidzony PiSowiec, ale jednak osoba oswojona, trochę znana. Chociaż raczej będzie to dla nich ciężkie.

   1. Wymyślą nowe pryncypałki albo zrobią renament (Bolo) i znajdą na zapleczu zużyte, obrzygane ruskie onuce.

 3. Nie, tylko nie to, ani żaden inny pseudo narodowiec, Winnicki (syn tego z “Alternatyw 4” S. Barei?! cha cha);
  To będzie koniec kolejnego projektu z JKM po udanych jednak w pewnym momencie UPR i Nowej Prawicy (byli ludzie, pieniądze, struktura, infrastruktura etc.), ale zmarnowanych przez jakichś idiotów z ambicjami/czytaj “pożytecznych idiotów”;
  I gdzie oni q… teraz są?! JKM?!
  Panie, Ty widzisz i nie grzmisz?! Miej nas podatników, wolnych ludzi jeszcze w opiece… bo znowu zgroza!

  1. Austria miała dwudziestokilkuletniego kanclerza a my nie możemy mieć jakiegoś młodego prezydenta? JKM ma ogromny elektorat negatywny. Lepszy byłby np. Mentzen, przynajmniej poskromił by trochę (p)osłów z ich szaleństwami ekonomicznymi.

   1. “JKM ma ogromny elektorat negatywny” i daje się dziecinnie łatwo “podejść” dziennikarzom. A tu zostaną prawdopodobnie uruchomieni prawdziwi fachowcy (447).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.