fbpx

Korwin-Mikke w Ringu z Najmanem? Najwyższy czas na mocne uderzenie.

Czy Janusz Korwin-Mikke ponownie was zaskoczył?

Pamiętajcie, że dziś o 18.00 na kanale w Ringu z Najmanem odbędzie się premiera pierwszego odcinka programu „Mocne Uderzenie”. Gościem programu będzie Janusz Korwin Mikke. – Marcin Najman

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

15
Dodaj komentarz

avatar
5 Tematy komentarzy
10 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
8 Autorzy komentarzy
sinceritasLibertarian PartyleonDarwin-MikkeIQ_TEST Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
IQ_TEST
Gość
IQ_TEST

Korwiniści sprowadzili PO-wców do parteru!

Narodowy Test Inteligencji,
uśredniony IQ elektoratów poszczególnych partyj:

UPR – 100,2
PO – 97,5
PiS – 95,2
apolityczni – 93,0
SLD – 92,4
LPR – 91,6
PSL – 90,0
Samoobrona – 88,3

Test przeprowadzono na reprezentatywnej próbie 172 450 Polaków.

Darwin-Mikke
Gość
Darwin-Mikke

To efekt setek tysięcy lat ukierunkowanej selekcji naturalnej.

Libertarian Party
Gość
Libertarian Party

Jeszcze ze 30 tys. lat i PO-wcy będą mieli IQ = 100,2. Aż strach pomyśleć, gdzie będą wtedy korwiniści 😉

sariusz
Gość
sariusz

Hej, kuce!comment image
Tylu u was inteligentnych, to może któryś by naprawił tą witrynę, żeby się kółko nie kręciło do usranej śmierci? Z góry dziękuję.

leon
Gość
leon

Dzięki za przesłanie zdjęć inteligentnej rasy z układu Alpha Centauri. Mniemam, że udało ci się nawiązać z nimi równoległy i owocny kontakt. Z niecierpliwością czekamy na więcej zdobywco wszechświata. W związku z odniesionymi przez ciebie sukcesami miejscowi indianie postanowili ci nadać szlachetne imię. Koń Szmaciarza. Wierzymy, że tym szlachetnym imieniem będziesz dumnie reprezentował naszą cywilizację na rubieżach wszechświata.

Dariusz Marcus
Gość
Dariusz Marcus

Wow, ciekawe komentarze. Aż się wzruszyłem. Ktoś kiedyś wypowiedział piękne słowa “wszystkich nie uszczęśliwisz, tak więc bądź sam szczęśliwy a szczęśliwe osoby dołączą do Ciebie. Tez bym chciał spotkać się z Panem Korwinem, tak jak Najman miał ten zaszczyt i szczęście. Miłego dnia dla was wszystkich.

PO4ever
Gość
PO4ever

Konfederacja nie liczy się na polskiej scenie politycznej. W zasadzie nie ma różnicy, czy Konfa jest w Sejmie, czy jej nie ma, bo wszelkie targi pomiędzy PiS a PO, PSL i Lewicą, odbywają się ponad głowami konfederatów. Nawet Gowin ze swoją przystawką znaczy więcej, bo pełni rolę języczka u wagi.

sinceritas
Gość
sinceritas

Konfederacja to po prostu wentyl bezpieczeństwa PiS, potworek wystrugany przez bezpiekę po to, żeby “młodzi, zbuntowani” nie głosowali na partie stanowiące zagrożenie dla PiS. Od czasu do czasu któremuś puszczą nerwy i wymsknie się słowo prawdy, jak ostatnio emerytowanemu chorążemu LWP, panu Jakubiakowi. Temu, co to “nie wiedział, że tyle ludzi go popiera” i w kilka dni zebrał podpisy w czasie pandemii.
https://nczas.com/2019/02/07/jakubiak-sie-wygadal-dla-pis-u-jestem-w-stanie-zrobic-wiecej-z-zewnatrz-niz-wewnatrz-video/
Oczywiście nie wszystkie pionki z Konfederacji do końca zdają sobie sprawę z roli, jaką odgrywają. I dzięki tej niewiedzy robią to tak znakomicie.

leon
Gość
leon

Żebyś ty tak jeszcze zdawał sobie sprawę ze swojej roli.

sinceritas
Gość
sinceritas

Leonek, akurat Ty jako wyborca Andrzeja Dudy jesteś chodzącym potwierdzeniem moich słów.

sariusz
Gość
sariusz

Ci dwaj bardzo do siebie pasują, tzn Korwin i Najman. Najman przegrywa wszystkie walki, z kimkolwiek by nie walczył. Korwin przegrywa wszystkie wybory.

sinceritas
Gość
sinceritas

Ciekawe, czy JKM przegrałby wybory z Najmanem? To byłby fascynujący pojedynek, wieczny przegrany kontra nigdy nie wygrywający.

sariusz
Gość
sariusz

A ciekawe, czy Najman przegrałby walkę z Korwinem?comment image

sinceritas
Gość
sinceritas

Przy okazji pandemii poczynić można ciekawe obserwacje wnętrz mieszkań różnych polityków / komentatorów. Znamienne, że lewacy lub inni tzw. systemowcy mają u siebie ogromne półki pełne książek, a konserwatyści mają domy wypełnione śmiesznymi gadżetami. Np. JKM notorycznie występuje na tle ściany z szablami, toporkami, a nawet godłem, tutaj widzimy jakieś zabawne figurki. Pan Dziambor natomiast kolekcjonuje lampy naftowe i żelazka i lubi w TV pokazywać się za każdym razem na tle innego fragmentu kolekcji.

manu
Użytkownik
manu

A chuj cię to obchodzi, co kto ma na ścianach. Ty pewno masz na ścianie chuj wielki i dwa bąbelki. I co z tego?