D.Korwin-Mikke: Hołownia to największa zmyła tych wyborów, to taki Trzaskowski bis. Wytwór TVN i służb specjalnych.

Szymon Hołownia, Screen/TVP Info

Hołownia i (anty) system

Założy stowarzyszenie, partię, a może w zamian za wyraźniejsze wsparcie Trzaskowskiego, zostanie kandydatem na prezydenta Warszawy?

Swoją pozycję zbudował na hasłach: antysystemowych, promujących postawę niezależną i pro-obywatelską, a tak naprawdę od samego początku miał być generatorem głosów dla kandydatki/kandydata Koalicji Obywatelskiej w drugiej turze. Miał wytworzyć dodatkowy elektorat ludzi – bardzo często wykluczonych z polityki – którzy siedzą z nosem przed telewizorem lub po prostu mających wszystkiego dość. Kusząc ich hasłami niezależności i anty-partyjniactwa oraz zakończeniem wojny polsko-polskiej – zgromadził ponad 13% głosów.

5 lat temu serca antysystemowego elektoratu zdobył Paweł Kukiz, tyle, że wtedy jeszcze rzeczywiście był on nieskażony żadnymi układami partyjnymi, natomiast Hołownia w widoczny sposób służy systemowi. Jego szef sztabu to minister w rządzie Donalda Tuska – Jacek Cichocki. (Wiele wskazywało na to, że ta sama osoba prowadziła konto na tweeterze Hołowni i Trzaskowskiemu).

Hołownia to największa zmyła tych wyborów, to taki Trzaskowski bis. Wytwór TVN i służb specjalnych. Gdyby istniała nominacja w kategorii „Bezczelność roku 2020”, to na pewno Hołownia byłby nominowany. Na antysystemowych hasłach budować drugą odnogę PO – trudno o większy nietakt.

– Dominika Korwin-Mikke

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

9
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
6 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
6 Autorzy komentarzy
MaciejsinceritassariuszKuc, który mówiStefan Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sinceritas
Gość
sinceritas

Takiego podlizywania się Konfederacji to jeszcze nie było!
comment image

sariusz
Gość
sariusz

Bosak to największa zmyła tych wyborów, to taki Duda bis. Wytwór Polsatu i służb specjalnych. Swoją pozycję zbudował na hasłach: antysystemowych, promujących postawę niezależną i narodową, a tak naprawdę od samego początku miał być generatorem głosów dla kandydata PiS w drugiej turze. Miał wytworzyć dodatkowy elektorat ludzi – bardzo często wykluczonych z polityki – którzy siedzą z nosem przed komputerem lub po prostu mających wszystkiego dość. Kusząc ich hasłami niezależności i anty-partyjniactwa oraz zakończeniem wojny polsko-polskiej – zgromadził ponad 6% głosów. Gdyby istniała nominacja w kategorii „Bezczelność roku 2020”, to na pewno Bosak byłby nominowany. Na antysystemowych hasłach budować drugą… Czytaj więcej »

Stefan
Gość
Stefan

Szefem sztabu wyborczego Szymona Hołowni był Jacek Cichocki (minister spraw wewnętrznych w rządzie Donalda Tuska), pełnomocnikiem wyborczym komitetu Szymona Hołowni był Michał Kobosko (dziennikarz Gazety Wyborczej, a potem m.in. tytułów należących do Axel Springer Polska, członek Rady Atlantyckiej zwanej pozarządową organizacją byłych pracowników rządowych), doradcą ds. bezpieczeństwa narodowego był gen. broni Mirosław Różański (którego Bronisław Komorowski mianował Dowódcą Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych), Jak widać są to osoby bardzo wpływowe, które piastowały odpowiedzialne stanowiska za rządów PO, powiązane ze służbami, ale nie działające wcześniej wspólnie. Postulaty Szymona Hołowni to festiwal ogólnikowych pobożnych życzeń, które spodobają się każdemu przeciętnemu wyborcy (rozwój edukacji,… Czytaj więcej »

sinceritas
Gość
sinceritas

Ja też uważam, że nie powinno się zapraszać do polityki ekspertów z dorobkiem zawodowym. Tylko partia życiowych nieudaczników bez historii ma szansę zbudować silną Polskę.

sariusz
Gość
sariusz

“Sam kandydat Konfederacji został wybrany w demokratycznych wyborach.” I tu Stefanie zdemaskowałeś się jako agent służb a nie korwinista. Korwinista by napisał: “został wybrany w d*******tycznych wyborach’ i dodał – “niestety”.

Maciej
Gość
Maciej

Nie dopisał Pan najważniejszego Bosakowi – przekazania glosów, bo to różni Hołownię od Bosaka, poza wszystkim innym.

korwinista
Gość
korwinista

Pani Dominiko, z całym szacunkiem, ale jako kobieta czyli osoba upośledzona intelektualnie, nie powinna się Pani takimi rzeczami zajmować. Proszę zająć się dziećmi i domem.

Stefan
Gość
Stefan

Korwinisto, nie wiem co chciałeś uzyskać tym wpisem, skąd wyciągnąłeś tezę, o tym, że każda kobieta jest upośledzona intelektualnie. Wydaje mi się że masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem lub oglądasz za dużo telewizji. Zajmij się sprzątaniem w domu, zamiast obrażać kobietę.

Kuc, który mówi
Gość
Kuc, który mówi

Kobiety są średnio mniej od mężczyzn inteligentne – ale są za to mądre tą życiową mądrością. I wiedzą, że kobiety nie nadają się do rządzenia. Ciekawa jest tu opinia najpoczytniejszej amerykańskiej pisarki znanej pod pseudonimem Ayn Rand. Napisała Ona, że kobieta może zająć dowolne miejsce – z wyjątkiem tego na samym szczycie hierarchii – bo kobieta zawsze musi czuć, że ma nad sobą autorytet. Dlatego mądre się nie pchają – a jeśli to zrobią, to rezultaty są opłakane. Czy dla kobiet nie ma miejsca w polityce? Ale-ż jest! Kobiety prowadzą salony polityczne, z właściwą swej płci przebiegłością dobierają do nich… Czytaj więcej »