fbpx

Bosak: Mam szansę w prawyborach

OPINIA: Wydaje mi się, że mam obiektywne podstawy do tego, by rywalizować o zwycięstwo. Nie tylko o dobre pokazanie się, ale o wygraną. Ciężko nad tym pracujemy – powiedział w rozmowie z Onetem WCz. Krzysztof Bosak, kandydat w prawyborach prezydenckich w Konfederacji.

 

– Organizujemy spotkania w całym kraju. Mamy zamiar odwiedzić nie tylko 16 zjazdów prawyborczych, ale wiele miast odwiedzamy wcześniej po to, żeby zachęcić ludzi do zarejestrowania się. Taki charakter miało też spotkanie w Kielcach – powiedział p. Bosak.

Zdaniem p. Bosaka, kandydat Konfederacji ma szansę na wejście do II tury wyborów prezydenckich.

– Może to być wielka niespodzianka, dlatego że kandydaci proponowani przez partie mające wyższe poparcie, takie jak Lewica czy PO, będą raczej kandydatami słabymi. To nie będą murowani pretendenci do drugiej tury. Może się więc okazać, że będziemy mieć czterech kandydatów głównych sił opozycyjnych, z których każdy zdobędzie po kilkanaście procent głosów wyborców. Do końca pierwszej tury wyborów nie będzie wówczas wiadomo, kto kogo przegoni. A to dla nas jest bardzo korzystna sytuacja – powiedział p. Bosak.

 

Źródło: onet.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

11
Dodaj komentarz

avatar
6 Tematy komentarzy
5 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
9 Autorzy komentarzy
GamrqyYjzhbtCypriankar_macBiswalker Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gamrqy
Gość
Gamrqy

plavix cost uk – generic plavix usa plavix from canada

Yjzhbt
Gość
Yjzhbt

buy ivermectin cream for humans – ivermectin buy australia ivermectin 0.08 oral solution

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

ps. Bosak ma coraz większy obłęd w oczach, na tych fotkach przynajmniej i dziwny smutek + zadrę z JKM!?

cutpurse
Gość
cutpurse

Pobożne życzenia z tą 2 turą, ale zakładając, że ten niebywały sukces nastąpi, to nikt nie obawia się, że wyborcy innych partii poprą Judę jako elektorat negatywny “faszystów”?

look997
Użytkownik
look997

Jest to możliwe, ale wszystko wtedy zależy od tego, jak w TVN-ie dziennikarze będą się wypowiadali o kandydacie Konfederacji.
Jeśli tego typu pomówienia jak zaproponowane w twoim komentarzu, to być może jakiś widz TVN-u zdecyduje się na głosowanie na Dudę.
Duda będzie im się widział jako znienawidzony PiSowiec, ale jednak osoba oswojona, trochę znana. Chociaż raczej będzie to dla nich ciężkie.

Cyprian
Gość
Cyprian

Wymyślą nowe pryncypałki albo zrobią renament (Bolo) i znajdą na zapleczu zużyte, obrzygane ruskie onuce.

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

Bosaczku, pokaż swoja ew.pierwsza damę:)

Cyprian
Gość
Cyprian

A try swojego partnera życiowego.

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

Nie, tylko nie to, ani żaden inny pseudo narodowiec, Winnicki (syn tego z “Alternatyw 4” S. Barei?! cha cha);
To będzie koniec kolejnego projektu z JKM po udanych jednak w pewnym momencie UPR i Nowej Prawicy (byli ludzie, pieniądze, struktura, infrastruktura etc.), ale zmarnowanych przez jakichś idiotów z ambicjami/czytaj “pożytecznych idiotów”;
I gdzie oni q… teraz są?! JKM?!
Panie, Ty widzisz i nie grzmisz?! Miej nas podatników, wolnych ludzi jeszcze w opiece… bo znowu zgroza!

korwinista
Użytkownik
korwinista

Austria miała dwudziestokilkuletniego kanclerza a my nie możemy mieć jakiegoś młodego prezydenta? JKM ma ogromny elektorat negatywny. Lepszy byłby np. Mentzen, przynajmniej poskromił by trochę (p)osłów z ich szaleństwami ekonomicznymi.

kar_mac
Gość
kar_mac

“JKM ma ogromny elektorat negatywny” i daje się dziecinnie łatwo “podejść” dziennikarzom. A tu zostaną prawdopodobnie uruchomieni prawdziwi fachowcy (447).