fbpx

NAGRODA

Minister Zdrowia - Adam Niedzielski

Dawno, dawno temu – tak dawno, że wszyscy, którzy to pamiętali, wyjechali na Zachód – mój Kolega z córeczką na kolanach jechał tramwajem przez plac Bankowy (zwany przejściowo „placem Dzierżyńskiego”). Na widok pomnika Krwawego Felka córeczka zapytała:

„A kto to jest?”. „Feliks Edmundowicz, słynny człowiek” – wyjaśnił Kolega bez podawania szczegółów o rodzaju tej sławy.

„A ilu ludzi on zabił?”. Kolega czym prędzej wysiadł na tym placu – mimo protestów córki, kierując się w stronę przeciwną niż rzeczony pomnik…

Właśnie niedawno „WPROST” poinformowało, że nagrodę za leczenie Polaków wręczyło JE Adamowi Niedzielskiemu. Na pytanie: „A ilu ludzi On zabił?”, odpowiedź nie jest precyzyjna: gdzieś tak pomiędzy 80 a 150 tysięcy. W każdym razie znacznie więcej, niż wyniosły straty ludzkie we wrześniu 1939.

Pan Minister nie dostanie za to pomnika. Dzierżyński dostał bardzo wysoki, bo zamordował ponad 2 miliony ludzi – głównie Rosjan zresztą. To z czym do gościa z kontem ok. 100 tysięcy?

Co prawda p. Minister mógłby się jeszcze pochwalić, że ma na koncie nie tylko nie-CoViDowców. Te 100 tysięcy to również ludzie zmarli na raka, serce, wątrobę itp., itd. – bo szpitale były zarezerwowane dla CoViDowców, bo procedury anty-CoViDowe powodowały znaczne opóźnienia (przy zawałach i wypadkach drogowych – decydujące!), bo ludzie przestraszeni fałszywą pandemią po prostu bali się pójść nie tylko do szpitala, ale nawet wyjść po prostu na ulicę! Ale oprócz tego, porównując się na przykład ze Szwecją (która uwierzyła Bogu i Naturze i nie „walczyła z CoViDem”), można twierdzić, że i na CoViD w wyniku intensywnych starań „rządu” zmarło o jakieś 5000 ludzi więcej. To jednak jest dyskusyjne – niektórzy twierdzą nawet, że w wyniku tej „walki” zmarło w Polsce o 5000 ludzi MNIEJ!

Dobra: 5000 w tę czy w tamtą nie ma znaczenia w porównaniu z tą setką tysięcy, którzy umarli na niemodne w Służbie Zdrowia choroby. Teraz szczepiący siedzą cicho – bo nikt nie chce słyszeć o maseczkach czy lock- -downach. Na meczu Polska – Anglia było 56 tysięcy ludzi – z czego bodaj pięcioro w maseczkach. Teraz to się łatwo śmiać z tej fałszywej pandemii, gdy dziennie umiera na nią pięć osób (bo wszyscy albo się już zaszczepili, albo po prostu przechorowali… często tego nie zauważając). Ale gdy dziennie umierało 600 osób, a prasa i telewizja robiły z tego histerię (zapominając dodać, że na inne choroby dziennie umierało 1200…), to trudno było zachować równowagę. Zimnokrwiści, jak ja, traktowani byli jak dziwolągi.

A  ja, po prostu, nie choruję na empatię. To czym uzasadnić nagrodę „WPROST”? Jak to – czym?

Te 100.000 zmarło na raka, serce i inne ciężkie choroby. Byli to z reguły ludzie w podeszłym wieku. Gdyby nie zmarli – toby żyli. A wiecie, ile by do tego musiał dopłacić sam Fundusz Emerytalny? A leczenie nowotworów, chorób serca itp. jest bardzo, bardzo kosztowne. Można śmiało szacować, że dzięki śmierci tych ludzi Skarb Państwa zaoszczędził co najmniej kilkadziesiąt miliardów dolarów. Za znacznie mniejsze zyski dawano znacznie ważniejsze nagrody! Więc ta jest na pewno bardzo zasłużona.

Tyle że do tej pory p. Niedzielski twierdził, że On chciał przecież odwrotnie!

No cóż: dobrymi chęciami…

– Janusz Korwin-Mikke

ANGORA nr 38 (19 IX 2021)

4.6 16 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
22 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dzezik
Dzezik
27 dni temu

wszystkie artykuły podpisane są ‘3 V1 2021’ co to za kod?

jarko
jarko
28 dni temu

No to jeszcze poczytajta sobie ludziska, póki macie ludzkie instynkta: https://www.zerohedge.com/covid-19/damn-you-hell-you-will-not-destroy-america-here-spartacus-covid-letter-thats-gone-viral Poniżej auto-tłumaczenie na polski. Prosze byc wyrozumiałym, tekst zawwiera sporo specjalistycznych terminów i miejscami translacja moze być “śmieszna”. Temat jednakże zupełnie śmieszny nie jest: AUTOR: TYLER DURDEN PONIEDZIAŁEK, 27 WRZEŚNIA 2021 – 10:45 Jest to anonimowo opublikowany dokument przez kogoś, kto nazywa siebie Spartakusem. Ponieważ jest anonimowy, nie mogę się z nimi skontaktować, aby poprosić o pozwolenie na publikację. Zawahałem się więc przez chwilę, ale to po prostu najlepszy dokument, jaki widziałem na temat Covid, szczepionek itp. Kimkolwiek jest Spartakus, ma bardzo rozbudowaną wiedzę w „terenach”. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o… Czytaj więcej »

jarko
jarko
1 miesiąc temu

Izrael. Od 3. października br konieczne 2 dawki przypominające CO ROKU. Bez tego traci ważność tzw. paszport kowidowy, czyli taka osoba zostaje wyrzucona poza nawias społeczny.
https://www.disclose.tv/israel-booster-doses-now-also-only-valid-for-6-months/

I specjalnie dla Sariusza (który postulował rozjeżdżanie ludzi czołgami na wzór chiński) obrazek z Australii pacyfikacji osoby, która nie założyła maski na ulicy:

https://twitter.com/i/status/1441509875524292611

Zdaję sobie sprawę, że Kolega może się czuć trochę nieusatysfakcjonowany małym (w porównaniu z użyciem czołgów) ładunkiem agresji mimo obserwowanej już wyraźnej wścieklicy u ludzi, więc aby go pocieszyć dodam, że sytuacja jest rozwojowa.

Last edited 1 miesiąc temu by jarko
sariusz
sariusz
29 dni temu
Reply to  jarko

Jak gdzieś jedzie czołg, a ludzie ostrzeżeni się nie usuwają – to ich prawo. Wolny człowiek w wolnym kraju ma prawo dać się rozjechać. Na tym polega liberalizm.

jarko
jarko
29 dni temu
Reply to  sariusz

“I słusznie! Lać gówniarzy! Po to obywatele płacą podatki na policję, żeby się pijana żulia nie awanturowała na ulicach!”.
Co prawda ci Austraijczycy nie byli pijani, tylko doprowadzeni do ostateczności 240 dniami spędzonymi w aresztach domowych, ale to szczegół. Obecne czasy przez jakiś czas będą ci sprzyjać, Sariuszu. Tylko szybko zapisz się do koronagestapo, żebyś zdążył dać upust swoim żądzom i sobie trochę polać gówniarzy. Potem będzie to mocno utrudnione, gdy role się odwrócą.

sinceritas
sinceritas
1 miesiąc temu

comment image

jarko
jarko
1 miesiąc temu
Reply to  sinceritas

Foliarze czytają ulotki wszystkich producentów, a tam jak byk stoi, że nie ma badań, czy wystąpią skutki kancerogenne, nie ma też żadnych badań, czy specyfik nie wpływa na płodność. Czytają też, że żaden producent nie bierze odpowiedzialności za swój wyrób i że jest zwolniony z odpowiedzialności za ewentualne efekty uboczne. Wreszcie foliarze doczytują, że standardowy czas badań leku wynosi około 10 lat, a w przypadku nowych technologii może sięgać 15 lat. Foliarze wiedzą też, że jak dotąd nikt nie wynalazł machiny czasu, więc zapewnienia po 8 miesiącach stosowania “szczepień”, że są bezpieczne – są tylko wyrażeniem pobożnych życzeń, które niekoniecznie… Czytaj więcej »

sinceritas
sinceritas
25 dni temu
Reply to  jarko

Popieram, nie szczep się 🙂👍

jarko
jarko
23 dni temu
Reply to  sinceritas

Nikt nie może się szczepić – bo to nie jest szczepionka. Szczepionki nie wywołują choroby. A tu mamy “kontrolowane” zakażenie. Kontrolowane w cudzysłowie, bio nie wiem, czy w ogóle jesteś swiadomy, że aby uzyskać przeciwciała, wystarczyłoby podać trysięczną część tego mRNA ze strzykawki. Ta dawka, która jest wstrzykiwana ludziom przekracza kilka rzędów wielkości niezbędną do nauczenia organiazmu. Bo też jej rolą jest nie pomoc, a maksymalne szkodzenie. W roku 2004.DARPA opatentowała sekwencję tego białka jako broń biologiczną. Problem był, jak przekonać ludzi, żeby dali sobie to zaaplikować. No i tu media stanęły na wysokości zadania, bo dzisiaj nikt nie określa… Czytaj więcej »

sinceritas
sinceritas
18 dni temu
Reply to  jarko

Jeśli nie jest to szczepionka, to jednak nie ma problemu szczepień, o którym tyle piszesz? 🤔

jarko
jarko
1 miesiąc temu

Jeszcze info dla tych, którzy chcieli się ze mną pozakładać odnośnie mojego stwierdzenia, że wkrótce zgony na NOPy przewyższą ilość śmierci kowidowych.
Tu jest najnowsze, otwarte posiedzenie FDA (amerykańskiej agencji d/s leków). Od 4-tej godziny minut 20 jest to, co nas interesuje najbardziej:

aby ochronić (potencjalnie) jedno życie przed zgonem na kowid, trzeba zgodzić się na (realne) dwie śmierci poszczepienne.

Link: https://youtu.be/WFph7-6t34M

sariusz
sariusz
1 miesiąc temu
Reply to  jarko

Ale mi sensacja. Na otwarte posiedzenie przyszedł antyszczepionkowiec, który przytoczył argumenty antyszczepionkowców. A teraz wszyscy antyszczepionkowcy będą zamieszczać do tego link, żeby się wzajemnie przekonać do poglądów antyszczepionkowych.

jarko
jarko
1 miesiąc temu
Reply to  sariusz

Nie wiem, kto przyszedł na to spotkanie. Nie ma to znaczenia tak długo, jak długo przedstawione liczby są prawdziwe i reprezentatywne, a wyciągane wnioski poprawne.

antytroll system v3.0
antytroll system v3.0
1 miesiąc temu

Co to za ciul na zdjęciu? Gupio mu z ryja patrzy oO /

Śmierć d***kratycznym imperialistom !!
Śmierć d***kratycznym imperialistom !!
1 miesiąc temu

comment image

jarko
jarko
1 miesiąc temu

O, nie docenia Pan, Panie Januszu, ministra Niedzielskiego. W rywalizacji z Krwawym Felkiem o palmę pierwszeństwa w zabijaniu ma jeszcze w zanadrzu dwa atuty. Wprawdzie swoimi administracyjnymi decyzjami (łącznie z zakazem używania amantadyny, gdy był w szczytowej formie w grudniu ub. roku) zabił tylko średniej wielkości miasto wojewódzkie, ale licznik ostro bije na jego korzyść. Mówię tu o tych zawalonych leczeniach i diagnostyce chorób (głównie onkologicznych i układu krążenia), które – lekko licząc – co tydzień dociążają konto Adama Niedzielskiego około tysiącem nadmiarowych zgonów. Dzięki temu pan Adam Niedzielski może patrzeć w przyszłość z nadzieją na wygraną. Drugi atut, którym… Czytaj więcej »

sinceritas
sinceritas
1 miesiąc temu

Korwinizm 2020: kto umrze, ten umrze i trudno.
Korwinizm 2021: Niedzielski ZABIŁ ludzi, którzy umarli na choroby.
🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Dyrektor Psychiatryka
Dyrektor Psychiatryka
1 miesiąc temu
Dyrektor Psychiatryka
Dyrektor Psychiatryka
1 miesiąc temu
sariusz
sariusz
1 miesiąc temu

I słusznie! Lać gówniarzy! Po to obywatele płacą podatki na policję, żeby się pijana żulia nie awanturowała na ulicach. Tylko za bardzo się cackają. W Chinach, to by po gówniarzach przejechał czołg i byłoby po proteście – zresztą zgodnie z zaleceniami Korwina.

sariusz
sariusz
1 miesiąc temu

Hej, wolnościowcy! Nie chcecie, żeby was państwo zmuszało do szczepień albo do noszenia maseczek? To dlaczego się godzicie, żeby państwo dyrygowało, w jakie dni wam wolno robić zakupy albo pracować? I dlaczego popieracie partyjkę, której posłowie głosują razem z PiS i Lewicą za zaostrzeniem tych przepisów?

Taktak
Taktak
1 miesiąc temu
Reply to  sariusz

Nie ćpiej już 😉