fbpx

Gadowski: Przy Wałęsie funkcjonował zboczeniec i degenerat

OPINIA: Dziennikarz śledczy Witold Gadowski skomentował w rozmowie z portalem wPolityce.pl głośny film p. Tomasza Sekielskiego o pedofilii w Kościele.

 

Dziennikarz miał liczne zastrzeżenia do filmu p. Sekielskiego. Przede wszystkim zauważył, że w filmie nie podano, iż większość księży, o których opowiada film, współpracowało z SB.

– M.in. były kapelan Wałęsy, ksiądz Cybula, który prawdopodobnie został zmuszony do współpracy po pokazaniu mu dowodów przestępstwa. Nie dość, że zboczeniec i degenerat to jeszcze Tajny Współpracownik. Interesujące jest co było pierwsze, tajna współpraca czy zboczenie? O tym nie ma śladu w filmie. Dlaczego Sekielski, którzy przyznaje, że znał akta księży, których przedstawił w filmie nie mówi o tym, że byli tajnymi współpracownikami SB – komentuje p. Gadowski.

 

Źródło: wPolityce.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
1 Autorzy komentarzy
antares Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
antares
Gość
antares

Sam Wałęsa jest dużej maści degeneratem. Stwierdxiłem to w momencie gdym go zobaczył z pół metrowym długopisem przy Jagielskim. No a czy degeneratami nie są ci którzy temu asiowemu przygłupowi nadskakiwali? Wajda i Jandzina?