fbpx

Korwin-Mikke: POD SĄD!

Wszyscy Państwo pamiętacie na pewno obrazki z Francji: dramat, tragedia, ludzie umierają masowo… Pamiętacie? A słyszeliście coś o Słowacji? Nie? A przecież to nasz sąsiad…? Więc zawiadamiam Państwa, że Słowacja właśnie prześcignęła Francję w liczbie zmarłych z powodu CoV19 (na głowę mieszkańca).

A pamiętacie niewątpliwie gromy rzucane na JE Jaira Mesjasza Bolsonaro, prezydenta Stanów Zjednoczonych Brazylii, i p.dra Andrzeja Tegnella, naczelnego epidemiologa Królestwa Szwecji (którego rad, o dziwo, posłuchano), że przez nich umierają tysiące obywateli – bo nie robią nic (no: prawie nic…).

Więc zawiadamiam, że w tym Wyścigu Śmierci niemal łeb w łeb idą: Szwecja, Litwa, Brazylia i Polska. Różnice są na trzecim miejscu po przecinku, lada dzień przegonimy Brazylię. A to oznacza, że te wszystkie maseczki, przyłbice, lock-downy, kwarantanny, zamykanie szkół, zakazy wchodzenia do lasu, spryskiwanie rąk… to wszystko było (i jest!) całkowicie niepotrzebne. Zachowujemy się jak Murzyni nacinający ramię, maczający we krwi patyk, składający go przed totemem Mzimu – i wierzący, że to pomoże. Jak się założy rytualną maskę…

Czy to oznacza, że Polacy są aż tak głupi? No, cóż: mamy d***krację, głupich jest więcej niż mądrych, a głupi wybierają głupich. Ale wśród rządzących jest jednak sporo cwaniaków, którzy mają interes, by ludzi ogłupić i zastraszyć.

Dawniej robiło się interesy na wojnie. Jak to był napisał w wierszu „Do prostego człowieka” wielki łódzki poeta, śp. Julian Tuwim, wojnę robiono dlatego:

„Że coś im w bankach nie sztymuje,

Że gdzieś zwęszyli kasy pełne

Lub upatrzyły tłuste szuje

Cło jakieś grubsze na bawełnę”.

Dzisiaj w bankach też – i to bardzo – nie sztymuje, ale wojny są niemodne, bo Biały Człowiek nie umie już zabijać nawet wrogów albo morderców. Dziś pieniądze robi się na „Walce z Koronawirusem” lub (jeszcze większe!!) na „Walce z Globalnym Ociepleniem”:

„Wmów człowiekowi, że jest chory,

Że przed wirusem chce ucieczki

I wciśnij mu respiratory,

Oraz przyłbice i maseczki”

– napisałby dziś Poeta.

Te szuje zupełnie zatraciły umiar. Już zaczęły mówić, że trzeba zakazać obecnych i sprowadzić Nowe Lepsze Maseczki. Już się do tego skoku na kasę szykowały. Powiedziałem w Sejmie, że chcą znów ograbić Polaków, więc na chwilę przycichły. Nie wątpię, że sprawa powróci.

I tak największe pieniądze robi się na szczepionkach. P. Urszula von der Leyen, podejrzewana w Unii o rozmaite machlojki, wraz z gronem innych oficjeli kupuje te szczepionki głównie od firmy „Pfizer”. Przypadkowo jest to jedyna firma skazana za przekupywanie lekarzy. Taki zbieg okoliczności…

To, co ukradną – to naprawdę drobiazg. Natomiast za to, że Polska przez rok była na lock-downach i kwarantannach, że ludzie nie mogli zjeść obiadu, a hotelarz zarobić na noclegach, że dzieci nie mogły chodzić do szkoły, że ludzie mieli pozrywane życie rodzinne i towarzyskie – za to te durnie rządzące Polską muszą stanąć przed sądem! Jak ktoś zmarnuje 10.000 państwowych pieniędzy – to idzie siedzieć. A jak ktoś zmarnował 600 miliardów – to ma być bezkarny??!

No, tak: będą się tłumaczyć, że prawie wszędzie jest tak samo (bo prawie wszędzie jest d***kracja…), że wyborcy tak chcieli i oni tylko spełniali życzenia wyborców…

…i to jest powód, by zlikwidować wybory i całą tę d***krację!!!!

81 thoughts on “Korwin-Mikke: POD SĄD!

  1. I must thank you for the efforts you’ve put in penning this blog.I am hoping to check out the same high-grade content byyou later on as well. In fact, your creative writing abilities has motivated me to getmy own blog now 😉

  2. “Jak ktoś zmarnuje 10.000 państwowych pieniędzy – to idzie siedzieć.”
    Może pogadajmy jak wsadzą sasina, szumowskiego i obajtka?

    1. Oni, jeśli ukradli, to niewątpliwie więcej niż 10000 “pieniędzy”. Podobnie, jak pewien były europoseł ze stronnictwa “antysystemowego”, który nie potrafi się rozliczyć z 2 mln pieniędzy pobranych na “asystentów”.

  3. Jeszcze jedna sprawa formalna. Skoro cały świat z wyjątkiem Korwina i garstki jego najwierniejszych qców należy do jakiegoś straszliwego spisku, to co pomoże stawianie kogoś “POD SĄD!”. Sądy nie należą do spisku?

  4. To za lockdowny winna d***kracja? Hm, to czemu najcięższy lockdown na świecie zrobiono w Chinach, gdzie nie bawią się w d***krację i dlaczego nie ma tam teraz problemu z COVID? Może dlatego, że Chińczycy swoich antymaseczkowych korwinistów wysyłają do obozów reedukacji i mają święty spokój? 🤔

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.