Korwin: “Ludzie oglądający telewizję żyją w całkowicie sztucznym, STRASZNYM świecie”. – Koronawirus

ŻYĆ W STRASZNYM ŚWIECIE

Zdumiewające, że nikt nie wyjaśnił, dlaczego na Białej Rusi jest taka niska śmiertelność wywoływana przez koronawirusa. Nie wyjaśnił – ponieważ wszyscy udają, że takie państwo jak Białoruś nie istnieje. Nawet w statystykach dotyczących śmiertelności Białoruś się pomija. Bo to przecież skandal, by temu strasznemu Łukaszence się udało. Nie dość, że tyran i dyktator, to jeszcze ma szczęście. A  we Włoszech d***kracja – a trupów całe stosy! A  już ta recepta Łukaszenki: pić wódkę i chodzić do sauny – zamiast czekać na cudowne lekarstwo albo na szczepionkę za miliardy dolarów! Jednak przecież Szwedzi robią to samo co Białorusini –  czyli prawie NIC. Efekt? Na Białej Rusi liczba zmarłych w przeliczeniu na głowę jest dwa razy mniejsza niż w Polsce, a w Szwecji – 16 (szesnaście) razy większa!

Dlaczego? Przecież Szwedzi też piją wódkę i chodzą do sauny?!! Tymczasem przyczyna jest zupełnie prosta –  i  jest nią rzeczywiście wódka! I ogólna zdrowotność. Otóż na CoV-19 umierają głównie mężczyźni. Średnio Białorusin umiera, mając 66 lat, na ogół z powodu nad’używania alkoholu. Natomiast w  Szwecji piją jakby zdrowiej, a opieka medyczna stoi na bardzo wysokim poziomie. W efekcie średni Szwed umiera, mając 81 lat. A kto pada ofiarą koronawirusa? Tak jest! Ludzie starzy… Na przykład we Włoszech średni wiek ofiary koronawirusa to 79 lat. Tak więc w  Polsce w  ogóle bez koronawirusa mężczyzna żyje średnio tylko 73 lata – a Białorusini w ogóle nie dożywają wieku, w  którym koronawirus by się nimi zainteresował na poważnie!!! I to jest dość proste wyjaśnienie. Z  tych samych powodów znacznie więcej ludzi umiera w  północnych Włoszech – stojących cywilizacyjnie wysoko – niż w południowych, gdzie ludzie żyją krócej.

Warto przy tym zauważyć, że ekrany telewizorów pełne były scen horroru: setki trupów! Tragedia! We Włoszech, w Hiszpanii, we Francji… Tymczasem jeśli we Francji umierało 500, 700 czy nawet 1000 ludzi dziennie – to przecież normalnie, bez żadnej epidemii, umierało dziennie 2500. I pies z kulawą nogą się nimi nie interesował!!! Ta cała „pandemia” to mini-mini-epidemia. Tyle że rozdmuchana. Ludzie oglądający telewizję żyją w  całkowicie sztucznym, STRASZNYM świecie, tworzonym przez szukających sensacji dziennikarzy. Np. z filmów b-ci Sekielskich można by odnieść wrażenie, że pedofilia to specjalność Kościoła Rzymsko-katolickiego.

Tymczasem w Polsce siedzi prawie 700 facetów skazanych za pedofilię – w tym księży… dwóch. Zakładając, że kapłanom częściej udaje się uniknąć celi, byłoby ich może 20. Tymczasem księży katolickich jest w Polsce około 150.000. Pedofilia w Kościele – ale i tak w ogóle w życiu – to zjawisko całkowicie marginalne. Ale dziennikarskie hieny zajmują się tylko homoseksualizmem, pedofilią i innymi zboczeniami – bo czy-ż uda się sprzedać gazetę, w której pokazuje się normalną, zdrową rodzinę? To nudne… A taki Fritz, co to przez dwadzieścia lat trzymał w piwnicy córkę i miał z nią dzieci – o, to wszystkich interesuje.

W efekcie ludzie oglądający telewizję widzą świat kompletnie wypaczony. A z kim przestajesz – takim się stajesz. Ludzie widzący na ekranach telewizorów nieustannie rozmaitych zboczeńców sami zaczynają myśleć: „Skoro wszyscy to robią – to może by i samemu spróbować? Wprawdzie moraliści odradzają – ale: słowa uczą, a przykłady pociągają!”. I skutek łatwy do przewidzenia…

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

25
Dodaj komentarz

avatar
8 Tematy komentarzy
17 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
12 Autorzy komentarzy
Nazi-LibertarianSONDAŻ - Głosujcie !sariuszsinceritasNonick Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
SONDAŻ - Głosujcie !
Gość
SONDAŻ - Głosujcie !

http://www.niepelnosprawni.pl/

Duda prowadzi, a niech to szlag!

Nazi-Libertarian
Gość
Nazi-Libertarian

Psia krew, Hołownia wyprzedza Bosaka!
Głosujcie barany – szybciej, usuwajcie ciasteczka i głosujcie od nowa. Niech każdy zagłosuje ze 3 razy.

sinceritas
Gość
sinceritas

A Ty, już wiesz, na kogo zagłosujesz?
comment image

Nonick
Gość
Nonick

W kwestii covid nic nowego. Od samego początku twierdziłem że porównywanie statystyk z różnych krajów nie ma sensu bez uwzględniania niuansów typu odsetek osób starszych, stan medycyny, klimat, zagęszczenie ludności, rytuały codziennej higieny, etap epidemii itp. itd. Dla uzupełnienia felietonu i dla porządku wypadałoby wspomnieć Meksyk i Brazylię. Nie chce mi się drążyć “długości życia” w tych krajach i porównywać przyczyn ewentualnych różnic z Białorusią. ale te przykłady raczej nie potwierdzają tez JKM że mały odsetek zgonów na Covid na Białorusi (o ile dane są wiarygodne) wynika wyłącznie z faktu że wóda wykańcza tam facetów wcześniej – w Ameryce Łacińskiej… Czytaj więcej »

sariusz
Gość
sariusz

Kiedyś nie było telewizji, Internetu i radia a wieczorami nie można było nawet czytać książek, bo nie było elektryczności. Ludzie więc spotykali się przy piecu (wcześniej przy ognisku) i sobie opowiadali. I opowiadali sobie o rzeczach nadzwyczajnych i to bardziej jeszcze niesamowitych, niż to że człowiek pogryzł psa. Opowiadali o strzygach, które atakują nocą podróżnych, o duchach na cmentarzu. Ewentualnie opowiadali o Józku, który kradnie (a nie o 99% mieszkańcach wioski, którzy nie kradną) o Zośce, która się puszcza (a nie o 90% dziewczyn, które się nie puszczają) itd. Telewizja nic tu nie zmieniła, ludzie chcą słuchać o rzeczach ciekawych,… Czytaj więcej »

gwoli ścisłości
Gość
gwoli ścisłości

Duchowni rzymskokatoliccy w Polsce to:

133 biskupów,
22,2 tys. księży diecezjalnych,
6,3 tys. księży zakonnych,
31 diakonów stałych[126],
23,3 tys. sióstr zakonnych,
1,5 tys. braci zakonnych,
działających w 10 263 parafiach[1].

z wikipedii (żródło mały rocznik statystyczny)

SONDAŻ - głosujcie na Bosaka
Gość
SONDAŻ - głosujcie na Bosaka

http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/965360

Wolność, Własność, Sprawiedliwość – Wielki Bosak niesie nam !

sinceritas
Gość
sinceritas

Nikt nie wierzy w rzetelność danych z Białorusi, dlatego że tam jest korwinizm tzn. dyktatura, a taki system zazwyczaj kończy się korupcją. Biali ludzie już w Oświeceniu zaproponowali podział władz i historia dowodzi, że taki system jest znacznie efektywniejszy od korwinizmu.

Ksenofob
Gość
Ksenofob

Ale o jakiej efektywnosci mowisz? Chodzi ci przewage gospodarcza zachodu. Otoz zachod dorobil sie na tym ze byl bezlitosny i murzynow nie glaskal po glowie tylko lal palami. Przewaga ekonomiczna zachodu jest naznaczona krwawymi rządami terroru! Dzisiaj zachod tylko spina śmietankę tamtych czasów i stacza sie w niebyt. A kto wychodzi na lidera? Chiny ze swoim “korwinizmem”. To tak w kwestia efektywności.

sariusz
Gość
sariusz

Trzeba przyznać, że z koronawirusem Chińczycy poradzili sobie bardzo sprawnie. Wszystkich pozamykali w domach na bardzo wczesnym etapie i nie było gadania, że “przecież umarło tylko 3000 osób na 1,4 mld a w 90% gmin, to nikt nie umarł”. A jak ktoś tak gadał to go do obozu pracy i niech skręca długopisy.

sinceritas
Gość
sinceritas

Zachód kolonizował Afrykę dlatego, że był bogaty, nie odwrotnie.

sariusz
Gość
sariusz

Ale, ale, Panie Januszu! My tu się zagadaliśmy przy winku o jakichś pierdołach, typu wirus, którego nikt nie widział albo Kuroń, który dawno umarł. A tu znowu wybory! I to takie, w których spełniają się Pana marzenia i Pana partia stała się niespodziewanie “języczkiem u wagi”. Otóż o tym, kto zostanie prezydentem Polski zdecydują w II rundzie wyborcy Krzysia Bosaka z I rundy. Na razie z wszystkich sondaży wynika, że poprą oni praktycznie w 100% Dudę i to za frico, bez żadnych warunków wstępnych. Czy jest to, Panie Januszu dobry wybór? Czy należy dać PiS-owi monopol władzy na następne parę… Czytaj więcej »

sinceritas
Gość
sinceritas

Korwin wie, że zwycięstwo Dudy mu się nie opłaca, ale jego zdanie nie ma żadnego znaczenia, bo został przez narodowców sprowadzony do roli klauna.

Ziuk
Gość
Ziuk

Tak, ale PiS będzie żarł się z narodowcami o elektorat. W interesie narodowców jest pognębienie PiS i zajęcie miejsca Kaczora.

sariusz
Gość
sariusz

To jest myślenie racjonalne. Ale gdyby qce umiały myśleć racjonalnie, to by nie były qcami i by nie głosowały na Bosaka przede wszystkim. Zresztą to co napisałem wyżej potwierdza opublikowany właśnie sondaż https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wybory-prezydenckie-2020-nowy-sondaz-prezydencki-w-drugiej-turze-bosak-pomoze-dudzie/6j79f08

DoRo
Gość
DoRo

Jeśli Trzaskowski zostanie prezydentem, a nie daj Boże gospodarka zacznie się sypać, to winą za to zostanie obarczona Koalicja Obywatelska z Trzaskowskim i PiS umyje rączki, a lud przed TV w to uwierzy.
Trudno stwierdzić, która opcja jest lepsza, czy gorsza.

Nonick
Gość
Nonick

“Jeśli Trzaskowski zostanie prezydentem, a nie daj Boże gospodarka zacznie się sypać, to winą za to zostanie obarczona Koalicja Obywatelska z Trzaskowskim i PiS umyje rączki, a lud przed TV w to uwierzy.”
Jeśli NIE zostanie prezydentem będzie tak samo. A marszałka Grodzkiego to już chyba zamkną….

sariusz
Gość
sariusz

Jak nie liczyć, winny Tusk.

ChlodnaAnaliza
Gość
ChlodnaAnaliza

700 facetów skazanych na pedoflię / 20’000’000 (zgrubnie licząc) mężczyzn daje 0.0035% odsetek pedofilów wśród facetów ogółem. Natomiast 20/150’000 księży daje 0.13% pedofilów wśród księży. Czyli jakieś 37 razy więcej. To co ludzi irytuje, to cały wachlarz zachowań Kościoła Katolickiego, który rości sobie pretensje do nauczania moralności, a tymczasem doi forsę z budżetu, sieje nienawiść i niekiedy doprowadza Bogu ducha winnych młodych homosiów (tak – homiosiów, nie gejów!) do samobójstwa. Może przestańmy wreszcie robić z KK świętą krowę.Czy nie uważa Pan, że w kwestii religii powinien panować wolny rynek? Wobec tego np. wieszanie krzyża, czy półksiężyca w sali sejmowej jest… Czytaj więcej »

ChlodnaAnaliza
Gość
ChlodnaAnaliza

Ok, pie**łem się o jedno zero. Dla księży mamy 0.013% co daje jakieś 3.7 razy więcej.

Wojciech
Gość
Wojciech

Może warto wziąć pod uwagę tylko dorosłych mężczyzn (czyli połowę z tych 20 mln)? Wtedy ten odsetek jest prawie jednakowy…

ChlodnaAnaliza
Gość
ChlodnaAnaliza

No to się robią już takie wyliczanki-cacanki. Może i wśród kleru katolickiego nie zachodzi nadreprezentacja pedofilów – zgoda. Nie jest moim celem tutaj agitować, tylko analizować.

Bulwersuje jednak ich krycie niejako poza prawem oraz to że z pieśnią na ustach krzewią niby moralność. Resztę mojego wywodu podtrzymuję.

sariusz
Gość
sariusz

@ChlodnaAnaliza
“Ok, pie**łem się o jedno zero.” Trzeba było się nie przyznawać, żaden qc by tego przecież nie zauważył.

asdf
Gość
asdf

Sariuszu sinceritasie i zimny końcu czyli trolltrójco, spać! Jutro nowe artykuły się pojawią wcześnie rano a ty musisz skomentować! dziś już nic nie wrzucamy, spać bo jutro nie wstaniesz i nie będzie hajsu!

sinceritas
Gość
sinceritas

Odsetek pedofilów wśród księży jest nieznany, dlatego że:
a) pedofilskie gwałty duchownych są tuszowane przez kościół
b) pedofilskie gwałty duchownych są tuszowane przez prokuraturę
c) ofiary pedofilskich gwałtów duchownych są zaszczute przez kościół, służby państwowe, a czasem także własną rodzinę i dlatego zazwyczaj milczą.

Jest to po prostu dobrze naoliwiony (nomen omen) system pedofilski, wspierany przez potężne instytucje, z którym gwałcony wielokrotnie ministrant nie ma najmniejszych szans, może jedynie klęczeć i zaspokajać molestujących go księży. Żaden odpowiedzialny rodzic nie powinien pozostawiać bez opieki swojego dziecka w pobliżu duchownego, nie wolno ich zamykać w jednym pokoju nawet na minutę.