fbpx

Muzułmanie Pisma przestrzegają… i islam się szerzy; natomiast chrześcijaństwo zanika

Photo by ibrahim abdullah on Unsplash

SZCZURY TOBRUKU

Podczas kampanii w Afryce wojska śp. marsz. Erwina Rommla nie potrafiły zdobyć Tobruku, stolicy Cyrenajki, bronionego przez dobrze zagrzebanych w gruzach Australijczyków, Brytyjczyków, Nowo-Zelandczyków – i Polaków z Samodzielnej Brygady Strzelców Karpackich. Niemcy przebąkiwali coś o „szczurach Tobruku” – i to określenie do dziś jest przez tych kombatantów używane z dumą.

Zostawmy na razie szczury na boku i zajmijmy się ludźmi. Załóżmy, że np. h. Robert Biedroń (CEP, „Wiosna”) wygłosiłby takie zdania:

„Katolicy to są faszyści. Chrześcijanie muszą bowiem przestrzegać słów Chrystusa: »Przyszedłem, by każde słowo Pisma zostało wypełnione« – a przecież Pismo Święte nakazuje mordowanie homoseksualistów: »Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli« (Ks. Kapłańska 20;13). Okropni ludzie, zmuszani przez swoją religię do mordowania bliźnich tylko za to, że ci są nieheteronormatywni”.

I takie zdania są, zdaniem dzisiejszych Strażników Anty-Moralności, w porządku. Natomiast jeśli JA napiszę dokładnie to samo: „Każdy chrześcijanin, muzułmanin czy żyd ma obowiązek kamienowania homosiów, co wynika z Pisma Świętego (…i tak dalej)”, to Komisja Etyki Poselskiej karze mnie naganą i wyraża zdumienie, że sam nie czuję niewłaściwości swojego czynu (!!!). Bo jednym wolno wszystko – a drugim już nie.

Na tym tle kol. Grzegorz Braun, który ściągnął na siebie burzę, oznajmiając, że jest za batożeniem homosiów, nie jest ultra-katolikiem, za jakiego się Go uważa – lecz człowiekiem wyznającym nowoczesne zasady tolerancji…

Praktycznie nikt spośród chrześcijan – przynajmniej: spośród chrześcijan białej rasy – nie traktuje Pisma Świętego dosłownie. Czynią to tylko muzułmanie (i to nie wszyscy) oraz żydzi-ortodoksi (ale nie praktykują, bo nawet w Izraelu prawo świeckie na to im nie pozwala…). Jedni są z tego dumni – ale inni zauważają, że muzułmanie Pisma przestrzegają… i islam się szerzy; natomiast chrześcijaństwo zanika. Cóż: Bóg powiedział, że będzie popierał tych, co przestrzegają Jego przykazań…

Co ciekawe: Komisja Etyki łupnęła mi jeszcze jedną naganę – za to, o czym pisałem przed tygodniem!! Domagałem się, by najpierw ustalać, czy kobieta rzeczywiście była zgwałcona – a dopiero potem ewentualnie traktować ją jako „ofiarę”. Niejaki p. Antoni Henryk Raciborski, kompletnie nielogicznie, twierdził odwrotnie: kobieta zapewne jest ofiarą, a ponieważ słowa ofiary należy traktować jako pewnik, więc z tego wynika, że została zgwałcona!!

Komisja Etyki podzieliła to stanowisko – ciekaw jestem, jak to uzasadnia, bo logiki w tym nie ma żadnej. Tak nawiasem: p. Raciborski jest prezesem stowarzyszenia o dziwnej nazwie „Otwarte Ramiona”. O tym stowarzyszeniu niczego nie można w Sieci znaleźć, a jego nazwa budzi moje podejrzenia, bo p. Raciborski jest „lokalnym asystentem” h. Roberta Biedronia. Może dlatego wolno Mu nie używać niemodnej dziś logiki, która jest (jak lewakom wiadomo) narzędziem męskiej dominacji.

W każdym razie sporządzę sobie odpowiednią baretkę i będę na niej gwiazdkami z dumą oznaczał kolejne nagany udzielane mi przez komuszków z tej Komisji…

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

10
Dodaj komentarz

avatar
4 Tematy komentarzy
6 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
6 Autorzy komentarzy
MaksymiliansariuszPlsinceritasPiotr Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sinceritas
Gość
sinceritas

Wiele kultur trzeciego świata mnoży się jak króliki – muzułmanie, hindusi, murzyni w Afryce. Najlepszą receptą na płodność jest bieda. Jeśli koniecznie chcemy rozpładniać polski naród, wystarczy zabrać ludziom pieniądze. Np. tak, jak ostatnio JKM razem z PiS – rabując miliardy na populistyczne obniżenie wieku emerytalnego. Ale jeszcze za mało zabrali, lepiej byłoby odciąć Polakom prąd, wtedy dopiero będą się mnożyć na całego.

sariusz
Gość
sariusz

Jak Pan, panie Januszu, taki chrześcijanin, to proszę zacząć samemu przestrzegać nakazów Biblii. Np. te dotyczące rozwodów: “Każdy, kto opuszcza żonę swoją, a pojmuje inną, cudzołoży, a kto opuszczoną przez męża poślubia, cudzołoży.” ŁUK. 16, 18 (BW)” Dodam, że za cudzołóstwo jest taka sama kara jak za homoseksualizm, czyli ukamieniowanie, czyli będzie można Panu i Biedroniowi urządzić wspólną egzekucję.

Pl
Gość
Pl

Tylko problem w tym że Pan JK jest ateistą więc nie trafiony ten wywód

sariusz
Gość
sariusz

Biedroń chyba też. Ja generalnie uważam, że powinny obowiązywać te przepisy, które uchwalił polski Sejm i zapisane są w Dzienniku ustaw. Ale jeśli ktoś się upiera, że chce podlegać pod przepisy, które obowiązywały żydowskich pasterzy kóz 5000 lat temu, to uważam, że można dla niego uczynić wyjątek. W końcu “chcącemu nie dzieje się krzywda”.

Maksymilian
Gość
Maksymilian

Nie chcę się wymadrzac, ale należałoby sprawdzić co oznacza słowo “opuszcza”. Być może Pan Korwin Mikke nie opuścił i poja nowa żonę.

Piotr
Gość
Piotr

Ale przecież Biblia to historia zmian i rozwój moralności, Żydzi zawierali z Bogiem coraz to nowe przymierza, a nas obowiązuje przede wszystkim nauczanie Jezusa, który już nie promował zabijania homoseksualistów.

Pan jest naprawdę średnio wyedukowany i popełnia Pan dużo gaf i to nie gaf wynikających z kontrowersyjnych wypowiedzi, tylko z braku znajomości faktów, które się ocenia.

Pl
Gość
Pl

Przypomnij mi gdzie Jezus mówił o związkach jednoplociowych?

sariusz
Gość
sariusz

No więc właśnie nie mówił. Widać mu nie przeszkadzały.

Maksymilian
Gość
Maksymilian

Coś jednak mówił: “Zaprawdę bowiem powiadam wam: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni się w Prawie, aż się wszystko spełni. “

W W
Gość
W W

Pozdrawiam.