fbpx

KORWiN TV!? Już wkrótce debiut najbardziej wolnościowej telewizji w Polsce!

Telewizja to Podstawa

Partia KORWiN rusza z nowym projektem który ma pomóc w promocji myśli konserwatywno-liberalnej. Projekt zakłada utworzenie telewizji internetowej na platformie YouTube: link do kanału (już zaczynają pojawiać się pierwsze materiały).

Sam Prezes Janusz Korwin-Mikke zachęca do wsparcia telewizji.

Wesprzyj projekt KORWiN TV – Najbardziej wolnościowej telewizji w Polsce!

Propaganda TVPiS i TVN rośnie z ogromną siłą! Czas powiedzieć STOP i stworzyć prawdziwie wolnościową telewizję, taką właśnie ma być KORWiN TV!

Niestety subwencjia partii KORWiN/Wolność powoli się kończy. Dlatego, aby telewizja wystartowała, potrzebujemy Waszej pomocy. Jesteśmy już na ostatnim etapie przygotowań i do finalizacji potrzebujemy jeszcze trochę pieniędzy, o które niniejszym prosimy.

Tylko dzięki Wam, KORWiN TV będzie mogło produkować programy na żywo, wywiady, relacje z Sejmu, a także serwisy informacyjne.

PROSIMY O WSPARCIE!
Link do zbiórki: Kliknij TUTAJ

315 thoughts on “KORWiN TV!? Już wkrótce debiut najbardziej wolnościowej telewizji w Polsce!

  1. Platforma YT jest niepewna. Wyłączą kiedy zechcą. Na TV prawicową potrzebny jest własny i niezależny serwer.

  2. Korwin ma ponoć 30 mln, dostaje jako poseł grubą forsę od podatników, jako były europoseł emeryturę, jego dwie partie dostają dotacje budżetową a on żeby otworzyć telewizję za 15 tys zł musi żebrać u sympatyków.
    PS. Pozdrawiam panią Dominikę Korwin-Mikke, która wpłaciła 25 zł,

  3. Dobre posunięcie. Dzięki temu powstanie kolejna przestrzeń, w której JKM będzie mógł robić wymówki o Kiszczaku i Magdalence.

    1. Ale czy Kiszczak pozwoli na powstanie telewizji, która go zdemaskuje? Skoro jest taki wszechmocny (nawet po śmierci), to chyba nie pozwoli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.