fbpx

POWAŻNE PYTANIE

Photo by Karine Zenda on Unsplash

Wiara w ankiety jest zazwyczaj wiązana z d***kracją – ale czasem i normalny człowiek chce się dowiedzieć, co myślą inni. Zadałem więc w Sieci poważne pytanie: „Giniecie w wypadku samochodowym. Czy wolelibyście, by Waszego syna zaadoptowała: Rodzina islamska? Czy rodzina transgenderowa?”. Jak Państwo myślicie – jakie były odpowiedzi?

Proszę wziąć pod uwagę, że jestem politykiem uważanym za skrajnego wroga muzułmańskich imigrantów – a pytanie było zadane na mojej stronie? By nie męczyć – odpowiadam: prawie 80 proc. wybierało rodzinę islamską! I nie ma w tym nic dziwnego. Rodziny islamskie mają swoje zasady. Inne niż chrześcijańskie – ale zawsze zasady. I wcale nie tak różne od naszych!

Natomiast „rodzina transgenderowa” to w najlepszym przypadku kupa dziwaków – ale w ogromnej większości przypadków ludzi zboczonych. I raczej oczekuje się w takiej „rodzinie” dla dziecka wszystkiego najgorszego. Ja na spotkaniach nieustannie powtarzam: „Nasza cywilizacja, cywilizacja europejska, była najlepsza na świecie. Co oznacza, że islamska jest gorsza. Natomiast to, co narzuca nam Unia Europejska, to nie cywilizacja, tylko ZDZICZENIE. To dokładna odwrotność cywilizacji europejskiej, to  anty-cywilizacja. A  odwrotność cywilizacji najlepszej jest, oczywiście, najgorsza”.

Tu wszystko jest odwrotne. Kara śmierci? Zniesiona (to cofnięcie nas o 4000 lat, do czasów sprzed Hammurabiego). Nauka? Ko-edukacja!! To też cofnięcie nas o 4000 lat, żaden kraj cywilizowany nie zna ko-edukacji! Popytajcie dziadków. W chłopcach tępi się agresję (a kto nas będzie bronił?). O dzieciach nie decydują rodzice, tylko państwo (w efekcie ludzie nie mają dzieci – bo po co?). Ludziom poodbierano broń (główna różnica między niewolnikiem, a wolnym człowiekiem jest ta, że niewolnikom nie wolno mieć broni). Unia cofa nas do prymitywnej epoki niewolnictwa.

W  porównaniu z  tym cywilizacja islamu wygląda normalnie. Dzieci należą do rodziców. Rodzina wierzy w Boga. Chłopcy są uczeni agresji. Nie ma ko-edukacji. Mordercom obcina się głowy. Każdy mężczyzna ma karabin…

Ludzie czepiają się poligamii. Jednak w poligamii żyje jakieś 10 proc. muzułmanów! Po  pierwsze, żony kosztują, a po drugie, na dodatkową żonę trzeba mieć zgodę poprzednich. Jak się głębiej zastanowić, to w Europie też jakieś 10 proc. mężczyzn ma na boku kochankę z dziećmi. Mężczyźni są z natury poligamistami – i Mahomet uznał, że lepiej, by to było otwarte i legalne.

Tak nawiasem: poligamia jest korzystna nie dla mężczyzn, tylko dla kobiet. Jest to dość oczywiste. Ilu jest na świecie takich fajnych facetów? Powiedzmy: 25 proc. No, to jeśli każdy będzie miał cztery żony, to każda kobieta będzie miała dobrego męża. Bo, jak to zauważył słynny dramaturg, śp. Jerzy Bernard Shaw: „Prawdziwa kobieta woli być czwartą żoną prawdziwego mężczyzny, niż jedyną żoną fajtłapy”. I tu nie ma zmiłuj!

Ten mąż musi z każdą po kolei, nie wolno mu żadnej faworyzować. A za zdradę – 100 kijów (w  najlepszym przypadku!). Islam to  religia nietolerująca rozpusty. Potrzebujesz kilku żon – w porządku; ale to ci musi wystarczyć! Na  nieszczęście dla kobiet tylko 10 proc. islamistów ma kilka żon – i to częściej trzy niż cztery.

Więc kobiety muszą wychodzić za fajtłapów – i jeszcze udawać, że są zadowolone. W rodzinie islamskiej chłopak wyrośnie na normalnego mężczyznę. No, coś mu tam obetną – ale żydom też obcinają, i jakoś żyją. Więc wybór jasny!

– Janusz Korwin-Mikke

ANGORA nr 26 (25 VI 2017)

3.4 5 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
sariusz
sariusz
6 miesięcy temu

Ostatecznym wyznacznikiem siły cywilizacji była zawsze wojna. Ostatnią taką wojną między państwem cywilizacji zachodniej a państwem muzułmańskim była wojna amerykańsko-iracka. Proszę mi przypomnieć jak się skończyła. Czy armia iracka składająca się z wychowanych w agresji młodzieńców zajęła Nowy Jork? Czy może to armia amerykańska złożona z wychowanych poprzez tłumienie agresji maminsynków (a także z wielu kobiet a także homoseksualistów obu płci) zajęła Bagdad?

sariusz
sariusz
6 miesięcy temu
Reply to  sariusz

No dobrze. Może ci muzułmanie nie mają po prostu drygu do wojen. To proszę mi podać jakieś inne osiągnięcia tej przodującej cywilizacji muzułmańskiej. Jakie wynaleźli ważne dla ludzkości produkty? Może są autorami czytanych na całym świecie bestsellerów albo oglądanych hitów filmowych? Są autorami ważnych odkryć naukowych? Zdobywają tuziny medali na olimpiadach? A może skoro tak promuje ich Korwin, to słyną z arcymistrzów szachowych i brydżowych?

sinceritas
sinceritas
6 miesięcy temu
Reply to  sariusz

Arabowie mają na swoim koncie wiele wynalazków, zajmowali się nauką, medycyną, matematyką w czasach, gdy potomkowie Polaków nie potrafili nawet pisać i nawet nie do końca wiadomo, co się na ich ziemiach działo. Wiele używanych do dzisiaj słów ma korzenie arabskie: algebra, algorytm, alchemia, alkohol, alkalia, nadir, zenit itd, że o cyfrach arabskich nie wspomnę. Gdy Rzym upadł, byli wyżej rozwinięci od Europejczyków, Europa zapadła na ciemne chrześcijaństwo i pozbyła się dorobku intelektualnego Grecji i Rzymu, muzułmanie przechowali starożytne traktaty, które na powrót do Europy wróciły dzięki ich ponownemu odkryciu m.in. w podbitej przez muzułmanów Hiszpanii (np. w bibliotece w… Czytaj więcej »

sariusz
sariusz
6 miesięcy temu
Reply to  sinceritas

No właśnie w tym rzecz. Zachodnioeuropejska cywilizacja jeszcze parę stuleci temu odstawała od cywilizacji islamskiej, indyjskiej i chińskiej. A potem nagle dostała przyspieszenia i wszystkie te cywilizacje przegoniła a nawet je podporządkowała. Warto zastanowić się dlaczego. Moim zdaniem dlatego, że okazała się zdolna do dokonywania zmian. Nie tylko adaptacji do zmian ale kreowania zmian. Wszelkich zmian: ideowych (reformacja, ale i katolicka kontrreformacja), społecznych (kapitalizm, demokracja, emancypacja kobiet i mniejszości), za którymi poszły innowacje techniczne i niespotykany wzrost dobrobytu. Zdolność do wygrywania wojen jest tego tylko produktem ubocznym.

Europejczyk
Europejczyk
6 miesięcy temu
Reply to  sariusz

Przypominam że to europejczycy wyposażeni w ” korwinistyczne” zasady wyposażali te twoje azjatyckie kultury w broń palną a dobrobycie bym raczej teraz nie mówił w UE. Wolność słowa umiera przez poprawność polityczną i narzuca się nam nowomowę( np Afroamerykanin zamiast murzyn) powszechne są takie rzeczy jak cancel culture, albo to że oscara morze dostać tylko film z odpowiednią ilością gejów murzynów i całego tego tęczowego towarzystwa natrętnie promowanego w mediach

sinceritas
sinceritas
6 miesięcy temu
Reply to  Europejczyk

Akurat proch wynaleźli Chińczycy, Europejczycy owszem udoskonalili broń palną, ale jej nie wynaleźli. A historycznie to zawsze się Europa tłukła o towary z Chin, czy tereny rozlokowane na krytycznych punktach Jedwabnego Szlaku, bo miały kluczowe strategiczne znaczenie. Btw, nawet na polskim Zamku Królewskim w Warszawie znajdziesz ekspozycje chińskiej porcelany, symbolu luksusu.

Jacek
Jacek
6 miesięcy temu
Reply to  sariusz

Całe szczęście już takie zasady nie obowiązują. Ci którzy wciąż chcą z innymi walczyć są na przegranej. W dzisiejszych czasach liczy się najbardziej umiejętność współpracy, empatii i komunikacji. Tak działają najlepsze zachodnie firmy. Ksenofobom jest już bardzo pod górkę. I dobrze!

Europejczyk
Europejczyk
6 miesięcy temu
Reply to  sariusz

Ameryka jest wielokrotnie większą i nowocześniejsza. Dwóch ludzi z karabinami maszynowymi jest silniejsze od najdzielniejszego wojownika z mieczem czy bronią jednostałową. W Iraku było podobnie choć mieli trochę lepszą broń niż w przykładzie powyrzej

sinceritas
sinceritas
6 miesięcy temu

Nie ma nic dziwnego w tym wyniku, bo korwiniści są islamistami Europy, myślą dokładnie tak samo na każdy temat, tylko posługują się innymi symbolami 🤷‍♂️

tick
tick
6 miesięcy temu
Reply to  sinceritas

Ci islamiści to pewnie tylko się tam mordują i bliski wschód to pewnie druga afryka. Nie wiem mi tam się wydaje że np w Emiratach żyje się obecnie lepiej niż u nas, ale co ja tam wiem. Warszawa w skali Dubaju wygląda jak miasteczko rodzinne. Ale łatwiej oczywiście przyrównać ich do terrorystów.

sinceritas
sinceritas
6 miesięcy temu
Reply to  tick

Jak ropa odejdzie do lamusa, to skończy się eldorado i w Dubaju i w Emiratach.