fbpx

To telewizja nakręca całą spiralę medialnej hucpy! – Korwin o aktywistach LGBTQZ bezczeszczących pomniki

Źródło: pixabay.com

TELEWIZJA „KRĘCI” DEMONSTRACJE

Godzinami można czytać w internecie lub wysłuchiwać programów telewizyjnych o  aktywistach LGBTQZ bezczeszczących pomniki w  Warszawie, aby dojść do bardzo krótkich i rzeczowych wniosków. Otóż, Drodzy Państwo! To telewizja nakręca całą spiralę medialnej hucpy! Większość ludzi w ogóle nie dowiedziałaby się o  tych wydarzeniach, gdyby nie media. Jeśli policja zamiast aresztować demonstrantów, aresztowałaby wszystkie kamery telewizyjne i sama sobie poszła (zostawiając tajniaków, oczywiście…), to ci ludzie postaliby sobie bezradnie przez pół godziny, a potem też by sobie poszli.

To telewizja nakręca te manifestacje, w każdym tego słowa znaczeniu – można by rzec. Za co aresztować kamery telewizyjne (na 3 godziny…)? Za propagowanie nielegalnych zgromadzeń, pomoc w ich urządzaniu, za propagowanie obrażających moralność publiczną haseł. Skoro zaistniał pan Michał Sz., znany w swoim środowisku jako pani Margot, to zaraz pojawi się inna pani Sandra lub pani Cindy, które też staną się osobami medialnymi, a  dla części klasy politycznej po lewej stronie – bohaterami narodowymi, za których warto walczyć, wystawać na upale pod budynkami sądów i manifestować poparcie.

Szanowni Państwo! To telewizja, a nie kto inny odpowiada za kolejne incydenty, a  jest to korzystne zarówno dla jednej, jak i  dla drugiej spośród najbardziej opiniotwór czych stacji, bo jak wiadomo, TVPiS będzie atakować działaczy LGBTQZ, TVN będzie stawać w ich obronie – obojętnie co powiedzą i tak zwiększy się oglądalność. A przecież o to chodzi! Choć warto zwrócić uwagę na mały wyjątek, gdzie dziennikarz TVN w czasie wywiadu z jednym aktywistą dał do zrozumienia, że tzw. pani Margot, która została aresztowana, w dokumentach policyjnych figuruje jako Michał Sz., i dlatego powinna być traktowana jako mężczyzna. Miejmy nadzieję, że ów dziennikarz, za bardzo trzeźwy i słuszny komentarz w rozmowie, nie zostanie zwolniony lub zrugany przez swoich chlebodawców.

Inną sprawą jest tutaj kwestia Kościoła katolickiego. Oczywiście księża w  dużej mierze mają dobre intencje, ostro krytykując obrazoburcze zachowania, ale wtedy antyklerykalna młodzież ma dodatkową motywację i bodziec, żeby robić Kościołowi na złość, i  incydenty się powielają. Ludzie nie rozumieją, na czym polega obraza publicznej moralności. Jeśli jakiś pacan wetknie w nocy flagę LGBTQZ w  rękę figury Chrystusa – to figurze nic się nie stanie. Jeśli nikt tego nie zauważy i facet to po godzinie usunie – nadal NIC się nie stało… Jeśli zobaczy to 1000 osób –  to już mamy obrazę. Jeśli dzięki stronie w  Sieci tego pacana obejrzy to 100.000 –  to szkoda jest sto razy większa. Jeśli dzięki telewizjom zobaczy to dziesięć milionów ludzi – to ci, co to pokazali, powinni ponieść karę sto razy (no, powiedzmy logarytmicznie: dziesięć razy…) większą niż on.

Cyprian Kamil Norwid napisał kiedyś: „Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala, Czy ten, co mówić o tem nie pozwala?” Ja natomiast twierdzę odwrotnie: Nie ten ptak kala gniazdo, co je kala – Lecz ten, kto o tym mówi, a i się przechwala! Dlatego pragnę uświadomić wszystkim ludziom mediów, którym wydaje się, że ich serce bije po prawej stronie, że robiąc reklamę wariatom skaczącym po pomnikach, nie robią dla moralności i tradycji niczego dobrego

0 0 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
17 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Epelbe
Epelbe
4 miesięcy temu

where to buy ivermectin pills – ivermectin lice oral stromectol 3 mg tablet

JavierReabs
JavierReabs
4 miesięcy temu

what is tinder , what is tinder
how to use tinder

Myronbrums
Myronbrums
5 miesięcy temu

free online dating sites
free online dating

michał
michał
11 miesięcy temu

Gdzie tu obraza. Jak mu wsadzą flagę Polski to będzie obraza jego czy Polski?

prawda naga jak na paradach
prawda naga jak na paradach
1 rok temu

Nie ma ANI JEDNEGO dowodu że homoseksualizm nie jest chorobą. Uczucia, miłość? Odpowiadam – większość z nas kocha zwierzęta ale prawie nikt z nimi nie kopuluje. Jest za to szereg dowodów że ………… 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo jak ch.psychiczna są nałogi 2transwestyci z rozdwojeniem jaźni to ich bracia, podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby… Czytaj więcej »

Skonfundowany
Skonfundowany
1 rok temu

Koledzy pomóżcie, jestem początkującym korwinistą i nie wiem jak mam sobie wytłumaczyć, że w finale LM grają drużyny z Francji i Niemiec? Bo Janusz mówił, że tam jest socjalizm i nic nie działa.

sariusz
sariusz
1 rok temu
Reply to  Skonfundowany

Ludzie wcale nie chcą oglądać piłki nożnej. To telewizja nakręca całą spiralę medialnej hucpy. Gdyby w telewizji nie pokazywali meczów. to nikogo by nie interesowały. W korwinizmie w telewizji będą pokazywane tylko brydż, szachy, strzelanie do lewaków i jak Korwin jeździ na hulajnodze.

sinceritas
sinceritas
1 rok temu
Reply to  sariusz

Moim zdaniem to Kiszczak w Magdalence zadecydował o zwycięstwie Lewandowskiego, po to, żeby bezpieka mogła kraść.

Jarosław
Jarosław
1 rok temu

Telewizja jest narzędziem propagandy, więc również polityki. Twierdzenie, że kieruje się prawami rynku i pokazuje to co ludzie chcą oglądać jest delikatnie mówiąc, niepoważne. Wiadomo, że jest sponsorowana tak jak była sponsorowana np. GW. Ludzie wcale nie chcą oglądać wiadomości w których wciąż przewija się temat LGBT, aborcji bądź koronawirusa. Ludzie mają już tego serdecznie dosyć. Jeśli nie z pełną świadomością, to intuicyjnie wiedzą, że są robieni w balona. Nikt normalny nie chce, by go na okrągło straszono. Nie chcą stresów i nie chcą żyć w świadomości zagrożenia. Informacje o istniejącej degrengoladzie w społeczeństwie są podawane na siłę. Bez możliwości… Czytaj więcej »

sariusz
sariusz
1 rok temu
Reply to  Jarosław

“Ludzie wcale nie chcą oglądać wiadomości w których wciąż przewija się temat LGBT, aborcji bądź koronawirusa. ” Ciekawe po co telewizje wydają miliony na badania dotyczące właśnie tego, co ludzie to oglądać, skoro wystarczy się spytać Jarosława, który wie lepiej.
Ta załóż, kolego, własną telewizję i pokazuj tam to, co twoim zdaniem ludzie chcą oglądać. Jeśli masz rację, to zostaniesz miliarderem a zbankrutowany Solorz będzie się musiał zatrudnić w twojej rezydencji jako odźwierny.

sinceritas
sinceritas
1 rok temu
Reply to  Jarosław

“Nikt normalny nie chce, by go na okrągło straszono. Nie chcą stresów i nie chcą żyć w świadomości zagrożenia.”

To nieprawda. Ludzie gonią za sensacją. Jednemu adrenalinę zapewni TVN, drugiemu TVP, a trzeciemu Najwyższy Czas. Mało kogo interesują wiadomości nudne, przewidywalne, brak akcji i emocji. Oczywiście, masz prawo myśleć inaczej, wtedy podobnie jak sariusz, polecam założenie własnego kanału np. na YT i wypełnienie tej luki rynkowej.

głuchy
głuchy
1 rok temu

Uważałem pana za wariata nadal nim pan jest
Telewizja ma prawo pokazywać co niszczy ówczesny świat
Największym problemem jest zachód i Żydzi a przede wszystkim syjonizm
To syjonizm narzuca ludziom jak maja żyć

sinceritas
sinceritas
1 rok temu

Ej, a wiedzieliście, że Korwin popiera socjal? To teraz wiecie!

comment image

sariusz
sariusz
1 rok temu

Na tym polega kapitalizm i wolny rynek. Producent butów produkuje takie buty, jakie chcą klienci a telewizja pokazuje to, co interesuje widzów. W obu wypadkach z chęci zysku. Okropne! Za PRL-u tak nie było! (Tzn. nie było telewizji, która pokazywała, co chcą widzowie i nie było butów, które chcieli klienci. I nie było chęci zysku. Nic nie było).

sinceritas
sinceritas
1 rok temu
Reply to  sariusz

Korwin od dawna nienawidzi wolności słowa i uważa, że media, takie jak TV, powinny być cenzurowane. Ja jestem raczej przeciwnikiem cenzury, ale nie protestowałbym, gdyby ktoś ocenzurował Korwina – wszak sam Korwin lubi to, a chcącemu nie dzieje się krzywda.

Oto słowo korwinizmu: “Lewica zabrania nam działać i trzyma w niewoli – ale za to pozwala gadać o wszystkim (z wyjątkiem propagandy anty-semityzmu…); Prawica pozwala działać w stopniu dla Lewicy niepojętym – za to godzi się na ograniczenia wolności wypowiedzi – przynajmniej w TV.”

https://jkm.neon24.pl/post/34685,wolnosc-dzialania-czy-gadania

ChlodnaAnaliza
ChlodnaAnaliza
1 rok temu
Reply to  sinceritas

Zasmuca mnie minusowanie postów, które w zasadzie tylko obiektywnie przytaczają słowa Korwina. Minusować można coś, z czym się nie zgadzamy… ale minusować fakty?

pimpek
pimpek
1 rok temu
Reply to  sinceritas

Mogą się wypowiadać o wszystkim, nie mogą mniejszością przegłosowywać praw/przywilejów pod siebie. Proste?