fbpx

Pilne! Korwin prawie pobity na demonstracji anarchistów! Lewicowa histeria – Precz z faszyzmem! Prowokator!

Okolice Sejmu, Demonstracja Anarchistów

Demonstracja Anarchistów

Tuż pod sejmem doszło do kuriozalnego i skandalicznego wydarzenia. Anarchiści o mało co nie pobili Prezesa Korwin-Mikke. On sam skomentował cały incydent i skandaliczne zachowanie demonstrujących:
Niesamowite! Szedłem sobie do Sejmu złożyć zeznanie majątkowe i wpadłem na demonstrację anarchistów. Zobaczyłem czarne flagi – OK, pomachałem przyjaźnie. I tu mnie zdumiało, bo wyczułem wrogość, a nie sympatię (anarchiści zawsze traktują libertarian jak nie do końca uświadomionych anarchistów). Sprawa się wyjaśniła: na czele demonstracji były flagi czarno-czerwone (anarcho-syndykalistów) domagających się – UWAGA: zasiłków społecznych od państwa!!!!!!!
O mało nie zostałem pobity (interweniowała policja) i nawymyślano mi od “faszystów”!!!
Wyjaśniam: w państwach faszystowskich zasiłki, jak najbardziej, istnieją.
Co za czasy: liberałowie chcą przymusu ubezpieczeń, anarchiści interwencji państwa… W końcu i Hitler wyjdzie przy nich na liberała…
Nagranie z całego wydarzenia na Twitterze opublikowało OKO.press.

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

39
Dodaj komentarz

avatar
16 Tematy komentarzy
23 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
21 Autorzy komentarzy
cialis 5 mgsinceritassariuszantaresKuc, który mówi Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
cialis 5 mg
Gość
cialis 5 mg

hello guos 9128738516

antares
Gość
antares

Jestem starszy od JKM-a o 3 lata i dwa dni. Wyzdrowiałem czyli wyszedłem z depresji gdy przypadkiem wpadł mi w ręce Najwyższy czas. Bodaj w 190 roku. Zacząłem czytać przy rosole a drugiego dania już nie jadłem. Najwyższy . Czas przeczytałem dwa razy i zorientowałem się, że nie jestem pojedynczo paczkowanym wariatem. Wśród rówieśników aż do dzisiaj – same przeżuwacze telewizyjne. Raduję się, KORWIN-em i Konfederacją!! Jeszcze Polska nie zginęła!!

sariusz
Gość
sariusz

I od tamtej pory nie odzyskał Pan, Panie Andrzeju apetytu? Może to nie była wina Najwyższego czasu, tylko po prostu rosół był przesolony?

peer
Gość
peer

Lewica w mediach kreuje się na łagodne baranki ale na ulicach chcieliby pobić przeciwników. Gdyby nie policja to rzuciliby się na Korwina. Ktoś go nawet uderzył komórką udając kretyna.
Wygląda na to, że to po prostu zniewieściali komuniści, których tylko strach hamuje przed fizycznym zwalczaniem przeciwników.

peer
Gość
peer

Ktoś w końcu musi pokazać, że politykę można robić pragmatycznie, bez zbędnych emocji. Pan Bosak jest opanowany i ma talent. Weźmy z niego przykład i nie dawajmy się prowokować. Zaszczepianie poglądów wolnościowych wymaga odwagi i trochę poświęcenia. Pan Korwin nikomu się nie odgrażał więc nie róbmy mu niedźwiedziej przydługi.
Myślę, że wiele nienawistnych wpisów to trole lewicy, którzy w ten sposób chcą kreować obraz Konfederacji jako ugrupowania skrajnego, jako groźnych radykałów.
Chcemy zmian, czy wolimy dać upust złym emocjom?

sinceritas
Gość
sinceritas

Musisz być tu nowy – te nienawistne wpisy to właśnie prawdziwy obraz typowych kuców, przegrywów przyklejonych do klauna w muszce śpiewającego o mordowaniu ludzi za poglądy.

antares
Gość
antares

Jesteś Sinceritasie starym i dobrym przykładem na to, że aborcja czasem winna być dopuszczalna.a w twoim przykładzie nawet przed poczęciem.

sinceritas
Gość
sinceritas

Jesteś antaresie przykładem kuca, który w ślad za swoim guru uważa, że mordowanie za poglądy jest OK.

Kuc, który mówi
Gość
Kuc, który mówi

Nie chcemy żadnych zmian, bo wszystko już zostało na kilkaset lat ustalone 30 lat temu przez Kiszczaka. Tam więc i tak nic się nie da zrobić. Chodzi o to, żeby sobie móc ponarzekać i dać upust złym emocjom. Dlatego popieramy Korwina.

Marek
Gość
Marek

Ty jebana kurwo i cioto w czapce z daszkiem !!! Do ponad 70 letniego człowieka startujesz !!!
Chcesz żebym najebał Ciebie śmieciu jebany. Mam nadzieję, że zdechniesz jak najgorsza pierdolona padlina i to szybko !!!

sariusz
Gość
sariusz

Zaraz! A kto to ostatnio nieustraszenie wymachiwał maczetą, strzelał ze ślepaków i zapowiadał, co to on nie zrobi z lewakami? A jak spotkał kilku lewaków uzbrojonych w chorągiewki, to spierdolił jak niepyszny ochraniany przez reżimową policję.

sexmatusik@gmail.com
Gość

Kolego to tylko piosenka nie potrafisz odróżnić sarkazmu od realizmu?

manu
Użytkownik
manu

sariusz jest chory na punkcie JKM. Daj mu spokój.

Gebbeth
Gość
Gebbeth

To nie są żadni anarchiści tylko zmanipulowani kretyni.

Maciej
Gość
Maciej

trzeba całą lewicę powystrzelać bo przeszkadzają polskiemu społeczeństwu

sariusz
Gość
sariusz

To wystrzelaj. Tylko wróć do domu na kolację, żeby się mamusia nie niepokoiła.

peer
Gość
peer

To nie są poglądy wolnościowe.

Kris
Gość
Kris

Książkowe przedstawienie maksymy “Przyszli faszyści będą nazywać siebie antyfaszystami”

peer
Gość
peer

Faszyści, a jeszcze bardziej komuniści są wewnętrznie zakłamani. Wierzą w kłamstwa, które mówią, choć robią coś przeciwnego. Komunizm to stan umysłu.

Bogdan
Gość
Bogdan

oni się doigrają tak się doigrają jak każdy zdrajca który zdradził POLSKĘ !!

Marcin
Gość
Marcin

To w rządzie mamy ich kilku.
Począwszy od szeregowego posła skończywszy na premierze który jest ponad prawem i nie pamięta jakie ustawy sejm głosuje.

peer
Gość
peer

Takie groźby niczym się nie różnią od tego co głosił PiS. Przestańmy sobie grozić i zajmijmy się pragmatycznym działaniem. Pan Bosak jest dobrym przykładem jak podchodzić do przeciwników. Bez zbędnych emocji i wyolbrzymiania problemu. Pokażmy, że można budować zamiast dzielić a niektórzy ludzie zmienią poglądy. Zamiast żebrać od państwa poczują dumę z tego co sami osiągnęli.

Radzio
Gość
Radzio

Prawie pobity! Prawie zabity! Prawie rozczłonkowany! Olaboga!

peer
Gość
peer

Nawet uderzony raz czy dwa. Oczywiście dzieciak, który go uderzył komórką udawał kretyna, że to niechcący, bo policja obok.
Żenada. Lewica to przemoc połączona z kreowaniem wizerunku łagodności. Komuniści lubili fotografować się z dziećmi,w przerwach od mordowania ludzi.

Edward
Gość
Edward

TOLERANCJA wg lewicy…

peer
Gość
peer

Bardzo trafne podsumowanie.
Warto wyciągnąć wnioski i budować świadomość tolerancji dla lewicy bez hipokryzji. Wolność to przestrzeń dla każdego, nawet kretyna. A rozliczać należy czyny pod kątem zgodności z prawem.

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Pokazali ze anarchiści i komuniści to podludzie

peer
Gość
peer

To chyba celowa prowokacja.
Nigdy Korwin nie mówił o podluciach, a jedynie o kretynach. Ludzie to ludzie. Nie ma podludzi. A że niektórym brakuje inteligencji aby racjonalnie wnioskować to już po prostu jest taka nasza różnorodność.

Arek
Gość
Arek

Anarchiści to czego oni teraz bronią? socjalizmu?

peer
Gość
peer

Chyba nie ma w Polsce prawdziwych anarchistów. Nie można nic żądać od państwa będąc za zniszczeniem państwa. Choć z drugiej strony czego wymagać od kretyna?

Arek
Gość
Arek

Masakra, chyba jestem jednak za Korwinem.

sinceritas
Gość
sinceritas

Dziwne – anarchiści (czy tam anarcho-cośtam) nie powitali kwiatami człowieka, który śpiewa o mordowaniu ludzi za poglądy i chwali Chiny za masakrę na placu Tiananmen?

Mangozjeb
Gość
Mangozjeb

Odróżniaj karę śmieci za złodziejstwo pieniędzy milionów Polaków a morderstwo.

sinceritas
Gość
sinceritas

To nie dość, że popierasz karę śmierci za kradzież, to w dodatku nazywasz kradzieżą podatek? Ale zaraz, w korwinizmie przecież też będą podatki. To może zacznijmy wieszanie złodziei od korwinistów?

Kek
Gość
Kek

Idiota xD Ty deklu lewacki zrozum że teraz ile jest podatków, 3/4 z tego jest nie potrzebne on chce nam dać więcej, a nie zabierać jak debile z pisu po czy innych partii. Mówi się że człowiek głupi się rodzi głupio umiera, ty jesteś na takim samym poziomie mądrości od kiedy skończyłeś 5 lat

sinceritas
Gość
sinceritas

O podatkach to sobie możemy porozmawiać, jak już wyrośniesz z krótkich portek i będziesz miał do powiedzenia, coś więcej, niż powtarzanie banałów.

peer
Gość
peer

Oj ktoś tu się zapędził. Kara śmierci to na pewno nie za złodziejstwo. Za zdradę stanu tak, za morderstwo tak, za pracę agenturalną dla obcego wywiadu OK.

peer
Gość
peer

Też mi się nie podobała analogią do hasła antykomunistycznego w tym rapie. Nie można tak grozić nawet w żartach.

patryk
Gość
patryk

no co za debilni ludzie i oni Pana Korwina wyzywają od faszywstów a sami prawie go tam pobili