fbpx

Cenckiewicz krytykuje ustawę o IPN

OPINIA: Polska przyjęła niemądrą, bo nieprecyzyjnie napisaną i nieskuteczną w wykonaniu nowelę – napisał prof. Sławomir Cenckiewicz, znany historyk, oceniając ustawę o IPN – informuje dziennik.pl.

– Polska przyjęła niemądrą bo nieprecyzyjnie napisaną i zupełnie nieskuteczną (pomijam sam pomysł ścigania za głupotę i inne poglądy) w wykonaniu nowelę do ustawy o IPN (prokuratorzy IPN, którzy NIGDY nie byli w stanie doprowadzić do skazania Jaruzelskiego i Kiszczaka, a nawet nie chcą ścigać jegomościa, który chwali się kradzieżą akt SB na swoim FB, będą od teraz ścigać Obamę, Comeya i dziennikarza w Buenos Aires za wygadywanie bzdur o "polskich obozach śmierci" – GRATULUJĘ OPTYMIZMU. No i zbrodnie ludobójstwa banderowskiego z lat 1925-1950 – też ukarzą! Kto to pisał???) – czytamy we wpisie historyka.

Historyk przypomina, że to właśnie z powodu nowelizacji Polska "znalazła się na celowniku rządu Izraela i USA oraz wielu środowisk żydowskich", a tymczasem w kraju trwa "szokująca kampania uzasadniająca wielkość i nieskazitelność WSZYSTKICH Polaków oraz współsprawstwo i bierność Żydów wobec Zagłady".

– Roboty jest zatem bardzo dużo, ale i smutku! Propaganda podpowiada optymizm, bo przecież znów moralnie mamy rację, a więc wygraliśmy – kończy swój wpis historyk i przypomina o dewizie śp. Józefa Mackiewicza: "Optymizm nie zastąpi nam Polski!".

Zobacz także: Dr Kurek: Żydzi stworzyli bajkę o Holokauście

Źródło: dziennik.pl

Opracował: GK

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
0 Autorzy komentarzy
Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
trackback

… [Trackback]

[…] Find More here to that Topic: korwin-mikke.pl/ogolne/cenckiewicz-krytykuje-ustawe-o-ipn/ […]

trackback

… [Trackback]

[…] There you can find 95810 additional Info to that Topic: korwin-mikke.pl/ogolne/cenckiewicz-krytykuje-ustawe-o-ipn/ […]