fbpx

Z BRULIONU JKM” (nigdy nie opublikowany tekst z zamierzchłych czasów Poroszenki)

Janusz Korwin-Mikke, Tarnobrzeg

Po raz setny bodaj przypominam: przy „Okrągłym Stole” (a raczej w węższym gronie, w Magdalence) reformatorzy z PZPR i „opozycja” (czyli agenci śp.gen.Czesława Kiszczaka, z p.Lechem Wałęsą na czele) ustalili, że „raz rządzimy my – raz Wy; niezależnie od tego, kto rządzi, budujemy euro-socjalizm i wchodzimy do Unii Europejskiej – a PRAWICA NIGDY NIE ZOSTANIE DOPUSZCZONA DO WŁADZY”.
Kto rządzi Polską? A kto rządzi na świecie? Jak istniały normalne monarchie, to wiadomo było, kto rządzi. Obecnie nikt chyba nie ma wątpliwości, że d***kracja to nonsens, to teatr – bo babcia spod Mławy rządzić nie umie. To tylko Lenin chciał ustroju, „w którym każda kucharka będzie mogła rządzić krajem”. Już Stalin takich miraży nie roztaczał. Więc w krajach anglosaskich rządzi w miarę przyzwoita klasyczna masoneria, która nawet BrExit potrafi poprzeć, a p.Hillarię Clintonową zniszczyć. W Unii Europejskiej rządzi pseudo-masoneria zwąca się „Wielkim Wschodem” (programowo lewacka i ateistyczna) – a w Polsce rządzi bezpieka (zresztą skłócona ze sobą, ale dbająca o wspólny zawodowy interes).

Bezpieka w razie potrzeby montuje partie „patriotyczne” (które wciągnęły Polskę do UE i obecnie podpisały PESCO, czyli układ o powołaniu wspólnych sil zbrojnych), „liberalne” (które nie obniżyły ani jednego podatku, za to np. zaczęły od wprowadzenia przymusu jazdy w pasach…), „socjalistyczne” (które na szczęście socjalizm mają w nosie…), ludowe… a, taka to istniała i istnieje. Również połowa „partii narodowych” jest pozakładana przez bezpiekę. Cel jest jasny: nie ma być w Polsce miejsc a na prawdziwych liberałów, konserwatystów czy narodowców.

Pięć lat temu udało nam się w wyborach do PE przebić granice 7%. Układ zareagował natychmiast. By nie powtórzyło się to w wyborach parlamentarnych, założono „Nowoczesną” p.Petru (by odebrać nam elektorat wolnorynkowy) oraz KUKIZ’15, by odebrać elektorat „anty-systemowy”. Podejrzewam, że p.Paweł Kukiz jest (a przynajmniej był nieświadomy swojej roli – po prostu Jego przyjaciel, Wczc.Grzegorz Schetyna podpowiedział Mu: „Paweł, tylko Ty możesz z tym zrobić porządek!”) – no, i w Sejmie nie ma nas, jest zupełnie nieszkodliwa dla Układu grupka KUKIZ’15.

Ponieważ p. Petru jakby sia zużył, bezpieka stara się Go czymś zastąpić. I, obawiam się, próbują coś utworzyć: Napisze to po to, by ludzie, którzy chcą odegrać rolę WCzc.Petru nie byli tego nieświadomi.

Siła motoryczną jest Związek Przedsiębiorców Polskich, który pod kierownictwem p.Kaźmierczaka nigdy nas nie poparł, czyli jedynej partii dbającej o interes przedsiębiorczości. Niestety: p.Kaźmierczak dba nie o interes przedsiębiorców, tylko o interes Ukraińców i Republiki Ukraińskiej. Nie sądzę, by był agentem – po prostu takie ma osobiste sympatie. A ja np. uważam, że JE Włodzimierz Putin jest lepszym, prezydentem Federacji Rosyjskiej, niż JE Piotr Poroszenko Republiki Ukraińskiej. I nie waham się tej prawdy głosić.

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
Putin obstawia skrajności !!sariuszsinceritas Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Putin obstawia skrajności !!
Gość
Putin obstawia skrajności !!

comment image

sariusz
Gość
sariusz

Bardzo logiczny i rzetelnie udokumentowany wywód, niewiele niestety wyjaśniający. Bo np. dlaczego w jednym kraju rządzi taka masoneria, w innym inna, gorsza, a w Polsce nie masoneria tylko Kiszczak? Czy wszystko to jest zapisane w gwiazdach? A może to dlatego, że Anglosasi są bardziej wolnorynkowi to wybierają sobie taką lepszą “w miarę przyzwoitą klasyczną masonerię”, a lewaccy Francuzi wybierają “pseudo-masonerię zwącą się „Wielkim Wschodem””? To może i w Polsce wybierzmy sobie jakąś fajniejszą masonerię – w końcu niedługo umrą ostatni uczestnicy obrad w Magdalence, to rozumiem, że wtedy władza będzie leżała na ulicy?

sariusz
Gość
sariusz

Z brulionu sariusza (nigdy nie publikowane):
A jak to jest, że jak w Polsce rządzi bezpieka Kiszczaka, to niedobrze. A jak w Rosji rządzi czekista Putin, to nagle się okazuje, że to są znakomite rządy?comment image

sinceritas
Gość
sinceritas

Czekista Putin nie tylko świetnie rządzi Rosją, ale również wybiera najlepszego prezydenta Ameryce, który zatrzymał III Wojnę Światową, gwarantowaną przez Korwina po wyborze Dudy na prezydenta Polski.