To telewizja nakręca całą spiralę medialnej hucpy! – Korwin o aktywistach LGBTQZ bezczeszczących pomniki

Źródło: pixabay.com

TELEWIZJA „KRĘCI” DEMONSTRACJE

Godzinami można czytać w internecie lub wysłuchiwać programów telewizyjnych o  aktywistach LGBTQZ bezczeszczących pomniki w  Warszawie, aby dojść do bardzo krótkich i rzeczowych wniosków. Otóż, Drodzy Państwo! To telewizja nakręca całą spiralę medialnej hucpy! Większość ludzi w ogóle nie dowiedziałaby się o  tych wydarzeniach, gdyby nie media. Jeśli policja zamiast aresztować demonstrantów, aresztowałaby wszystkie kamery telewizyjne i sama sobie poszła (zostawiając tajniaków, oczywiście…), to ci ludzie postaliby sobie bezradnie przez pół godziny, a potem też by sobie poszli.

To telewizja nakręca te manifestacje, w każdym tego słowa znaczeniu – można by rzec. Za co aresztować kamery telewizyjne (na 3 godziny…)? Za propagowanie nielegalnych zgromadzeń, pomoc w ich urządzaniu, za propagowanie obrażających moralność publiczną haseł. Skoro zaistniał pan Michał Sz., znany w swoim środowisku jako pani Margot, to zaraz pojawi się inna pani Sandra lub pani Cindy, które też staną się osobami medialnymi, a  dla części klasy politycznej po lewej stronie – bohaterami narodowymi, za których warto walczyć, wystawać na upale pod budynkami sądów i manifestować poparcie.

Szanowni Państwo! To telewizja, a nie kto inny odpowiada za kolejne incydenty, a  jest to korzystne zarówno dla jednej, jak i  dla drugiej spośród najbardziej opiniotwór czych stacji, bo jak wiadomo, TVPiS będzie atakować działaczy LGBTQZ, TVN będzie stawać w ich obronie – obojętnie co powiedzą i tak zwiększy się oglądalność. A przecież o to chodzi! Choć warto zwrócić uwagę na mały wyjątek, gdzie dziennikarz TVN w czasie wywiadu z jednym aktywistą dał do zrozumienia, że tzw. pani Margot, która została aresztowana, w dokumentach policyjnych figuruje jako Michał Sz., i dlatego powinna być traktowana jako mężczyzna. Miejmy nadzieję, że ów dziennikarz, za bardzo trzeźwy i słuszny komentarz w rozmowie, nie zostanie zwolniony lub zrugany przez swoich chlebodawców.

Inną sprawą jest tutaj kwestia Kościoła katolickiego. Oczywiście księża w  dużej mierze mają dobre intencje, ostro krytykując obrazoburcze zachowania, ale wtedy antyklerykalna młodzież ma dodatkową motywację i bodziec, żeby robić Kościołowi na złość, i  incydenty się powielają. Ludzie nie rozumieją, na czym polega obraza publicznej moralności. Jeśli jakiś pacan wetknie w nocy flagę LGBTQZ w  rękę figury Chrystusa – to figurze nic się nie stanie. Jeśli nikt tego nie zauważy i facet to po godzinie usunie – nadal NIC się nie stało… Jeśli zobaczy to 1000 osób –  to już mamy obrazę. Jeśli dzięki stronie w  Sieci tego pacana obejrzy to 100.000 –  to szkoda jest sto razy większa. Jeśli dzięki telewizjom zobaczy to dziesięć milionów ludzi – to ci, co to pokazali, powinni ponieść karę sto razy (no, powiedzmy logarytmicznie: dziesięć razy…) większą niż on.

Cyprian Kamil Norwid napisał kiedyś: „Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala, Czy ten, co mówić o tem nie pozwala?” Ja natomiast twierdzę odwrotnie: Nie ten ptak kala gniazdo, co je kala – Lecz ten, kto o tym mówi, a i się przechwala! Dlatego pragnę uświadomić wszystkim ludziom mediów, którym wydaje się, że ich serce bije po prawej stronie, że robiąc reklamę wariatom skaczącym po pomnikach, nie robią dla moralności i tradycji niczego dobrego

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

13
Dodaj komentarz

avatar
6 Tematy komentarzy
7 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
8 Autorzy komentarzy
sinceritassariuszprawda naga jak na paradachSkonfundowanyJarosław Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
prawda naga jak na paradach
Gość
prawda naga jak na paradach

Nie ma ANI JEDNEGO dowodu że homoseksualizm nie jest chorobą. Uczucia, miłość? Odpowiadam – większość z nas kocha zwierzęta ale prawie nikt z nimi nie kopuluje. Jest za to szereg dowodów że ………… 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo jak ch.psychiczna są nałogi 2transwestyci z rozdwojeniem jaźni to ich bracia, podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby… Czytaj więcej »

Skonfundowany
Gość
Skonfundowany

Koledzy pomóżcie, jestem początkującym korwinistą i nie wiem jak mam sobie wytłumaczyć, że w finale LM grają drużyny z Francji i Niemiec? Bo Janusz mówił, że tam jest socjalizm i nic nie działa.

sariusz
Gość
sariusz

Ludzie wcale nie chcą oglądać piłki nożnej. To telewizja nakręca całą spiralę medialnej hucpy. Gdyby w telewizji nie pokazywali meczów. to nikogo by nie interesowały. W korwinizmie w telewizji będą pokazywane tylko brydż, szachy, strzelanie do lewaków i jak Korwin jeździ na hulajnodze.

sinceritas
Gość
sinceritas

Moim zdaniem to Kiszczak w Magdalence zadecydował o zwycięstwie Lewandowskiego, po to, żeby bezpieka mogła kraść.

Jarosław
Gość
Jarosław

Telewizja jest narzędziem propagandy, więc również polityki. Twierdzenie, że kieruje się prawami rynku i pokazuje to co ludzie chcą oglądać jest delikatnie mówiąc, niepoważne. Wiadomo, że jest sponsorowana tak jak była sponsorowana np. GW. Ludzie wcale nie chcą oglądać wiadomości w których wciąż przewija się temat LGBT, aborcji bądź koronawirusa. Ludzie mają już tego serdecznie dosyć. Jeśli nie z pełną świadomością, to intuicyjnie wiedzą, że są robieni w balona. Nikt normalny nie chce, by go na okrągło straszono. Nie chcą stresów i nie chcą żyć w świadomości zagrożenia. Informacje o istniejącej degrengoladzie w społeczeństwie są podawane na siłę. Bez możliwości… Czytaj więcej »

sariusz
Gość
sariusz

“Ludzie wcale nie chcą oglądać wiadomości w których wciąż przewija się temat LGBT, aborcji bądź koronawirusa. ” Ciekawe po co telewizje wydają miliony na badania dotyczące właśnie tego, co ludzie to oglądać, skoro wystarczy się spytać Jarosława, który wie lepiej.
Ta załóż, kolego, własną telewizję i pokazuj tam to, co twoim zdaniem ludzie chcą oglądać. Jeśli masz rację, to zostaniesz miliarderem a zbankrutowany Solorz będzie się musiał zatrudnić w twojej rezydencji jako odźwierny.

sinceritas
Gość
sinceritas

“Nikt normalny nie chce, by go na okrągło straszono. Nie chcą stresów i nie chcą żyć w świadomości zagrożenia.”

To nieprawda. Ludzie gonią za sensacją. Jednemu adrenalinę zapewni TVN, drugiemu TVP, a trzeciemu Najwyższy Czas. Mało kogo interesują wiadomości nudne, przewidywalne, brak akcji i emocji. Oczywiście, masz prawo myśleć inaczej, wtedy podobnie jak sariusz, polecam założenie własnego kanału np. na YT i wypełnienie tej luki rynkowej.

głuchy
Gość
głuchy

Uważałem pana za wariata nadal nim pan jest
Telewizja ma prawo pokazywać co niszczy ówczesny świat
Największym problemem jest zachód i Żydzi a przede wszystkim syjonizm
To syjonizm narzuca ludziom jak maja żyć

sinceritas
Gość
sinceritas

Ej, a wiedzieliście, że Korwin popiera socjal? To teraz wiecie!

comment image

sariusz
Gość
sariusz

Na tym polega kapitalizm i wolny rynek. Producent butów produkuje takie buty, jakie chcą klienci a telewizja pokazuje to, co interesuje widzów. W obu wypadkach z chęci zysku. Okropne! Za PRL-u tak nie było! (Tzn. nie było telewizji, która pokazywała, co chcą widzowie i nie było butów, które chcieli klienci. I nie było chęci zysku. Nic nie było).

sinceritas
Gość
sinceritas

Korwin od dawna nienawidzi wolności słowa i uważa, że media, takie jak TV, powinny być cenzurowane. Ja jestem raczej przeciwnikiem cenzury, ale nie protestowałbym, gdyby ktoś ocenzurował Korwina – wszak sam Korwin lubi to, a chcącemu nie dzieje się krzywda.

Oto słowo korwinizmu: “Lewica zabrania nam działać i trzyma w niewoli – ale za to pozwala gadać o wszystkim (z wyjątkiem propagandy anty-semityzmu…); Prawica pozwala działać w stopniu dla Lewicy niepojętym – za to godzi się na ograniczenia wolności wypowiedzi – przynajmniej w TV.”

https://jkm.neon24.pl/post/34685,wolnosc-dzialania-czy-gadania

ChlodnaAnaliza
Gość
ChlodnaAnaliza

Zasmuca mnie minusowanie postów, które w zasadzie tylko obiektywnie przytaczają słowa Korwina. Minusować można coś, z czym się nie zgadzamy… ale minusować fakty?

pimpek
Gość
pimpek

Mogą się wypowiadać o wszystkim, nie mogą mniejszością przegłosowywać praw/przywilejów pod siebie. Proste?