fbpx

Pilne! Korwin prawie pobity na demonstracji anarchistów! Lewicowa histeria – Precz z faszyzmem! Prowokator!

Demonstracja Anarchistów

Tuż pod sejmem doszło do kuriozalnego i skandalicznego wydarzenia. Anarchiści o mało co nie pobili Prezesa Korwin-Mikke. On sam skomentował cały incydent i skandaliczne zachowanie demonstrujących:
Niesamowite! Szedłem sobie do Sejmu złożyć zeznanie majątkowe i wpadłem na demonstrację anarchistów. Zobaczyłem czarne flagi – OK, pomachałem przyjaźnie. I tu mnie zdumiało, bo wyczułem wrogość, a nie sympatię (anarchiści zawsze traktują libertarian jak nie do końca uświadomionych anarchistów). Sprawa się wyjaśniła: na czele demonstracji były flagi czarno-czerwone (anarcho-syndykalistów) domagających się – UWAGA: zasiłków społecznych od państwa!!!!!!!
O mało nie zostałem pobity (interweniowała policja) i nawymyślano mi od “faszystów”!!!
Wyjaśniam: w państwach faszystowskich zasiłki, jak najbardziej, istnieją.
Co za czasy: liberałowie chcą przymusu ubezpieczeń, anarchiści interwencji państwa… W końcu i Hitler wyjdzie przy nich na liberała…
Nagranie z całego wydarzenia na Twitterze opublikowało OKO.press.

45 thoughts on “Pilne! Korwin prawie pobity na demonstracji anarchistów! Lewicowa histeria – Precz z faszyzmem! Prowokator!

 1. Jestem starszy od JKM-a o 3 lata i dwa dni. Wyzdrowiałem czyli wyszedłem z depresji gdy przypadkiem wpadł mi w ręce Najwyższy czas. Bodaj w 190 roku. Zacząłem czytać przy rosole a drugiego dania już nie jadłem. Najwyższy . Czas przeczytałem dwa razy i zorientowałem się, że nie jestem pojedynczo paczkowanym wariatem. Wśród rówieśników aż do dzisiaj – same przeżuwacze telewizyjne. Raduję się, KORWIN-em i Konfederacją!! Jeszcze Polska nie zginęła!!

  1. I od tamtej pory nie odzyskał Pan, Panie Andrzeju apetytu? Może to nie była wina Najwyższego czasu, tylko po prostu rosół był przesolony?

 2. Lewica w mediach kreuje się na łagodne baranki ale na ulicach chcieliby pobić przeciwników. Gdyby nie policja to rzuciliby się na Korwina. Ktoś go nawet uderzył komórką udając kretyna.
  Wygląda na to, że to po prostu zniewieściali komuniści, których tylko strach hamuje przed fizycznym zwalczaniem przeciwników.

  1. Ktoś w końcu musi pokazać, że politykę można robić pragmatycznie, bez zbędnych emocji. Pan Bosak jest opanowany i ma talent. Weźmy z niego przykład i nie dawajmy się prowokować. Zaszczepianie poglądów wolnościowych wymaga odwagi i trochę poświęcenia. Pan Korwin nikomu się nie odgrażał więc nie róbmy mu niedźwiedziej przydługi.
   Myślę, że wiele nienawistnych wpisów to trole lewicy, którzy w ten sposób chcą kreować obraz Konfederacji jako ugrupowania skrajnego, jako groźnych radykałów.
   Chcemy zmian, czy wolimy dać upust złym emocjom?

   1. Musisz być tu nowy – te nienawistne wpisy to właśnie prawdziwy obraz typowych kuców, przegrywów przyklejonych do klauna w muszce śpiewającego o mordowaniu ludzi za poglądy.

    1. Jesteś Sinceritasie starym i dobrym przykładem na to, że aborcja czasem winna być dopuszczalna.a w twoim przykładzie nawet przed poczęciem.

     1. Jesteś antaresie przykładem kuca, który w ślad za swoim guru uważa, że mordowanie za poglądy jest OK.

   2. Nie chcemy żadnych zmian, bo wszystko już zostało na kilkaset lat ustalone 30 lat temu przez Kiszczaka. Tam więc i tak nic się nie da zrobić. Chodzi o to, żeby sobie móc ponarzekać i dać upust złym emocjom. Dlatego popieramy Korwina.

 3. Ty jebana kurwo i cioto w czapce z daszkiem !!! Do ponad 70 letniego człowieka startujesz !!!
  Chcesz żebym najebał Ciebie śmieciu jebany. Mam nadzieję, że zdechniesz jak najgorsza pierdolona padlina i to szybko !!!

 4. Zaraz! A kto to ostatnio nieustraszenie wymachiwał maczetą, strzelał ze ślepaków i zapowiadał, co to on nie zrobi z lewakami? A jak spotkał kilku lewaków uzbrojonych w chorągiewki, to spierdolił jak niepyszny ochraniany przez reżimową policję.

 5. Książkowe przedstawienie maksymy “Przyszli faszyści będą nazywać siebie antyfaszystami”

  1. Faszyści, a jeszcze bardziej komuniści są wewnętrznie zakłamani. Wierzą w kłamstwa, które mówią, choć robią coś przeciwnego. Komunizm to stan umysłu.

  1. To w rządzie mamy ich kilku.
   Począwszy od szeregowego posła skończywszy na premierze który jest ponad prawem i nie pamięta jakie ustawy sejm głosuje.

  2. Takie groźby niczym się nie różnią od tego co głosił PiS. Przestańmy sobie grozić i zajmijmy się pragmatycznym działaniem. Pan Bosak jest dobrym przykładem jak podchodzić do przeciwników. Bez zbędnych emocji i wyolbrzymiania problemu. Pokażmy, że można budować zamiast dzielić a niektórzy ludzie zmienią poglądy. Zamiast żebrać od państwa poczują dumę z tego co sami osiągnęli.

  1. Nawet uderzony raz czy dwa. Oczywiście dzieciak, który go uderzył komórką udawał kretyna, że to niechcący, bo policja obok.
   Żenada. Lewica to przemoc połączona z kreowaniem wizerunku łagodności. Komuniści lubili fotografować się z dziećmi,w przerwach od mordowania ludzi.

  1. Bardzo trafne podsumowanie.
   Warto wyciągnąć wnioski i budować świadomość tolerancji dla lewicy bez hipokryzji. Wolność to przestrzeń dla każdego, nawet kretyna. A rozliczać należy czyny pod kątem zgodności z prawem.

  1. To chyba celowa prowokacja.
   Nigdy Korwin nie mówił o podluciach, a jedynie o kretynach. Ludzie to ludzie. Nie ma podludzi. A że niektórym brakuje inteligencji aby racjonalnie wnioskować to już po prostu jest taka nasza różnorodność.

  1. Chyba nie ma w Polsce prawdziwych anarchistów. Nie można nic żądać od państwa będąc za zniszczeniem państwa. Choć z drugiej strony czego wymagać od kretyna?

 6. Dziwne – anarchiści (czy tam anarcho-cośtam) nie powitali kwiatami człowieka, który śpiewa o mordowaniu ludzi za poglądy i chwali Chiny za masakrę na placu Tiananmen?

  1. Odróżniaj karę śmieci za złodziejstwo pieniędzy milionów Polaków a morderstwo.

   1. To nie dość, że popierasz karę śmierci za kradzież, to w dodatku nazywasz kradzieżą podatek? Ale zaraz, w korwinizmie przecież też będą podatki. To może zacznijmy wieszanie złodziei od korwinistów?

    1. Idiota xD Ty deklu lewacki zrozum że teraz ile jest podatków, 3/4 z tego jest nie potrzebne on chce nam dać więcej, a nie zabierać jak debile z pisu po czy innych partii. Mówi się że człowiek głupi się rodzi głupio umiera, ty jesteś na takim samym poziomie mądrości od kiedy skończyłeś 5 lat

     1. O podatkach to sobie możemy porozmawiać, jak już wyrośniesz z krótkich portek i będziesz miał do powiedzenia, coś więcej, niż powtarzanie banałów.

   2. Oj ktoś tu się zapędził. Kara śmierci to na pewno nie za złodziejstwo. Za zdradę stanu tak, za morderstwo tak, za pracę agenturalną dla obcego wywiadu OK.

  2. Też mi się nie podobała analogią do hasła antykomunistycznego w tym rapie. Nie można tak grozić nawet w żartach.

 7. no co za debilni ludzie i oni Pana Korwina wyzywają od faszywstów a sami prawie go tam pobili

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.