Parlament węgierski przyjął ustawę uniemożliwiającą oficjalne uznanie zmiany płci.

parlament węgierki, Budapeszt

Węgry vs. Ideologia Gender

Parlament węgierski przyjął ustawę, zgodnie z którą akta stany cywilnego muszą zawierać tylko płeć biologiczną danej osoby w momencie narodzin, co uniemożliwia oficjalne uznanie zmiany płci.

Oczywiście tak jak można było się spodziewać strona lewicowa już zaczęła krytykować działania rządu premiera Orbana. “Członkini” parlamentu europejskiego pani Sylwia Spurek nawet zażądała sankcji dla Węgier za “łamanie demokracji” i “drakońskie prawo”.

Parlament węgierski przegłosował drakońskie prawo, uniemożliwiające uzgodnienie płci. To kolejny ponury akt, wpisujący się w łamanie praw człowieka i zasad demokracji na Węgrzech. Nie możemy bez końca monitorować, analizować i upominać. KE musi działać!

Z decyzji parlamentu węgierskiego natomiast ucieszył się kandydat Konfederacji na Prezydenta RP – Krzysztof Bosak który wyraził swoją aprobatę dla nowego węgierskiego prawa po przez przypomnienie swojego pierwszego celu prezydenckiej wizyty.

Budapeszt – dobry kierunek na pierwszą wizytę zagraniczną po wyborach.

Warto też wspomnieć o ciekawej obserwacji na temat tzw. zmiany płci i komentarzu do wpisu p.Spurek którą podzielił się Karol Wilkosz.

Terapie hormonalne czy inne zabiegi nie są w stanie zmienić płci biologicznej, a wmawianie osobom z zaburzeniami tożsamości płciowej, że jest inaczej wyrządza im jedynie ogromną krzywdę. Równie dobrze p.S.Spurek mogłaby się domagać żeby państwo legalnie zmieniało wiek osobom po zabiegach odmładzających lub czujących się młodziej lub starzej niż wskazuje to ich akt urodzenia. Absurd!

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

10
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
7 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
5 Autorzy komentarzy
sinceritasKrakussariuszandrewKarol Wilkosz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
andrew
Gość
andrew

A co zrobić jak ktoś jest obojnak lub jak ktoś poddał się operacji zmiany płci? Przypomnę, że pierwszym państwem na świecie gdzie urzędowo zmieniono płeć człowiekowi była Hiszpania za rządów Franco

sariusz
Gość
sariusz

A ja, jak zostanę prezydentem, to w pierwszą podróż zagraniczną udam się do Singapuru – pierwsze miejsce w klasyfikacji wolności gospodarczej Heritage Foundation. Węgry na tej liście zajmują 62 miejsce, niżej nawet od pisowskiej Polski (46 miejsce).
Uprzedzę komentarze moich fanów na tym forum, że ja nigdy nie zostanę prezydentem: Bosak też nigdy nim nie zostanie, cha, cha, cha!

sinceritas
Gość
sinceritas

Czy według korwinistów władza powinna zaglądać ludziom do łóżek?