fbpx

Korwin: Skąd p.Mosbacher wie że TVN nie jest agenturą WSI, a przynajmniej nie była założona przez WSI?

JE Żorżeta Mosbacher napisała do p.Beaty Mazurkowej (MEP, PiS, Lubelskie): https://twitter.com/USAmbPoland/status/1280064837922574337 coś doprawdy porażającego:
„Dobrze Pani wie, że szerzy Pani coś, co jest absolutnym kłamstwem, sugerując, że TVN to WSI. Powinna się Pani wstydzić. To jest poniżej godności osoby, która reprezentuje Polaków”!!!
Są dwie możliwości: w ten upał w USAmbasadzie zepsuła się klimatyzacja – albo trzeba ten tekst potraktować poważnie.
Otóż przede wszystkim: ambasadoressa największego Mocarstwa naraża je na śmieszność, pouczając polską unio-posłankę w zupełnie niepoważnej sprawie. Jedynym wyjaśnieniem tego (i poprzednich Jej poczynań w/s TVN) jest, że p.Mosbacher sama ma udziały w TVN – lub mają je Jej krewni, znajomi lub przyjaciele – i wykorzystuje swą posadę w prywatnych celach.
W dodatku p.Mosbacher ośmiesza (już tylko siebie) twierdząc, że Ona wie, że WCzc.Beata Mazurek wie, że kłamie. Skąd p.Mosbacher to wie? Ma jakieś wiadomości z podsłuchów PT unio-posłanki PiSu?
Teraz przejdźmy do sedna. Rozumiem, że p.Ambasadoressa w imieniu Stanów Zjednoczonych Ameryki zapewnia nas, że TVN nie jest agenturą WSI, a przynajmniej nie była założona przez WSI. To, przepraszam: SKĄD p. Mosbacher zdobyła tę informację – i zapewnia, że jest prawdziwa?
Naprawdę: trudno jest wiedzieć na pewno, że ktoś czegoś NIE zrobił. Ja np. bym nie złożył zapewnienia, że p.Mosbacher nie jest agentką japońską – bo skąd miałbym to wiedzieć?
Jest tylko jedna możliwość, że p.Mosbacher wie to na pewno: bo wie, CZYJĄ agenturą jest TVN!!!
PS. By być ścisłym: nawet jeśli p.Mosbacher wydaje się, że WIE, że TVN jest założone i prowadzone przez agentów np. CIA, to też zalecałbym ostrożność; w przeszłości zdarzało się, że agenci CIA okazywali się tak naprawdę agentami np.KGB lub Mossadu…

457 thoughts on “Korwin: Skąd p.Mosbacher wie że TVN nie jest agenturą WSI, a przynajmniej nie była założona przez WSI?

 1. discount prescription drug [url=http://xlnpharmacy.com/ ]Septra[/url] ordering prescriptions from canada legally

 2. Знаете ли вы?
  Искусствоведы спорили, смирилась ли со скорой смертью неизлечимо больная женщина на картине русского художника, а она прожила ещё 37 лет.
  Карьера не помешала фарерскому футболисту играть в гандбол, записать три музыкальных альбома, издать пять книг и сняться в восьми фильмах.
  Первый футбольный трофей после начала пандемии коронавируса был разыгран в Таджикистане.
  «С любимыми не расставайтесь…» автор написал после того, как чуть не погиб в железнодорожной катастрофе.
  Двое капитанов первого кругосветного плавания были казнены, следующего высадили на необитаемый остров.

  arbeca

 3. O ile wiem, to pani “Ambasadoressa Mosbacher” jest przełożoną całego personelu konsulatu i ambasady USA w Warszawie i z tego tytułu jest na bieżąco informowana o prowadzonych przez CIA działaniach. Może nie znać szczegółów (np. nazwisk agentów realizujących konkretne przedsięwzięcia), ale w całości orientuje się bardzo dobrze. W dyplomacji USA nie jest tak, jak niegdyś u nas, a w Rosji do teraz, że najważniejszą osobą jest rezydent wywiadu. To pani “Ambasadoressa Mosbacher” jest w Ambasadzie USA najważniejsza. Co wie, to wie, ale to, co okazuje na zewnątrz jest zupełnie inną sprawą niż to, co wie.

 4. Hej, qce! Myślicie może, że jak pomożecie umocnić władzę PiS, to PiS potem zniszczy waszych wrogów? Czyli np. TVN właśnie, gejów, Żydów, cyklistów i co tam jeszcze? Otóż nic takiego się nie stanie, bo wszyscy oni są chronieni przez zagranicę a z nią jeszcze PiS (zwłaszcza z USA) się liczy. Zresztą ci wrogowie są potrzebni PiS-owi żeby z nimi walczyć w każdych następnych wyborach. Zniszczy natomiast swoich rzeczywistych wrogów czyli tych, którzy zagrażają ich monopolowi na tzw. “prawicy”. Wasz Krzyś otrzyma wkrótce propozycję nie do odrzucenia. Albo zgodzi się przystąpić do PiS na zasadzie jednej z frakcji, jak Ziobro czy Gowin. A jak nie, to wkrótce jakiś dociekliwy dziennikarz śledczy ujawni jego związki z jakimś sekretarzem ruskiej ambasady, albo “wypłynie” zdjęcie z jakiejś gejowskiej orgii, gdzie wasz kandydat jest w samych onucach. Albo jeszcze co innego, szczegóły nie są ważne, ale na dłuższą metę może być tylko jeden PiS. Chyba, że wygra Trzaskowski, wtedy Końfederacja nagle wszystkim zacznie być potrzebna jako “języczek u wagi”.

  1. Co do rozwałki to zgoda, ale żadne zastraszanie czy konfrontacja nie będą potrzebne. PiS zrobi to samo co z LPR, czyli przemilczy i podkręci konflikt z PO, wtedy sami wyborcy Konfederacji będą wzajemnie się przekonywać, że Bosak jest może i super, ale nie można pozwolić by do władzy doszła Platforma, bo wtedy elgiebety w przedszkolach będą chłopcom obcinać siusiaki i przyszywać dziewczynkom.

 5. “georgette
  Translatica, kierunek angielsko-polski

  georgette
  Translatica, kierunek angielsko-polski
  georgette rzeczownik
  ▸żorżeta Włókiennictwo
  ▸żorżetowy Włókiennictwo”

  Anglosasi mają dziwne i dość swobodne zasady, a raczej brak zasad, nadawania imion. Dyżurne tłumoki wiedzą ale “muszą”. Drogą analogii do polskich imion należało by ją nazywać Grzegorzycą. Co lepsze? Na złość papieżowi protestanci odmrozili sobie uszy i nie nadają dzieciom imion katolickich świętych. Do tego dochodzi jeszcze ich głęboki kryptojudaizm.

 6. A gdyby agenci CIA nie okazali się agentami KGB lub Mossadu, tylko USA – to dlaczego wtedy nie mielibyśmy zachować czujności?

 7. TVN mógł sobie zakładać Belzebub razem z Papą Smerfem, ale potem kupił ją koncern amerykański a pani Georgette Mosbacher bierze pieniądze za to, żeby bronić własności obywateli amerykańskich. A skąd to ona to wie? Wystarczy sprawdzić w rejestrze spółek handlowych.
  PS. Pani ambasador nazywa się Georgette. Żorżeta to rodzaj materiału a nie imię.

 8. Wie, bo jej ziomek jest prezesem holdingu posiadajacego TVN. W zwiazkuz tym wie, ze to MOSAD a nie WSI xD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.