fbpx

Korwin-Mikke: Na całym świecie śmieją się z “Gejropejczyków”!

ŚWIAT SIĘ ZMIENIA! EUROPA GŁUPIEJE..

Świat się zmienia –  tylko my tu w polskim zaścianku żyjemy jak u Pana Boga za piecem – i myślimy, że jutro będzie tak samo, jak dziś. No, może telefony (bo są prywatne) trochę stanieją, a prąd elektryczny (bo państwowy) trochę podrożeje. I tyle tych zmian.

Tymczasem na świecie zmiany są przeogromne. Przede wszystkim Stany Zjednoczone przestały być liderem świata. W Stanach zapanował socjalizm: jest już przymusowa służba zdrowia, są zasiłki, państwo wtrąca się do wszystkiego – więc Stany powoli obsuwają się z pierwszej lokaty. Jeszcze przez kilka lat ich armia będzie najsilniejsza w świecie – ale już nie mają pieniędzy, by ją rozbudowywać.

Więc jeszcze kilka lat… Kto wie, czy nie wykorzystają tych lat, by zniszczyć konkurentów, czyli Chiny i Rosję. Natomiast Chiny jeszcze idą w górę, bo socjalizm zlikwidowały. Nie wprowadziły też Najgłupszego Ustroju Świata, czyli d***kracji – więc rozwijają się dość szybko. Zaczęły też rozbudowywać siły zbrojne – i obecnie ich rakiety są szybsze i  lepsze niż amerykańskie. W  konsekwencji zbezczelniały do tego stopnia, że całe wielkie Morze Południowo-Chińskie (tak je nieopatrznie nazwano…) uznały za swoje. Pobudowały na nim sztuczne wyspy – i twierdzą, że 200 mil naokoło każdej to ich wody terytorialne!! Oczywiście, inni tego nie uznają – no, ale chińskie rakiety są, jak już wspomniałem przed chwilą, lepsze i szybsze od amerykańskich.

Mimo to Amerykanie posłali tam swoje okręty, które pływają tam i nazad – byle pokazać Chińczykom, że nie uznają ich roszczeń. Co ciekawe: sojusznicy Chińczyków, czyli Rosjanie, robią to samo – tylko trochę tak z brzega. I kilka razy doszło do tego, że okręty US Navy i  Floty Dalekowschodniej o  mało na siebie nie wpadły! Zderzenie Amerykanów i Rosjan na chińskim morzu… Kto by to pomyślał! Unia Europejska w  rankingu „mocarstw” znajduje się obecnie za Chinami, USA i Federacją Rosyjską – i także powoli za Indiami. Niedługo będziemy za Brazylią, Iranem i Pakistanem. W każdym razie armia Pakistanu spokojnie pokonałaby wszystkie armie europejskie, które po prostu nie umieją walczyć.

Nieco słabsza od pakistańskiej jest armia turecka. Bez większej trudności opanowałaby całe Bałkany, Austrię i Niemcy. Po prostu dlatego, że Turcy umieją, a nawet lubią zabijać – a my w Europie do szczętu się rozmemłaliśmy. Dlatego przestaliśmy się liczyć w świecie.

W Europie jesteśmy tak mili i kochani, że nie możemy znieść, że kury niosą się w klatkach. Rozważa się także zakaz polowań – bo przecież jak można zabić niewinne zwierzę? O człowieku to już nawet się nie mówi. Zabić człowieka? Nawet morderców się nie wiesza. Toteż wszyscy się z nas śmieją.

Rok temu miłośnicy zwierząt pokazali, co potrafią: w Finlandii w środku zimy wypuścili z fermy 50.000 norek. Wszystkie dzieci z okolicznych szkół pomagały wyłapywać te umierające z głodu zwierzaczki – bo przecież hodowlana norka tak samo nie umie polować na zwierzynę, jak hodowlany Europejczyk. Połowa zdechła, oczywiście.

Ich wyczyn powtórzono niedawno w Polsce. Wypuszczono z klatek 2500 norek – ale rozrodowych. Był to rozpaczliwy widok, bo maleńkie norki albo ginęły w lesie, albo, po powrocie do klatek, były mordowane przez samice –  bo te uznają tylko swoje dzieci, a inne po prostu duszą. Niecałe 500 udało się uratować.

Na całym świecie śmieją się z Gejropejczyków.

– Janusz Korwin-Mikke

ANGORA nr 24 (16 VI 2019)

146 thoughts on “Korwin-Mikke: Na całym świecie śmieją się z “Gejropejczyków”!

  1. Mieszkańcy innych kontynentów organizują nawet wycieczki pontonami, by zobaczyć tę śmieszną Gejropę i się z niej pośmiać. To samo korwinowskie qce – nie jeżdżą do pracy do Chin, Rosji, Pakistanu czy Turcji, mimo, że przecież zarobki są tam znacznie wyższe (bo nie ma d***cji), tylko dla jaj pracują w Gejropie napawając się jej upadkiem i podśmiewując się ze swoich pracodawców, którym czyszczą kible.

    1. Wykorzystują okazję i słabości dzisiejszych tzw Europejczyków. Bogactwo Europy nie wyrosło na socjalizmie. Natomiast teraz jest przez ten socjalizm zjadane i marnotrawione. Za 2-3 dekady będziemy zapierdzielać u Chińczyka za miskę ryżu.

  2. Proszę popijać więcej syropu z miłorzębu, bo jeszcze nie tak dawno straszył Pan tą wyśmiewaną Europę zalewem imigrantów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.