fbpx

Mosad maczał palce w ataku na WTC?

INFO: Dopiero opublikowane dokumenty FBI rzucają nowe światło na atak terrorystyczny na World Trade Center 11 września 2001 r.

Z dokumentów wynika, że o ataku mogli wiedzieć Żydzi, którzy tuż po uderzeniu samolotów w wieżowce byli widziani przez świadków, jak przybijają sobie piątki. Ujawnione informacje sugerują, że co najmniej 2 z 5 aresztowanych Żydów to osoby związane z izraelskim Mosadem. Niewykluczone, że Żydzi pojawili się w Nowym Jorku, aby dokumentować atak na WTC.

Dlaczego Żydzi nie zdradzili planów ataków na WTC? Być może dlatego, aby zaangażować USA na Bliskim Wschodzie, dzięki czemu Izrael mógł umocnić się w regionie.

Źródło: www.mintpressnews.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
baszaPiotr GrembowiczPaweł K.baszaCyprian Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

tak, ale po co, dlaczego i za jaką korzyść… jakiś motyw dla nich musiałby być… nic za darmo, nawet coś takiego się nie robi… więc?!

basza
Użytkownik
basza

No przecież napisałem, nie widać posta 2 wyżej?

Paweł K.
Gość
Paweł K.

a co to mosad, u nas dalej esbecja, dzieci kgb i komuna i takiż porządek cha cha demo/s/kracja już nie ludowa, ale ta lepsza zwykła! cha cha zresztą to i tak daleko; a tak w ogóle służby były są i będą i mają być, tak jak my mamy je mieć! np. kontrwywiad!

basza
Użytkownik
basza

Gdy skończyła się Zimna Wojna, bo Sojuz zbankrutował ekonomicznie, oraz ideowo, to zachodnie Agencje wpadły w panikę: – przecież teraz nas po-redukują, po-zwalniają, i budżety zredukują do naprawdę żebraczych! A niektóre z “firm” rozpędzą na 4 wiatry. Co robić kochani, co robić?? I wtedy ktoś rzucił hasło “walka z terroryzmem”. Warto co młodszym uświadomić, że w okresie Zimnej Wojny większość organizacji terrorystycznych była hojnie wspierana ze Stolicy Światowego Proletariatu, tej samej, która propagowała Walkę o Pokój. Tedy gdy tego finansowania brakło, to światowemu terroryzmowi zagrażać zaczęła śmierć głodowa. Choć oczywiście nie wszystkie źródełka wyschły. No ale “jakoś” trzeba było wstrząsnąć… Czytaj więcej »

Cyprian
Gość
Cyprian

Bezczelna kłamstwo, wieże zawalił Putin a doradzał mu Korwin

jarko
Użytkownik
jarko

Oj, maczających palce było wielu. Ciekawe, że akurat oberwał Mosad 🙂 . Ale pewnie warte wszystkiego jest utrwalanie przekonania, że WTC zawaliły się w wyniku uderzeń samolotów. Informacja o odpaleniu przez rząd nuków w podziemiach jak na razie musi zaczekać, pewnie jest zbyt szokująca.