fbpx

INFO: Jak podaje onet.pl za dodatkiem "The Wall Street Journal" z der "Dziennika", bezrobocie wśród młodych do 25 roku życia w mniejszych miejscowościach w Polsce może przekroczyć nawet 50%. To wynik całkowitego braku mechanizmów wolnego rynku, których nie wprowadzały ani socjalistyczne rządy PiS, ani antyrynkowa proniemiecka PO preferująca socjalizm europejski.

Wysoki podatek na ZUS i pozostałe wysokie podatki są główną przyczyną braku możliwości startu młodzieży w naszym kraju. Wyczerpują się też możliwości zatrudniania Polaków na Zachodzie do prac porządkowych i prac na stanowiskach robotników. Przygotowywanie Polski przed przyjęciem do UE było poprzedzone otwieraniem na uczelniach kierunków marketing i zarządzanie – mających przygotowywać niższy personel handlowy dla firm zachodnich. Jednocześnie zmniejszono i uproszczono kształcenie na kierunkach kształcących samodzielnych pracowników, które mogłyby być źródłem wynalazców, czy samodzielnych konstruktorów, naukowców stanowiących zagrożenie dla wyższego personelu na Zachodzie.

Reforma w szkolnictwie miała na celu przygotowanie ciemnej masy do prac niewolniczych, stąd też ograniczono nauczanie historii i literatury, aby zniszczyć poczucie tożsamości narodowej Polaków. Ostatnio przyjęta ustawa o wcześniejszym obowiązku posyłania dzieci do szkół ma na celu wcześniejszy napływ dzieci niewolników na rynek pracy, a co za tym idzie – wcześniejsze płacenie podatków.

Anonimowi twórcy traktatu lizbońskiego przewidzieli trudności, jakie mogą wypływać z tego rodzaju sytuacji i jako załącznik do załącznika przywracają karę śmierci jedynie w dwóch przypadkach: buntu lub zamieszek. Intensywna propaganda prowadzona przez służby specjalne za pomocą telewizji może okazać się nieskuteczna, ale można przewidywać, że i tym razem ogłupiałe społeczeństwo będzie glosować na socjalistyczne PiS i antyrynkową PO.

Źródło: biznes.onet.pl

Opracował: Andrzej Wayda

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x