fbpx
Oficjalny portal rozpoznawalnego na całym świecie polityka – Janusza Korwin-Mikkego.
Oficjalny portal Janusza Korwin-Mikkego.

Rzekomi „ekolodzy” straszą nas, że jeśli wzrośnie w powietrzu ilość dwutlenku węgla, to zaszkodzi to również ludziom – bo nasze płuca nie są przystosowane do oddychania taką mieszanką. Mogę Państwa uspokoić: nic się takiego nie stanie, bo im więcej CO2, tym więcej pojawi się roślin (już w tej chwili na Ziemi jest o 15% więcej zieleni, niż 10 lat temu – to błogosławione skutki Globalnego Ocieplenia, oczywiście). Te rośliny z upodobaniem żrą CO2 i oddają w zamian tlen – więc nie ma i nie będzie ŻADNEGO z tym problemu. 

Natomiast w Polsce ludzie noszą maseczki. Część wydychanego CO2 zostaje między ustami i maseczką – i wciągana jest przy wdechu do płuc. Wskutek tego oddychamy powietrzem zawierającym 20 razy więcej CO2 niż przewidują „ekolodzy” w swoich najczarniejszych prognozach!!!

Wskutek tego przeciętny Polak będzie żył półtora roku krócej, niż gdyby nie nosił maseczek. Ale oprócz tego badania naukowe pokazały, że ludzie oddychający CO2 w takim stężeniu nie potrafią poprawnie myśleć. Dlatego błagałem WCzc.Elżbietę Witek, marszałka Sejmu, by nie kazała posłom nosić maseczek na sali obrad; może wtedy ustawy byłyby mniej kretyńskie? 

Kobiety są od mężczyzn delikatniejsze: by zakłócić im procesy myślowe wystarczy np. połowa tej ilości alkoholu, co mężczyźnie – o czym wie każdy uwodziciel. To samo dotyczy CO2. To, co wyczyniają w Sejmie posłanki to już cyrk na kółkach. W ostatniej dyskusji n/t osławionej „Konwencji Stambulskiej” głupota wypowiedzi niewiast z Lewicy była tak porażająca (dotyczy to, w nieco mniejszym stopniu, również niektórych posłanek spoza Lewicy!!), że można to tłumaczyć tylko tym, że ostatnio noszą maseczki bardzo szczelne (widać wyraźnie, jak wiele powietrza wraca im do płuc!). 

Ostatnio WCzc.Anna-Maria Żukowska (SLD, W-wa) oświadczyła, że „zdarzają się sytuacje, że biologiczny (podkreśliła to dwa razy!) mężczyzna rodzi dziecko”. Przykładu nie podała, ale wyjaśniła, że są to „osobnicy z macicą”!!! Nie miała przy tym na twarzy maseczki – co dowodzi, że skutki zatrucia CO2 są dość trwałe. 

Te maseczki (a także lock-downy i kwarantanny!) nie dają NIC. W Peletonie Śmierci (liczba zgonów na CoViD na głowę) Polska (m.25) właśnie przegoniła Szwecję (m.26) i jest tuż za Brazylią (m.24) – a w obydwu tych krajach maseczki nie są obowiązkowe i z CoV-19 w praktyce w ogóle się nie walczy. 

A „nasz rząd” najwyraźniej już bardzo długo nosi te maseczki…

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Myronbrums
Myronbrums
1 rok temu

dating websites
good free dating sites

Mateusz
Mateusz
1 rok temu

Proponuję sprawdzić ile wynosi anatomiczna przestrzeń martwa. Taka objętość wydychanego powietrza trafia z powrotem do płuc. Dopiero później proszę się zastanowić jaki wpływ ma kilka mililitrów pomiędzy maską a ustami.

Putintern
Putintern
2 lat temu

comment image

sinceritas
sinceritas
2 lat temu

Napiszę coś, czego Janusz nie rozumie – podajcie mu więc dużo tlenu, bo będzie ciężko! Jest tak. Mężczyźni różnią się od kobiet wieloma różnymi cechami. Pierwsza różnica, jest na przykład taka, że faceci mają między nogami siusiaki, a kobiety cipki. Ale to nie wszystko! Okazuje się bowiem, że jest wiele innych różnic. Płcie różnią się też między sobą mózgiem. Pan Janusz jest zresztą ekspertem w tej dziedzinie – wszak bardzo często o tym pisze, że “kobiety są mniej inteligentne”, albo że mają inne potrzeby emocjonalne. No, po prostu inaczej myślą, a co za tym idzie, inaczej się zachowują. Tym wszystkim… Czytaj więcej »

freeman
freeman
2 lat temu
Reply to  sinceritas

Bo płeć jest zjawiskiem zdysocjowanym. Dajmy na to, że jest 100 cech ludzkich, które mogą być zarówno męskie, jak i żeńskie. Co zrobić z człowiekiem, który ma 70 męskich i 30 żeńskich?

5
0
Would love your thoughts, please comment.x