fbpx

STRACHY NA LACHY

Photo by Amin Moshrefi on Unsplash

Ludzie uwielbiają być straszeni – co widać po tym, że dobrowolnie płacą za bilety na horrory. Co wykorzystują dziennikarze, strasząc nas asteroidą, która za dwa miliony lat przeleci bardzo blisko od Ziemi, Globalnym Oziębieniem lub Globalnym Ociepleniem (które, na zmianę, spowodują potworną suszę lub potworne powodzie), ewentualnie genetykami, którzy odtworzą tyranozaura, który nas wszystkich pożre. Jak człowiek na pierwszej stronie „Super Expressu” zobaczy tytuł: „Asteroida zniszczy życie na Ziemi” – to chętniej kupi tę gazetę. Ze zdjęciem asteroidy i prawdziwego tyranozaura.

Gorzej, gdy za straszenie biorą się politycy. Zwłaszcza ci, co mają Władzę. Ostatnio postraszyli GlOciem – i z tej okazji przekonali ludzi, że na Walkę z GlOciem trzeba wydać 3 biliony €urosów. Jak się tyle wydaje – to zawsze się politykom trochę do łapek przyklei…

I o to IM chodzi. Nie gardzą też „drobniejszymi” sumami. Np. paręset miliardów można zarobić na sprzedaży szczepionek na CoViD. Dwadzieścia lat temu ukradli parędziesiąt miliardów na „walkę ze świńską grypą”. Żadnej epidemii świńskiej grypy nie było – co jasno widać stąd, że III Rzeczpospolita (jako jedyna!!!) nie zakupiła szczepionki – i u nas też świńska grypa nie pojawiła się. Natomiast RFN przekonała aż 8 proc. Niemców, by zgodzili się zaszczepić – i do dziś płacą odszkodowania paruset Niemcom, którzy mocno odchorowali to zaszczepienie…

Były w tej sprawie dwa śledztwa – ale ukręcono im łeb. Przecież w tej sprawie przewodziła p. Kim ze Światowej Organizacji Zdrowia. Więc sukinsyny się rozzuchwaliły: skoro można było ukraść parędziesiąt miliardów, to czemu nie paręset? Przecież ludzie oglądają telewizję – no nie? A więc są całkowicie odmóżdżeni i można im dowolne g***o wmówić… Więc próbują.

Amerykański Ośrodek Kontroli i Zapobiegania Chorobom ogłosił, że koronawirus model DELTA przenosi się tak samo łatwo i szybko jak katar czy ospa wietrzna, a osoby zaszczepione mogą zarażać zupełnie tak samo jak niezaszczepione. Z czego wynika, że jedyny argument szczepiaków: „Musicie się zaszczepić, bo zarażacie innych!” leży w gruzach.

To dlaczego ONI nas straszą i zmuszają do się zaszczepiania? To proste: „Gdy nie wiadomo, o co chodzi – to znaczy, że chodzi o pieniądze”. Przypominam, że JE Mateusz Morawiecki przyznał, że UE przepłaciła „Pfizerowi” za szczepionki $ 3 miliardy – z czego wynika, że łapówki wyniosły jakieś $ 300 milionów.

Ładna sumka. Za te pieniądze to warto ludzi straszyć, zmuszać do szczepień, zaszczepić wszystkie dzieci, psy, krowy – a nawet koty, chomiki i świnki morskie.

Świnki morskie są głupie i nie protestują. Dzieci na CoViD nie umierają – ale jak się postraszy… A dorośli dzielą się na tych, co dali się zastraszyć – i sami domagają się, by zaszczepić wszystkich – i ludzi normalnych, którzy stukają się w głowy: przecież przez te półtora roku praktycznie każdy już się z tym wirusem zetknął…

No, to ONI wymyślili tę „mutację Delta”. Na którą potrzebne są Nowe, Lepsze Szczepionki.

Jak to był w „Wyspie Pingwinów” napisał ongiś śp. Jacques-Anatole- -François Thibault (ps. „Anatol France”): „W monarchii pieniądz jest rzeczą świętą – ale w d***kracji jest jedyną rzeczą świętą”. Obecną Anty- -cywilizacją, ongiś nazywaną „Cywilizacją Białego Człowieka”, rządzi banda łajdaków i sukinsynów, gotowych dla pieniędzy zrobić z nami wszystko.

Jeśli IM na to pozwolimy.

– Janusz Korwin-Mikke

ANGORA nr 32 (8 VIII 2021)

4.7 17 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
17 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mikołj
Mikołj
3 miesięcy temu

I to mimo, że aż 25% Polaków nie ufa żadnej telewizji: https://tiny.pl/9g59c

Car z KGB
Car z KGB
3 miesięcy temu

comment image

sinceritas
sinceritas
3 miesięcy temu

Głupki nie rozumieją i komentują, ale przyszłe pokolenia wspomną moje słowa. Gdy za 100 lat wybuchnie III wojna światowa, historycy będą pamiętali, że ten odległy skutek wyboru Andrzeja Dudy na prezydenta Polski, Janusz Korwin-Mikke przewidywał jeszcze przed tymi wyborami.

sariusz
sariusz
3 miesięcy temu
Reply to  sinceritas

Zawsze tak było, że wojny wybuchały najrzadziej co kilkadziesiąt lat. Jak więc ktoś przepowiada wojnę na Boże Narodzenie od 40 lat i ciągle to robi, to w końcu trafi.

korwinista
korwinista
3 miesięcy temu

Zabawne że za komentowanie biorą się dwa tępaki nie rozumiejące różnicy między straszeniem a ostrzeganiem.

sinceritas
sinceritas
3 miesięcy temu
Reply to  korwinista

To kiedy ta III WŚ przed którą JKM ostrzegał, jako gwarantowanym skutkiem wygrania wyborów 2015 przez Dudę albo Komorowskiego? Zapasy fasoli, które wtedy zrobiłem, powoli się przedatowują ☹️

leon
leon
3 miesięcy temu
Reply to  sinceritas

Jakbyś miał odrobinę rozumu to byś kupił coś co się nie psuje.

sariusz
sariusz
3 miesięcy temu
Reply to  korwinista

Różnica między straszeniem a ostrzeganiem przez Korwina jest taka, że słów Korwina nikt się nie boi, bo nikt ich nie bierze poważnie. Dotyczy to nawet najwierniejszych qców. Przecież nawet najgłupszy qc nie rzuca wszystkiego przy kolejnej zapowiedzi III wojny światowej, nie kopie schronu i nie robi zapasów wody, mąki i “Dzieł Zebranych Janusza Korwina-Mikke”. Żaden qc po zapowiedzi ruiny zachodniej cywilizacji nie przenosi się z Londynu do Mińska. Nikt nie uczy się arabskiego, by mieć łatwiej pod rządami muzułmanów. Itd.
PS. Z tą III wojną drobna korekta – sinceritas zrobił zapasy fasoli, ale taki entuzjastyczny wyznawca jest chyba tylko jeden.

leon
leon
3 miesięcy temu
Reply to  sariusz

Przed druga wojną światową też sobie ludzie żyli jak gdyby nigdy nic i nie uczyli się niemieckiego i rosyjskiego. Nawet słowackiego się nie uczyli. Schronów też nie budowali. Znowu kulą w płot.

sinceritas
sinceritas
3 miesięcy temu
Reply to  leon

Głupoty bredzisz, Polacy spodziewali się wojny i była mobilizacja, wiesz coś w ogóle o historii tego okresu?

leon
leon
3 miesięcy temu
Reply to  sinceritas

Tak się spodziewali, że Niemcy weszli w Polskę jak w masło. Pomimo tego, że zaopatrzenie dowożono im furmankami.
Większość dywizji pancernych stacjonowało na wschodzie. Strasznie się przygotowali do tej wojny. Niestety takich samych a może jeszcze gorszych tumanów mamy u steru teraz. Zamówili choćby F-35, które bez zgody Amerykanów nawet nie wystrzelą.

leon
leon
3 miesięcy temu
Reply to  korwinista

Najwięcej komentują właśnie ci co nie rozumieją. Nie wymagaj od nich za dużo.

sariusz
sariusz
3 miesięcy temu

Ludzie uwielbiają być straszeni co wykorzystuje Korwin, strasząc nas a to zalewem islamskich imigrantów a to miliardowymi odszkodowaniami, które będziemy musieli zapłacić Żydom a to III wojną światową a to powikłaniami po szczepieniach na covid. To dlaczego ON nas straszy? To proste: „Gdy nie wiadomo, o co chodzi – to znaczy, że chodzi o pieniądze”. Pensja poselska a najlepiej europoselska, diety, dotacje dla asystentów, dotacje dla tworzonych coraz to nowych partyjek, wreszcie dochód ze sprzedaży głupim qcom kubków ze swoim wizerunkiem. Prawdziwym mistrzostwem jest straszenie Unią Europejską i jednoczesne pobieranie emerytury jako były europoseł.

leon
leon
3 miesięcy temu
Reply to  sariusz

No tak. Przecież żadni islamscy imigranci nie przypływają na pontonach z Afryki. Nie forsują płotu na Węgrzech. Nie docierają przez Ukrainę i Białoruś. Żydzi przecież wcale nie domagają się od nas miliardów dolarów. No i oczywiście nie ma żadnych napięć na linii USA-Chiny. Nie ma też żadnych napięć na linii USA-Iran. Nawet nie ma napięć na linii Izrael-Iran. Tego wszystkiego nie ma. A w Polsce rząd nie terroryzuje Polaków z powodu bezobjawowej epidemii, której nikt nie może udowodnić. Ale możesz spróbować ją udowodnić jako pierwszy. Przejdziesz do historii. Wystarczy, że znajdziesz laboratorium i człowieka, który wyizolował wirus SARSCov2. Nikt też… Czytaj więcej »

leon
leon
3 miesięcy temu
Reply to  sariusz

Przed druga wojną światową też sobie ludzie żyli jak gdyby nigdy nic i nie uczyli się niemieckiego i rosyjskiego. Nawet słowackiego się nie uczyli. Znowu kulą w płot.

leon
leon
3 miesięcy temu
Reply to  leon

Miało być gdzie indziej.

sinceritas
sinceritas
3 miesięcy temu

Zabawne, kiedy o straszeniu mówi koleś, który co chwilę zapowiada III wojnę światową 🤣