fbpx

Polityk Konfederacji nominował Joannę Senyszyn do Hot 16 Challenge. Zobacz jej odpowiedź!

INFO: Polityk partii KORWiN i Konfederacji nagrał ostatnio swoją piosenkę na Hot 16 Challenge. Następnie nominował m.in. posła Dobromira Sośnierza, Tomasza Grabarczyka i…Joannę Senyszyn. Czy Joanna Senyszyn nagra swój utwór? Zobacz jej odpowiedź!

 

Od jakiegoś czasu wielu artystów jak i polityków bierze udział w akcji charytatywnej pt. Hot 16 Challenge 2. Polega ona na nagraniu 16 wersów w 72 godziny i nominowaniu do tego kolejnych osób.

Akcja ta ma być nie tylko zabawą, ale ma również pomóc pracownikom służby zdrowia w walce z koronawirusem wpłacając pieniądze pod określoną zrzutką, która zawsze znajduje się w opisie pod daną piosenką.

Swój utwór nagrało już kilku polityków KORWiN i Konfederacji: Janusz Korwin-Mikke, Artur Dziambor, Sławomir Mentzen i Patryk Marjan.

Patryk Marjan polityk Konfederacji i partii KORWiN postanowił nominować do Hot 16 Challenge wiele osób w tym…Joannę Senyszyn.

Na oficjalnej stronie Joanny Senyszyn od razu zapytano, czy bierze udział w zabawie. Na jej odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

Kiedy zamierza Pani to nagrać?

-zapytał jeden z użytkowników.

Dziękuję najpóźniej w poniedziałek.

-odpowiedziała Joanna Senyszyn.

Źródło: Facebook.com
Foto: zrzut ekranu/YouTube

13 thoughts on “Polityk Konfederacji nominował Joannę Senyszyn do Hot 16 Challenge. Zobacz jej odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.