fbpx

Bartyzel członkiem partii KORWiN

INFO: P. Jacek Władysław Bartyzel, publicysta i wolnościowy polityk, ogłosił na FB, że zdecydował się przystąpić do partii KORWiN.

 

“Sprawa jest jasna: polska prawica zjednoczyła się wokół Konfederacji, a jej wolnościowym skrzydłem jest właśnie Partia KORWiN. Dlatego dla mnie jako wolnościowca to naturalny krok” – napisał p. Bartyzel.

Jak przypomina Wikipedia, wcześniej p. Bartyzel działał w PO, partiach p. Janusza Palikota, Nowoczesnej i Federacji dla Rzeczypospolitej.

– Gratulujemy właściwej decyzji – skomentował WCz. Janusz Korwin-Mikke.

 

Źródło: FB

93 thoughts on “Bartyzel członkiem partii KORWiN

 1. Gdzie on wcześniej był?! świr to mało powiedziane, eufemizm… “ojciec prać” trzeba było… Konfe, jaką selekcję robicie?! JKM?! agentura?! cha cha zgroza

 2. Pamiętajcie, że jeśli prawybory w KONFEDERACJI wygra jakiś narodowiec, to ja na żadne wybory prezydenckie się nie wybieram. Nie lubię narodowców, bo ci ludzie mają pojebane myślenie ofiary.

  Importerzy żywności z Ukrainy łamią zasadę nieagresji, bo przez nich polskie sierotki marysie sobie nie radzą – jeśli nie radzą sobie na wolnym rynku, to w komunizmie czy innej autarkii tym bardziej sobie nie poradzą, ale zaraz! Przecież nie ma żadnego wolnego rynku! To po co w takim razie wprowadzać jeszcze więcej socjalizmu poprzez nakładanie ceł? Przez cła to Romanowi Klusce państwo rozwaliło biznes – tyle są warte takie podatki.

 3. To jest podejrzany typ. Skoro dopiero teraz zdecydował się na wstąpienie do Konfederacji…
  Do jego ojca mam wielki szacunek, za monarchizm, ale nie chciałbym, aby ten koleś był czymś, kto zacznie erozję Konfederacji.

 4. Gdy jeszcze jakoś-tam udzielałem się politycznie, to ja, i moi przyjaciele mieliśmy nieco kontaktów z jego ojcem Jackiem Bartyzelem (Link!) , to umysł naprawdę wielce przenikliwy!

  Ciekawe, jakie predyspozycje intelektualne ma jego syn?

  1. Intelektualnie, trudno powiedzieć, ale chyba mało ideowy:
   “Bartyzel działał w PO, partiach p. Janusza Palikota, Nowoczesnej i Federacji dla Rzeczypospolitej”.

 5. A to partia Korwin jeszcze istnieje? Myślałem, że się przekształciła w Końfederację.

  1. Sam jesteś koń

   Ale gdzie znalazłeś takiego głupiego, co to się z nim na rozumy pomieniałeś?

    1. Jakoś tak… lakonicznie.
     Pewnie chodzi Ci o Krzysztofa K~ , ale poza nim to, jak podaje Wiki:
     Na początku XXI wieku w Polsce mieszkały 644 osoby (je) noszące — „je”, czyli owe nazwisko…

     To on tu pisze, czy nie-on?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.