fbpx

To telewizja nakręca całą spiralę medialnej hucpy! – Korwin o aktywistach LGBTQZ bezczeszczących pomniki

TELEWIZJA „KRĘCI” DEMONSTRACJE

Godzinami można czytać w internecie lub wysłuchiwać programów telewizyjnych o  aktywistach LGBTQZ bezczeszczących pomniki w  Warszawie, aby dojść do bardzo krótkich i rzeczowych wniosków. Otóż, Drodzy Państwo! To telewizja nakręca całą spiralę medialnej hucpy! Większość ludzi w ogóle nie dowiedziałaby się o  tych wydarzeniach, gdyby nie media. Jeśli policja zamiast aresztować demonstrantów, aresztowałaby wszystkie kamery telewizyjne i sama sobie poszła (zostawiając tajniaków, oczywiście…), to ci ludzie postaliby sobie bezradnie przez pół godziny, a potem też by sobie poszli.

To telewizja nakręca te manifestacje, w każdym tego słowa znaczeniu – można by rzec. Za co aresztować kamery telewizyjne (na 3 godziny…)? Za propagowanie nielegalnych zgromadzeń, pomoc w ich urządzaniu, za propagowanie obrażających moralność publiczną haseł. Skoro zaistniał pan Michał Sz., znany w swoim środowisku jako pani Margot, to zaraz pojawi się inna pani Sandra lub pani Cindy, które też staną się osobami medialnymi, a  dla części klasy politycznej po lewej stronie – bohaterami narodowymi, za których warto walczyć, wystawać na upale pod budynkami sądów i manifestować poparcie.

Szanowni Państwo! To telewizja, a nie kto inny odpowiada za kolejne incydenty, a  jest to korzystne zarówno dla jednej, jak i  dla drugiej spośród najbardziej opiniotwór czych stacji, bo jak wiadomo, TVPiS będzie atakować działaczy LGBTQZ, TVN będzie stawać w ich obronie – obojętnie co powiedzą i tak zwiększy się oglądalność. A przecież o to chodzi! Choć warto zwrócić uwagę na mały wyjątek, gdzie dziennikarz TVN w czasie wywiadu z jednym aktywistą dał do zrozumienia, że tzw. pani Margot, która została aresztowana, w dokumentach policyjnych figuruje jako Michał Sz., i dlatego powinna być traktowana jako mężczyzna. Miejmy nadzieję, że ów dziennikarz, za bardzo trzeźwy i słuszny komentarz w rozmowie, nie zostanie zwolniony lub zrugany przez swoich chlebodawców.

Inną sprawą jest tutaj kwestia Kościoła katolickiego. Oczywiście księża w  dużej mierze mają dobre intencje, ostro krytykując obrazoburcze zachowania, ale wtedy antyklerykalna młodzież ma dodatkową motywację i bodziec, żeby robić Kościołowi na złość, i  incydenty się powielają. Ludzie nie rozumieją, na czym polega obraza publicznej moralności. Jeśli jakiś pacan wetknie w nocy flagę LGBTQZ w  rękę figury Chrystusa – to figurze nic się nie stanie. Jeśli nikt tego nie zauważy i facet to po godzinie usunie – nadal NIC się nie stało… Jeśli zobaczy to 1000 osób –  to już mamy obrazę. Jeśli dzięki stronie w  Sieci tego pacana obejrzy to 100.000 –  to szkoda jest sto razy większa. Jeśli dzięki telewizjom zobaczy to dziesięć milionów ludzi – to ci, co to pokazali, powinni ponieść karę sto razy (no, powiedzmy logarytmicznie: dziesięć razy…) większą niż on.

Cyprian Kamil Norwid napisał kiedyś: „Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala, Czy ten, co mówić o tem nie pozwala?” Ja natomiast twierdzę odwrotnie: Nie ten ptak kala gniazdo, co je kala – Lecz ten, kto o tym mówi, a i się przechwala! Dlatego pragnę uświadomić wszystkim ludziom mediów, którym wydaje się, że ich serce bije po prawej stronie, że robiąc reklamę wariatom skaczącym po pomnikach, nie robią dla moralności i tradycji niczego dobrego

80 thoughts on “To telewizja nakręca całą spiralę medialnej hucpy! – Korwin o aktywistach LGBTQZ bezczeszczących pomniki

 1. Nie ma ANI JEDNEGO dowodu że homoseksualizm nie jest chorobą. Uczucia, miłość? Odpowiadam – większość z nas kocha zwierzęta ale prawie nikt z nimi nie kopuluje. Jest za to szereg dowodów że ………… 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo jak ch.psychiczna są nałogi 2transwestyci z rozdwojeniem jaźni to ich bracia, podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są niepodważalnym dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w środowiskach artystów, więźniów, duchownych z wybujałą wyobraźnią 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn normalne funkcjon, homofobia NIE ISTNIEJE ……………………………………… Choćbyście stanęli na głowie to osoby homo nadal będą się użalać jak na zachodzie. Zamiast leczyć własne zaburzenia, m.in. fobie to wmawiają je osobom zdrowym. Sam mam lęk wysokości ale wg klasyfikacji nie załapuje się na akrofobie bo to ekstrema zaburzeń. Homofobia to najwyżej lęk przed wyleczeniem z homoseksualizmu. Fobia – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie. Stopień lęku jest różny, a pojęcie fobii jest zarezerwowane dla skrajnych przypadków spektrum. Co do analogii mowy potocznej fobii przypomnę że nikt nie nazywa drugiego idiotą robiąc zarzuty co do nadzoru szkół specjalnych, kaleką np za powolną budowę udogodnień dla osób niepełnosprawnych czy też żydem przy ostrym targowaniu się z kontrahentami izraelskimi…………. Pojęcie choroby psychicznej nie musi wykluczać się z pojęciem grzechu, przykład kleptomania lub uzależnienia (nieumiarkowanie)

 2. Koledzy pomóżcie, jestem początkującym korwinistą i nie wiem jak mam sobie wytłumaczyć, że w finale LM grają drużyny z Francji i Niemiec? Bo Janusz mówił, że tam jest socjalizm i nic nie działa.

  1. Ludzie wcale nie chcą oglądać piłki nożnej. To telewizja nakręca całą spiralę medialnej hucpy. Gdyby w telewizji nie pokazywali meczów. to nikogo by nie interesowały. W korwinizmie w telewizji będą pokazywane tylko brydż, szachy, strzelanie do lewaków i jak Korwin jeździ na hulajnodze.

   1. Moim zdaniem to Kiszczak w Magdalence zadecydował o zwycięstwie Lewandowskiego, po to, żeby bezpieka mogła kraść.

 3. Telewizja jest narzędziem propagandy, więc również polityki. Twierdzenie, że kieruje się prawami rynku i pokazuje to co ludzie chcą oglądać jest delikatnie mówiąc, niepoważne. Wiadomo, że jest sponsorowana tak jak była sponsorowana np. GW. Ludzie wcale nie chcą oglądać wiadomości w których wciąż przewija się temat LGBT, aborcji bądź koronawirusa. Ludzie mają już tego serdecznie dosyć. Jeśli nie z pełną świadomością, to intuicyjnie wiedzą, że są robieni w balona. Nikt normalny nie chce, by go na okrągło straszono. Nie chcą stresów i nie chcą żyć w świadomości zagrożenia. Informacje o istniejącej degrengoladzie w społeczeństwie są podawane na siłę. Bez możliwości wyboru, bo zarówno kanały głównego ścieku jak i media totalsów, robią to samo. W końcu sponsorów mają tych samych a jeśli nawet nie, to ich intencje są takie same. Korwin ma rację. Ktoś za całkiem niezłą kasę robi popisówę. Bez kamer i dziennikarzy ta popisówa nie miała by racji bytu. Ale ci co to robią i ci co to pokazują, mają tego samego pana. Tylko gawiedź której się to serwuje jako główne danie, tego nie rozumie. Podobno Michnik powiedział kiedyś, że z Polakami można zrobić wszystko, bo są debilami. Czyżby miał rację?…

  1. “Ludzie wcale nie chcą oglądać wiadomości w których wciąż przewija się temat LGBT, aborcji bądź koronawirusa. ” Ciekawe po co telewizje wydają miliony na badania dotyczące właśnie tego, co ludzie to oglądać, skoro wystarczy się spytać Jarosława, który wie lepiej.
   Ta załóż, kolego, własną telewizję i pokazuj tam to, co twoim zdaniem ludzie chcą oglądać. Jeśli masz rację, to zostaniesz miliarderem a zbankrutowany Solorz będzie się musiał zatrudnić w twojej rezydencji jako odźwierny.

  2. “Nikt normalny nie chce, by go na okrągło straszono. Nie chcą stresów i nie chcą żyć w świadomości zagrożenia.”

   To nieprawda. Ludzie gonią za sensacją. Jednemu adrenalinę zapewni TVN, drugiemu TVP, a trzeciemu Najwyższy Czas. Mało kogo interesują wiadomości nudne, przewidywalne, brak akcji i emocji. Oczywiście, masz prawo myśleć inaczej, wtedy podobnie jak sariusz, polecam założenie własnego kanału np. na YT i wypełnienie tej luki rynkowej.

 4. Uważałem pana za wariata nadal nim pan jest
  Telewizja ma prawo pokazywać co niszczy ówczesny świat
  Największym problemem jest zachód i Żydzi a przede wszystkim syjonizm
  To syjonizm narzuca ludziom jak maja żyć

 5. Na tym polega kapitalizm i wolny rynek. Producent butów produkuje takie buty, jakie chcą klienci a telewizja pokazuje to, co interesuje widzów. W obu wypadkach z chęci zysku. Okropne! Za PRL-u tak nie było! (Tzn. nie było telewizji, która pokazywała, co chcą widzowie i nie było butów, które chcieli klienci. I nie było chęci zysku. Nic nie było).

  1. Korwin od dawna nienawidzi wolności słowa i uważa, że media, takie jak TV, powinny być cenzurowane. Ja jestem raczej przeciwnikiem cenzury, ale nie protestowałbym, gdyby ktoś ocenzurował Korwina – wszak sam Korwin lubi to, a chcącemu nie dzieje się krzywda.

   Oto słowo korwinizmu: “Lewica zabrania nam działać i trzyma w niewoli – ale za to pozwala gadać o wszystkim (z wyjątkiem propagandy anty-semityzmu…); Prawica pozwala działać w stopniu dla Lewicy niepojętym – za to godzi się na ograniczenia wolności wypowiedzi – przynajmniej w TV.”

   https://jkm.neon24.pl/post/34685,wolnosc-dzialania-czy-gadania

   1. Zasmuca mnie minusowanie postów, które w zasadzie tylko obiektywnie przytaczają słowa Korwina. Minusować można coś, z czym się nie zgadzamy… ale minusować fakty?

   2. Mogą się wypowiadać o wszystkim, nie mogą mniejszością przegłosowywać praw/przywilejów pod siebie. Proste?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.