Profanacja pomnika Chrystusa przez działaczy LGBT to element rewolucji neomarksistowskiej.

Karol Wilkosz/Studio Polska

Wojna Wartości

W sobotnim programie Studio Polska na antenie TVP Info odbyła się dyskusja na temat coraz to nowszych prowokacji środowiska LGBT. Działacz Konfederacji i partii KORWiN, Karol Wilkosz, w mocny i dosadny sposób wyjaśnił, o co tak naprawdę toczy się spór.

Wilkosz także zaadresował taktykę części postępowej lewicy, która próbuje wmówić, że Pan Jezus poparłby ich postulaty.

“Jeżeli osoby LGBT uważają, że homoseksualizm jest czymś, co Pan Jezus by popierał to są w błędzie. Każdy kto czytał Nowy Testament wie, że tam jest napisane, że rozpustnicy, cudzołożnicy i homoseksualiści nie pójdą do nieba, pójdą do piekła. Ludzie, którzy żyją w ten sposób nie będą zbawieni, muszą odpokutować – powiedział Wilkosz.

– Dlaczego próbują nam wmówić, że to jest normalne i że Pan Jezus by to poparł? Próbują zniszczyć chrześcijaństwo, że powinniśmy akceptować wszystko co nam serwują, co się nie może dobrze skończyć. Chcą odebrać suwerenności rodziny, bo chcą państwa totalnego.”

Nowy Testament rzeczywiście nie pozostawia złudzeń co do naganności zachowania homoseksualnego. W pierwszym liście do Koryntian czytamy, rozdział 6:9-12:

„Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego. A takimi byli niektórzy z was. Lecz zostaliście obmyci, uświęceni i usprawiedliwieni w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez Ducha Boga naszego. Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść. Wszystko mi wolno, ale ja niczemu nie oddam się w niewolę”.

Jak widać, wojna o wartości trwa, na szczęście nie brakuje ludzi, którzy nie boją się mówić jak jest.

 

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

8
Dodaj komentarz

avatar
4 Tematy komentarzy
4 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
andrewsinceritasNonicksariusz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
andrew
Gość
andrew

chłopak dziewczyna to normalna rodzina, mężczyźni powinni przewodzić, kobiety być kobiece, a mężczyźni męscy. A masło ma być maślane, a śmietana śmietanowa

Nonick
Gość
Nonick

Nie chwaliłbym się występami w tvp info.

sariusz
Gość
sariusz

tvp info być zła, jak pluć na Kalego i mówić, że kali nosić onuce. tvp info być dobra, jak pozwalać Kalemu pluć na innych.

Nonick
Gość
Nonick

Obym się mylił ale odnoszę wrażenie delikatnego dryfowania Konfederacji w kierunku ziobry… brrrrr

sariusz
Gość
sariusz

“element rewolucji neomarksistowskiej” Rozumiem, że komuś może się nie podobać, że na jakichś pomnikach ktoś coś wiesza. Ale nie mieszajmy do tego marksizmu. Marksizm jest obłędną ideologią stworzoną przez Karola Marksa głoszącą, że “środki produkcji” powinny stać się własnością “społeczną”. W imię tej ideologii przeprowadzono wiele rewolucji, których ofiarami stało się miliony istnień ludzkich. Porównywanie tego ze zdarzeniami, gdzie ktoś powiesił gdzieś flagę, narusza po prostu pamięć tych milionów. Co więcej, to gadanie o “neomarksistach” odwraca uwagę od tego, że odradza się prawdziwy marksizm czyli ideologia, która walczy z prywatną własnością. Rządzący w Polsce PiS przeprowadził już nacjonalizację wielu banków… Czytaj więcej »

Nonick
Gość
Nonick

Całe to “centralne sterowanie” coraz bardziej przypomina Gierka. Pewnie można dodać jeszcze wiele innych elementów neomarksizmu – mnie rozczula płaca minimalna. Co prawda to nie pis ją wprowadził ale do śmieciówek już tak.

“Profanacja” to mocne słowo dla wieszania tekstyliów na pomnikach. Jakiego słowa trzeba będzie użyć jak ktoś obrzuci goownem jakiś pomnik…. I co na to gołębie…

sinceritas
Gość
sinceritas

Też tego nie ogarniam, jak można nazywać “profanacją” wywieszenie swojej własnej flagi, ale kondycja intelektualna polskiej tzw. prawicy dawno przestała mnie dziwić.

sinceritas
Gość
sinceritas

– W obronie “polskiej kultury” zacytujmy słowa przywódcy żydowskiej sekty….