fbpx

Naprawdę nie ma dowodu, że Hitler wiedział o Holokauście! – J.Korwin-Mikke

Prezes Janusz Korwin-Mikke

Dziś niechlubna rocznica urodzin jednego z największych zbrodniarzy w historii — Adolfa Hitlera. Z tej okazji Prezes Janusz Korwin-Mikke postanowił opublikować vlog, w którym tłumaczy jak Adolf Hitler doszedł do władzy i odsunął od współrządzenia skrajnie socjalistyczne skrzydło NSDAP, które skupiało się wokół SA, na którego czele stał Ernst Röhm.

Nie zabrakło także omówienia temat podejścia Hitlera do Żydów i braku dowodu na to, że wiedział on o Holokauście. Czyżby szef SS Heinrich Himmler przeprowadził zagładę Żydów w tajemnicy przed swoim ukochanym Führerem? Jak wyglądałaby Europa, gdyby to Röhm zabił Hitlera w Noc Długich Noży? O tym wszystkim w najnowszym vlogu Posła Korwin-Mikkego!

0 0 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ReefAtmot
ReefAtmot
3 miesięcy temu
Piotr
Piotr
4 miesięcy temu

KORWIN TU NIE MA RACJI – HITLER WIEDZIAL!!! co wiecej zrobil Holocaust

w testamencie napisal ze zmniejszyl populacje Zydow

sariusz
sariusz
4 miesięcy temu

Nie ma żadnego dowodu, że Hitler wiedział, że za jego rządów były niskie podatki.

Nonick
Nonick
4 miesięcy temu

A czy jest dowód że nie wiedział? Taka spekulacja jest bezpodstawna, prowokacyjna, niczego nie wnosząca i nie rozstrzygająca – i jest czysto hipotetyczna, co dawniej nazywano “dyskusją akademicką”. Czy kaczyński wie kto to jest obajtek? Wie? Pewno że wie! A jest na to jakiś dowód?

mir
mir
4 miesięcy temu
Reply to  Nonick

Kaczyński pokazywał się z Obajtkiem, mówił o nim. To dowodzi, że wie. 🙂 Krowin, mówiąc, że Hitler nie wiedział, pokazuje ciekawostkę. Hitler jako wódz i tak jest za to odpowiedzialny. A ciekawostka w złych rękach, urasta do rangi jakiegoś chwalenia, albo bronienia Hitlera.

sinceritas
sinceritas
4 miesięcy temu
Reply to  mir

A jest dowód, że go widział, kiedy się z nim pokazywał? Jest dowód, że miał na myśli dokładnie tego Obajtka, kiedy mówił “Obajtek”, a nie innego? Czy jest dowód, że te nagrania nie zostały sfabrykowane? A co z dowodem, że istnieje Kaczyński? A Obajtek? 🤔 Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi 😉