fbpx
Oficjalny portal rozpoznawalnego na całym świecie polityka – Janusza Korwin-Mikkego.
Oficjalny portal Janusza Korwin-Mikkego.

ACH, PANIĄ BYĆ!

Gdy Marek Tuliusz Cicero siedział w swoim domu i pisał swoje znakomite przemówienia, kilkudziesięciu, niewolników pracowicie wyciskało oliwę z  oliwek na jego plantacji. Nikt nie miał wtedy wątpliwości, kto jest Panem, a kto Niewolnikiem. Nikt też nie ośmieliłby się zaproponować Cyceronowi, by  w  ramach równouprawnienia też trochę powyciskał albo przynajmniej ponalewał do butelek. Nikt też nie mówił, że od tego wzrosłaby Jego pozycja społeczna.

Dwieście, a nawet jeszcze sto lat temu mężczyźni w naszej cywilizacji musieli bardzo starać się o kobietę. I w końcu któraś godziła się zostać Panią jego domu. Było tu oczywiste, że to on musiał harować na utrzymanie jej i jej dzieci. Po jakimś czasie mężczyźni odkryli oszustwo tego systemu – i postanowili wyzwolić się z niewolnictwa. Oczywiście kobiety ani myślały zgodzić się na pozbawienie ich wyjątkowej pozycji Pań Domów. Chytre samce znalazły jednak sposób.

Użyto do tego istot zwanych „feministkami”. Te idiotki bredzą coś o „dominacji męskich szowinistycznych świń” – ale nie zauważają, że przecież to te „męskie szowinistyczne świnie” (postępowe, oczywiście!) obficie dotują feministyczne organizacje! Bo jest to w ich interesie. Kiedyś facet musiał harować na żonę – a obecnie w biurze siedzi Wielki Boss mający haremik czterech referentek, które na niego pracują. Taka Doskonała Zmiana.

Dawniej kobiety rządziły nie tylko domem, ale całym światem – bo „zawsze takie rzeczypospolite będą, jakie ich młodzieży chowanie”. Jezuici mówili: „Dajcie nam dziecko do piątego roku życia, a zrobimy z niego, co chcemy”. Kobiety wychowywały synów do siódmego roku życia, a córki do dojrzałości – więc to kobiety decydowały, jak wygląda świat. Było to fatalne z punktu widzenia „Postępowych Męskich Szowinistycznych Świń” –  bo wychowywały dzieci konserwatywnie: chłopców uczyły odwagi, córki uczyły skromności i ostrożności w stosunku do mężczyzn. Doskonała Zmiana dotarła i tu: kobiety harują, najczęściej niepotrzebnie (gdyby Wielki Boss nie miał haremu, sam by szybciej wszystko załatwił!!) – ale dzięki temu odebrano im władzę nad światem: ich dzieci wychowywane są przez urzędników „Postępowych Męskich Szowinistycznych Świń”.

Oczywiście wychowywane są odwrotnie niż normalnie: chłopcy mają być potulni (by nie obalili tego ustroju; najlepiej, by zostali homosiami), a dziewczynki mają być bezpruderyjne, na lekcjach „wychowania seksualnego” uczy się je, jak zadowalać mężczyzn – i „Postępowe Męskie Szowinistyczne Świnie” mają masę młodego towaru pod ręką. Efekt tego bezpruderyjnego wychowania np. w Związku Sowieckim był taki, że jeszcze kilkanaście lat po obaleniu tego nieludzkiego reżymu dziewczyny w ankietach odpowiadały, że ich marzeniem jest… zostać prostytutką!

Kobiety nie mogą wrócić do władzy, bo są podatne na propagandę (proszę popatrzeć na poziom reklam dla kobiet!!), a „Postępowe Męskie Szowinistyczne Świnie”, mając w łapskach telewizję, szkolnictwo i gazety, wmawiają im, że harując na trzech etatach, jest im lepiej (!!). „Postępowe Męskie Szowinistyczne Świnie” nigdy zresztą nie rozmawiają z kobietami, tylko z  feministkami –  a  feministka ma tyle samo wspólnego z kobietą, co działacz związkowy z robotnikiem. A  czasem, podobnie jak działacze związkowi, są po prostu agentkami reżymu. I tak postępacy zatryumfowali nad kobietami.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Myronbrums
Myronbrums
1 rok temu

personal ads free
singles near me

Wolnościowiec
Wolnościowiec
2 lat temu

Jeśli kobiety dały się zmanipulować feministkom i szowinistycznym męskim świniom to widocznie tak jest im wygodnie- Chcącemu nie dzieje się krzywda- panie JKM.

sariusz
sariusz
2 lat temu

W tradycji rodzinnej ciągle są żywe opowieści jakiejś mojej pra czy pra-prababki z wiejskiej części rodziny. Otóż opowiadała ona z dumą, że w dwa dni po urodzeniu kolejnego dziecka szła ona z nim na pole, bo trzeba było kopać ziemniaki. Po powrocie do domu musiała oporządzić inwentarz i pozostałe dzieci, przynieść wodę ze studni do prania na tarce i rozpalić w piecu. No i musiała wygospodarować trochę czasu na “rządzenie światem”. Jakież głupie te baby, że pod wpływem propagandy feministek, porzuciły takie życie na rzecz karier księgowych, nauczycielek czy lekarek. A żeby zobaczyć pole z ziemniakami muszą płacić ciężkie pieniądze… Czytaj więcej »

sinceritas
sinceritas
2 lat temu

Zatem kobiety “rządziły światem”, choć nie miały nawet wstępu na uczelnie, ale widocznie znudziła im się ta “władza nad światem” i postanowiły się zniżyć do męskich, dobrze płatnych i prestiżowych zawodów. No cóż, kto władcy zabroni?

Janusz Korwin-Mikke
Admin
2 lat temu
Reply to  sinceritas

To prawda: któż władcy zabroni… Ale jakoś dawniej nie słyszano, by np. król Anglii chciał zająć się dobrze płatnym zawodem bankiera czy szlifierza diamentów… A kobiety dały się ogłupić – i harują!

sinceritas
sinceritas
2 lat temu

Jeśli przyjmuje się błędne założenia, to może powstać paradoks – taki jak ten. Widocznie kobiety nie czuły się “władczyniami świata” jak król Anglii. Królom zasadniczo nie brakuje pieniędzy, wykonywanie rynkowych zawodów jest im zbędne. A kobiety, widocznie czegoś chciały. Czy “dały się ogłupić” – to już nie nam oceniać. Chcącemu nie dzieje się krzywda.

sariusz
sariusz
2 lat temu

Te efektowne powiedzonko o tym, że “kobiety rządzą światem” dotyczyło tego, że niektóre żony czy częściej kochanki królów rzekomo nimi manipulowały i wpływały na politykę. Ile było takich kobiet? Jednorazowo w Europie może kilkadziesiąt, najwyżej kilkaset. A 90% kobiet harowało na roli i równolegle w domu i nawet im się nie śniło, że można pracować umysłowo w biurze zaledwie 8 godzin, potem tylko odebrać dziecko ze szkoły, podłączyć je do Internetu, nastawić pralkę automatyczną, zaprogramować automatyczny odkurzacz i spokojnie oglądać Netflix. Kiedyś to było ….

RobertN
RobertN
2 lat temu

1. Kiedyś zniewalali możni, dziś korpo. 2. Starają się tak samo dziś, jak kiedyś, tylko zalety mężczyzn częściej łączą się ze stanem ich konta niż dawniej, a o to hipsterkom trudniej. 3. Feministki nie muszą być podkręcane do działania przez mężczyzn. Same się nakręcają. Proszę o podanie podmiotów i kwot finansowania ruchów feministek przez męskie szowinistyczne organizacje. 4. Dzieci da się zepsuć w każdym wieku, nawet studenckim. To Nowa Europejska Cywilizacja, a nie wyłącznie wychowanie. 5. Jak to harują niepotrzebnie? Kapitalistyczny boss płaci przecież za haremik. Is fecit qui prodest. 6. Masa młodego towaru to marzenia podstarzałych impotentów. Dziś trzeba… Czytaj więcej »

Wolnościowiec
Wolnościowiec
2 lat temu
Reply to  RobertN

Zaoranie Korwina-level hard

sariusz
sariusz
2 lat temu

comment image

10
0
Would love your thoughts, please comment.x