fbpx

Kto jest najpiękniejszy? – Fakt Medialny

Jak wiadomo pani Weronika Bielik jest najpiękniejszą Polką – a przynajmniej posiadaczką najpiękniejszej pupy. Skąd to wiadomo? Dziennikarze ustalili:
https://polki.pl/…/o-tym-sie-mowi,weronika-bielik-najseksow…
Pani Bielik ma, moim zdaniem, piękniejsze oczy, niż pupę – a znam z kolei kobiety o kształtniejszej sempiternie. No, i co z tego? P.Bielik jest najseksowniejsza, bo ma najpiękniejszą pupę. To jest FAKT DZIENNIKARSKI – a taki „fakt” nie podlega sprawdzaniu w rzeczywistości!
Polacy umierają na koronawirusa – i to jest też FAKT DZIENNIKARSKI. Kłopot jest, gdy któregoś dnia umrze 1200 obywateli – i tylko JEDEN na CoV-19. Na ogół jednak umiera dwóch-trzech – i już w zgodzie z gramatyką można twierdzić, że „Polacy umierają na koronawirusa”. Kto umiera na co innego, umiera w ponurym przeświadczeniu, że jest niemodny.
Mikrobus z dziewiątką pasażerów zjechał za późno z przejazdu. FAKT DZIENNIKARSKI: „Potworna tragedia”. Na miejsce przyjeżdża premier, a przed wyborami to i prezydent. A tego samego dnia, jak co dzień, w innych wypadkach zginęło 14 osób. Maja pecha: to już nie jest żadna tragedia, na ich pogrzeb nikt nie przyjedzie, nikt rodzinom nie zapewni renty.
Niektórzy mają szczęście – a niektórzy nie…
Dziennikarze, pisarze, reżyserzy – stwarzają własny świat. Jak słusznie zauważył Wielki Językoznawca, Józef Wissarionowicz Djougashvili (ksywka: „Stalin”): „Pisarze to inżynierowie dusz ludzkich. Kto chodzi do kina (nie na komedie, tylko na filmy poważne, a zwłaszcza „dokumentalne”), kto ogląda telewizję, kto czyta gazety codzienne – powinien być pozbawiony praw wyborczych. Bo on nie ma już własnego mózgu – ma umysł zniekształcony przez Wielkich Reżyserów.
Nie, {Raphael El} – to nie żaden spisek (o spiskach jeszcze napiszę…). To instynkt stadny plus dziennikarska skłonność do powtarzania kalk i szukania sensacji. Plus przedwyborcza skłonność „rządu”, by wykazać się jako spolegliwi opiekunowie wyborców. Plus wściekłe ataki opozycji – tak absurdalne i głęboko niesprawiedliwe, że zaczynam odczuwać cień sympatii dla tego nieszczęsnego „rządu”; przecież to, do czego KO/PO i Lewicowa Trójca wzywają, pogorszyłoby sytuację w Polsce trzykrotnie!!
Ale przecież ludzie mają już umysły tak ułożone, że chcą opieki; innych argumentów nie przyjmują. Oh, tak – tylko 80%…
…ale w d***kracji wystarcza 51%!!

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

27
Dodaj komentarz

avatar
6 Tematy komentarzy
21 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
12 Autorzy komentarzy
PatrycjuszwspolNICKsilezaursinceritasdead_kaczynskis Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
wspolNICK
Użytkownik
wspolNICK

Ależ owszem, czemu nie. Onej też należy się XD

Wstrząśnięty nie zmieszany
Gość
Wstrząśnięty nie zmieszany

Ona ma wadę postawy – za tzw. złej komuny to by ją w podstawówce przymusowo wysłali na gimnastykę korekcyjną…

eizel
Gość
eizel

cały współczesny system handlowy opiera się na kreowaniu potrzeb wśród ludu komu jest potrzebny nowy smartfon co roku a garnitur nowych mebli co dwa lata ale specjaliści od marketingu już o to zadbają by życie bez tych gadżetów stało się niemożliwe dla przykładu jak podwoić sprzedaż maszynek do golenia ano wystarczyło przekonać kobiety że włosy na nogach i pod pachami to coś okropnego a pewnie niebawem mężczyźni nie odważą się wyjść na ulicę bez pomalowanych paznokci wiec niech sariuszek nie pitoli że to opinia publiczna przez mechanizm wolnego rynku nawiasem mówiąc sześć słów a pięć głupstw kształtuje treści dziennikarzy i… Czytaj więcej »

sariusz
Użytkownik
sariusz

Stara śpiewka socjalistów. że to my wiemy lepiej, co ludzie potrzebują. Pamiętam to jeszcze z zajęć ekonomii socjalizmu w PRL-u. Kapitalistyczne koncerny złe, bo produkują niepotrzebne rzeczy, które “wciskają” za pomocą reklamy niczym nie świadomym “ludziom pracy”. A socjalizm dobry, bo ludziom ma wystarczyć maluch albo trabant zmieniany raz na dziesięć lat, mieszkanie w “M-3” i wystane w kolejce koszmarne meble zmieniane raz na pokolenie.

eizel
Gość
eizel

sariuszku zbierz do kupy swoje twórczości koniecznie z datą i godziną edycji i wydaj formie książki zapewniam cię że będzie to największa w dziejach ludzkości w skali całej galaktyki księga nonsensu
ps
sariuszku ty daj odpocząć klawiaturze ty idź protestować oczywiście samojeden w odstępie dwumetrowym sam od jednego bo zus nie będzie miał dla ciebie na emeryturę

Patrycjusz
Gość
Patrycjusz

Piszę pierwszy komentarz w życiu na stronie Korwina chociaż śledzę go od zgoła 15 lat. Sariusz sama prawda. Tylko zastanawiam się dlaczego na stronie Korwina człowiek piszący z sensem ma -10 lików (już poprawiłem na -9) a np. taki idiota jak ten eizel z chujem w mózgu ma + ? W sumie. Większość to idioci więc zgadzałoby się, że więcej będzie negatywnych reakcji. Tylko po co socjaliści siedzą na stronie Korwina? Pozdrawiam

leon
Gość
leon

No cóż. Tyłek fajny. Ale taka baba to same utrapienia.

Cyprian
Gość
Cyprian

Najpiękniejsza przeszczepiona.

sariusz
Użytkownik
sariusz

Jest dokładnie odwrotnie niż pan myśli, panie Januszu. To nie dziennikarze i artyści kształtują opinię publiczną, tylko opinia publiczna poprzez mechanizm wolnego rynku kształtuje to, co tworzą dziennikarze i artyści. Tak działa wolny rynek. Jeśli ludzie wolą czerwone rowery, to producenci rowerów będą im takie dostarczać, choć może im samym bardziej się podobają zielone. Dlatego, że chcą zarobić. Podobnie, jeśli widzowie TV i czytelnicy gazet chcą oglądać relację z katastrofy mikrobusu, to dziennikarze im to dostarczą, bo też chcą zarobić. Raczej nikt w telewizji by nie oglądał relacji z tego, że pan Józef pojechał do miasta po gwoździe a po… Czytaj więcej »

manu
Użytkownik
manu

Bełkot…zupełnie w twoim stylu.

silezaur
Gość
silezaur

Bzdury piszesz sariusz – prawie nikt w Polsce nie chce sodomii, a prawie wszystkie media ją forsują. Prawie nikt w Polsce nie chce imigrantów, a prawie wszystkie media stręczą ich napływ. Mało gdzie widać taki rozdźwięk jak pomiędzy mediami a narodem. Media mają swoich właścicieli (niekoniecznie narodowości polskiej), a ci właściciele mają swoje poglądy i program polityczny, który próbują narzucić narodowi.

sariusz
Użytkownik
sariusz

To kto ogląda te media, które forsują sodomię i imigrantów, skoro, jak twierdzisz, NIKT nich nie chce?

silezaur
Gość
silezaur

W PRL-u też oglądali tv i słuchali radia, mimo, że większość narodu była przeciwna temu państwu i jego mediom. I w III RP jest to samo – ludzie nie mają wyboru, więc oglądają to, co jest. Tyle, że w III RP brak wyboru jest spowodowany nie zakazem tworzenia alternatyw, ale brakiem kapitału w spauperyzowanym komuną i transformacją narodzie. Kogo, poza słupami specsłużb i zagranicznym kapitałem stać w Polsce, by zakładać stacje telewizyjne i radiowe? Poza niszowymi portalami internetowymi i blogosferą w III RP nie ma praktycznie antysystemowych mediów.

Cyprian
Gość
Cyprian

Srariusz jak zwykle rżnie głupa i udaje, że nie wie co to są koncesje, ile kosztują i dlaczego tak drogo.

sariusz
Użytkownik
sariusz

Sam sobie przeczysz. Mówisz, że to media kształtują opinię publiczną, po czym przytaczasz przykład PRL-u, gdzie mimo propagandy mediów “większość narodu była przeciwna temu państwu i jego mediom”, czyli przyznajesz że ta propaganda nic nie dawała.
I ta stara śpiewka nieudaczników, że “brak kapitału”, więc nic nie można zrobić.

silezaur
Gość
silezaur

Czytaj wyraźnie moje słowa: napisałem o rozdźwięku między mediami a narodem oraz że “media mają swoich właścicieli (niekoniecznie narodowości polskiej), a ci właściciele mają swoje poglądy i program polityczny, który próbują narzucić narodowi” – próbują, co nie znaczy, że zawsze skutecznie.

A co do: “I ta stara śpiewka nieudaczników, że “brak kapitału”, więc nic nie można zrobić” – to stacji telewizyjnej bez setek milionów lub wręcz miliardów zł. nie da się stworzyć i tyle. Pozostaje nisza w necie, jak już pisałem wyżej.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Silezaur, jeśli Polsce brakuje kapitału, to głównie intelektualnego. Jak to jest, że w Stanach student z akademika może stworzyć imperia warte miliardy, a w Polsce jest to tak mało prawdopodobne? Nie, problemem nie są “składki na ZUS”, tylko brak innowacyjności, no bo jak tu być innowacyjnym, jak jest się niedouczonym debilem? Może gdyby polskie dziecko więcej godzin poświęcało na edukację, a mniej na klepanie paciorków / macanie przez pedofila w sutannie, to mielibyśmy lepsze wyniki, ale niestety w katotalibanie nadal paciorek ma większą wartość od wiedzy, jednym słowem naród idealnie się nadaje do skolonizowania, na własne życzenie ¯\_(ツ)_/¯

silezaur
Gość
silezaur

Przez USA nie przeszły wojny totalne, okupacje, nazizm, komunizm i złodziejska transformacja. Przez USA nie przeszły praktycznie żadne wojny od ich powstania (nie licząc wojny secesyjnej odbywającej się na ograniczonym terenie tego kraju). Ludzie tam mogli przez ponad 200 lat kumulować kapitał i się rozmnażać. Do tego USA łupią (militarnie) z zasobów energetycznych duże połacie świata, a za pomocą systemu dolarowego ustanowionego w Bretton Woods łupią od 7 dekad całą ludzkość. Tak więc, jak jakiś student coś wartościowego tam wymyśli, to ma komu sprzedać, bo ponad 300 mln. Amerykanów dysponuje (jeszcze) pieniędzmi. Ale i to tam dobiega końca. Co zaś… Czytaj więcej »

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

Korea Płd. doświadczyła i okupacji i totalnej wojny. W latach 50 PKB/łeb był tam niższy niż w biednej Polsce. A teraz sobie porównaj. Ale tam faktycznie nie klepią paciorków.

silezaur
Gość
silezaur

Japońska okupacja Korei ma się nijak do niemieckiej i sowieckiej okupacji Polski. Nie miała ona charakteru ludobójczo-burzycielsko-łupieżczego. Korea została w 1910 r. wcielona do Japonii i była traktowana jak prowincja tego państwa. Była tam budowana infrastruktura, normalnie funkcjonowała gospodarka, a wobec Koreańczyków była prowadzona polityka asymilacyjna (byli m. in. wcielani do japońskiej armii). Tylko koreański ruch niepodległościowy był zwalczany. Japonia prowadziła tam politykę mniej więcej taką jak III Rzesza na Górnym Śląsku. Koreańska wojna domowa też ma się nijak do tego, co przeszło przez Polskę podczas II wojny światowej. Poza tym po jej zakończeniu w Korei Południowej nie zapanował komunizm… Czytaj więcej »

sariusz
Użytkownik
sariusz

Bez przesady. Polska też miała swojego Facebooka i też stworzonego przez studentów. Nazywał się naszaklasa. Co prawda potem przegrał konkurencję Facebookiem, ale już po tym, jak został sprzedany przez założycieli za grube miliony. A największą (najwartościowszą) firmą na polskiej giełdzie jest CD Projekt RED, producent Wiedźmina, wyceniany więcej niż największe banki, KGHM itd. A tych gości, co stworzyli tę firmę ja pamiętam, jak mieli stragan na giełdzie komputerowej na Grzybowskiej w Warszawie. Tak więc można stworzyć wielką firmę medialną w Polsce przez Polaków bez narzekania na brak kapitału i że trzeba płacić ZUS.

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

Nasza Klasa była odgapiona od jakiegs amreykańskiego pre- facebooka.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Naszaklasa (2006) była polskojęzyczną kopią Classmates.com (1995), więc nie używałbym tego jako przykładu innowacyjnego projektu, ale tak, dało się mimo ZUSu. Ostatecznie jednak została zaorana przez Facebooka, który okazał się lepszy. I nieprzypadkowo, bo Facebook należy w ogóle do czołówki innowacyjnych firm – zatrudniają u siebie najwyższej klasy naukowców, opracowują własne algorytmy AI, jest to jedna z firm, w której pracują wizjonerzy projektujący świat, który dopiero przyjdzie za 5, 10 lat. W Polsce natomiast kompetencje są słabe, jest wyścig kto szybciej skopiuje coś z Hameryki, bo lata studenckie – niestety przepite, a szkolne – przemodlone / zmarnowane na czytaniu bogoojczyźnianych… Czytaj więcej »

leon
Gość
leon

Zgadza się. Jeżeli ludzie chcą czerwonych rowerów to producenci im dostarczają. Absolutna racja. Pytanie brzmi dlaczego nagle ludzie chcą czerwonych rowerów? Skąd się to bierze? Skąd w ogóle bierze się moda?

sariusz
Użytkownik
sariusz

A skąd się w ogóle biorą ludzie?

Jacek Placek
Gość
Jacek Placek

Jak do tej pory tego nie wyczaiłeś to chyba za późno na edukację… i jak będziesz wierzył w bociany krzywda się gatunkowi ludzkiemu nie stanie.

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

To proste- ludzie to zwierzęta rozumne i stadne. Obserwują się i oceniają. Mają hierarchię i naśladują jednostki , które w stadzie wyznaczają scieżki. Tak jak basior w stadzie wilków.