Geje dobierają się do bajek i dzieci

INFO: Lewicowi aktywiści wystosowali petycję do Disneya, w której domagają się od studia filmowego, aby postać królowej Elsy z bajki "Kraina Lodu" była… lesbijką.

Lewacy chcą, aby w drugiej części hitowego filmu królowa Elsa szukała partnerki do życia. Temu sprzeciwiają się konserwatyści i grupy religijne z USA, które uważają ten pomysł za "przerażający". Co ciekawe, religijne grupy z USA już w 2014 r. dopatrywały się w "Krainie Lodów" ukrytej "homoagendy".

"Sugerujemy znacznie lepsze rozwiązanie. Nasz pomysł przedstawia naszym dzieciom silne wartości rodzinne i pokazuje naturalną rodzinę. Podpiszcie naszą petycję, wzywającą Disneya, aby Elsa zakochała się w księciu. Dzieci są niewinne i to ważne, aby film nie zawierał politycznego przesłania, ale raczej pomagał dzieciom marzyć o wiecznych wartościach, jak miłość, przyjaźń, wiara, lojalność, szczodrość itp." – napisał p. Grzegorz Mertz, prawicowy aktywista, będący twrócą "kontrpetycji", którą podpisało już ponad 76 tys. ludzi.

Lewacy wskazują natomiast, że Elsa powinna być lesbijką, ponieważ w żadnym z 11 filmów Disneya, które miały premierę w 2015 r. nie było ani jednego bohatera ze środowiska lesbijek, gejów, biseksualistów lub transseksualistów.

Źródło:www.newsmax.com

Opracował: Jarosław Wójtowicz

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o