fbpx

Nie żyje Jan Kobylański

INFO: W wieku 95 lat zmarł p. Jan Kobylański, pomysłodawca i wieloletni prezes Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polonijnych Ameryki Łacińskiej.

 

Jak podaje wp.pl, p. Kobylański walczył z antypolonizmem, przez co mocno podpadł mainstreamowi i środowiskom żydowskim, które zrobiły z niego naczelnego antysemitę. Dzięki ogromnemu majątkowi sponsorował wiele działań patriotycznych. Zapraszał również propolskich polityków do swoich posiadłości w Urugwaju. Jego gościem był m.in. p. Janusz Korwin-Mikke.

 

Źródło: wp.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
MaPiJackHolborn Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
MaPi
Gość
MaPi

Proszę jakieś konkretne dane, które sugerują, że zrobił coś konkretnego dla Polski, nie interesują mnie sprawy jakiegoś Urugwaju albo innego państwa ameryki południowej. Zbudował jakąś szkołę na terytorium Polski, rozdawał jakieś ulotki propagujące prawdziwe informację na ziemiach Polskich. KONKRETY POPROSZĘ, bo nie interesuje mnie to, że ktoś psioczył na jakiś parszywych żydów i co z tego miał jakikolwiek obywatel Polski?

JackHolborn
Gość
JackHolborn

Szczegóły w artykule powyżej. Nie jest tak długi, żeby nie można go było przeczytać w całości.

MaPi
Gość
MaPi

Dlatego zanim to napisałem wszedłem z obrzydzeniem na to niemieckie ścierwo wp.pl i poczytałem, na wiki mi się jakoś nie chciało ale może za chwilę zobaczę co tam o nim piszą. No i zobaczyłem, na wiki piszą, że zrobił 100 razy więcej dla jakiejś pierdolonego urugwaju niż dla Polski, no znaczy dla Polski zrobił nic, absolutne nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jebać tego skurwiałego sbeka niech płonie w piekle. Mógł chociaż starać się wejść do pierdolonego sejmu cokolwiek. Ale jak widać wolał psioczyć na jakiś jebany watykan, ciekawe ile ludzików w Polsce by stanęło po jego stronie w momencie gdy papieżem był tzw. polak.… Czytaj więcej »