fbpx

Za katastrofą smoleńską stoi jednak Putin?

OPINIA: P. Witold Gadowski, znany dziennikarz śledczy, ujawnił opinię wysokiego oficera Mosadu nt. Smoleńska – podaje telewizjarepublika.pl.

– W wywiadzie, którego udzielił mi Juval Aviv pytałem go, co było przyczyną katastrofy smoleńskiej. Juval odpowiedział: „Widziałem dokumenty służb izraelskich, amerykańskich, brytyjskich i Interpolu”. Powtórzyłem pytanie. Odpowiedź: „Pogoda z całą pewnością nie była przyczyną tej katastrofy” – ujawnił p. Gadowski. – Wobec tego za pytałem, kto stoi z tą katastrofą. Odpowiedział: Za tą katastrofą także stoi Władimir Putin – powiedział dziennikarz.

Zdaniem p. Gadowski ważni ludzie wypowiadający się o katastrofie smoleńskiej są skrępowani postawą państwa polskiego w tej sprawie.

– Rząd polski nie zwrócił o informacje wywiadowcze ani do Mosadu, ani do służb amerykańskich, ani do służb brytyjskich. Te służby, jak się okazuje, dysponują dokumentami dotyczącymi 10 kwietnia 2010 r. – przekonywał p. Gadowski.

Dodał, że "polski prezydent i rząd traktowani są jak wasale Moskwy, którym nie zależy na wyjaśnieniu katastrofy. Donald Tusk nie jest przestrzegany jako samodzielny polityk".

Źródło: telewizjarepublika.pl

Opracował: GK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.